Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Našiměřice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200718A1
18.07.2020 - 19.07.2020
G / Našiměřice
Zrušen
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MG0294 - Jezdecký spolek Našiměřice
Funkcionáři:
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm – cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
18.07.2020 8:30

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.07.2020 20:13:01
#JezdecKůňSubjekt
1Španělová Elen (J0YQG)<0W38>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Kleinerová Natálie (J1072)<0CEJ>CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3Komárková Ludmila (J0DJP)<0CMA>GASTON 13 (KJ0CMA, V)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
4Pumprlová Tina (J10XV)<0YZA>HYCORY (KJ0YZA, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5Švédová Natálie (J0YGA)<0OXK>BECKY QUEEN (KJ0OXK, K)JK M+M Pastviny (MG0293)
6Selyben Adéla (J0RU8)<0HUO>NISPUCK (KJ0HUO, V)JK Hubička Telnice (MG0062)
7Veselá Karolína (G2163)<0Z3D>WISPER (KJ0Z3D, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
8Šenkýřová Kateřina (J0Z07)<0Z28>AMOR 3475 (KJ0Z28, V)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
9Rotkovská Gabriela (J10UM)<0YVC>DENY 18 (KJ0YVC, V)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
10Zimová Nikola Alexandra (J0OAI)<0D3T>SAM 12 (KJ0D3T, V)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
11Slimáčková Klára (J0YC9)<0WJ8>MENAI FANCY FREE(GBR) (KJ0WJ8, K)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
12Chaloupková Petra (G3885)<0YZ3>LUMP-FLORIMA (KJ0YZ3, H)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
13Bazalová Bára (J0VO6)<0U5O>GRÁCIE 13 (KJ0U5O, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
14Vernerová Veronika (J0ZHG)<0XM7>PAT´S MUSIC STAR (KJ0XM7, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Hoblová Amálie (J0P4D)<0J69>SMOOTLY (KJ0J69, V)JC Nová Ves (MV0144)
16Dočkálek Petr (J0SPL)<0I89>CASYOPEA B (KJ0I89, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
17Ryšavá Eliška (J107H)<0UWW>CASTANIUS (KJ0UWW, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
18Kamarádová Jana (J0VRD)<0Z3U>JULKA 1 (KJ0Z3U, K)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
19Halatová Darina (J0ZIZ)<0UH6>MAREK 1 (KJ0UH6, V)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
20Kurylčuk Karolína (J10UN)<0USF>2231 FRIARS MISTER FOX (GBR) (KJ0USF, H)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
21Dostal Pavel (J0WOY)<0HT0>SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22Bastlová Soňa (J10YE)<0HYJ>ROSEMARY 3 (KJ0HYJ, K)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
23Staňková Vanda (J1085)<0I3V>ALLECO (KJ0I3V, V)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
24Zetochová Petra (L0244)<0YMX>CORTEZ PEPSI SCOTCH (KJ0YMX, H)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
25Minaříková Natálie (J0R48)<0YMF>VERMON (KJ0YMF, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
26Vrzalová Kateřina (J0BYF)<0JNE>A-BOBI (KJ0JNE, V)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
Skoky
02_ Skoková soutěž HOBBY 70/80 cm – cena TOPVET
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
18.07.2020 10:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.07.2020 19:53:56
#JezdecKůňSubjekt
1Dostal Pavel (J0WOY)<0HT0>SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Bazalová Adéla (J0R8F)<0UJI>AUENSTERN (KJ0UJI, V)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
3Komárková Ludmila (J0DJP)<0CMA>GASTON 13 (KJ0CMA, V)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
4Rotkovská Gabriela (J10UM)<0YVC>DENY 18 (KJ0YVC, V)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
5Vernerová Veronika (J0ZHG)<0XM7>PAT´S MUSIC STAR (KJ0XM7, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Pumprlová Tina (J10XV)<0YZA>HYCORY (KJ0YZA, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Králová Aneta (J0XWV)<0K23>MARKIES V (KJ0K23, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
8Bastlová Soňa (J10YE)<0HYJ>ROSEMARY 3 (KJ0HYJ, K)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
9Kamarádová Jana (J0VRD)<0Z3U>JULKA 1 (KJ0Z3U, K)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
10Kavalcová Valérie (V0779)<0U5O>GRÁCIE 13 (KJ0U5O, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
11Veselá Karolína (G2163)<0Z3D>WISPER (KJ0Z3D, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
12Králová Petra (V0611)<0V1K>MUMÍNEK (KJ0V1K, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
13Komarovová Lucie (J0R5A)<0SZF>BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
14Šenkyřová Natalie (J0WN7)<0TQ8>SILVESTRIS ZORA (KJ0TQ8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Nejedlá Viktorie (J0OAF)<0XRY>KARLEN JORDAN (KJ0XRY, V)JC Nová Ves (MV0144)
16Hutařová Jana (V0642)<0HME>VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
17Sedláková Zuzana (J103Z)<0YMF>VERMON (KJ0YMF, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
18Rošková Eva (J10XK)<0JNE>A-BOBI (KJ0JNE, V)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
19Domesová Denisa (G2743)<0V7Q>FAVORY SZIKRA (KJ0V7Q, V)JK M+M Pastviny (MG0293)
20Španělová Elen (J0YQG)<0W38>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21Selyben Adéla (J0RU8)<0HUO>NISPUCK (KJ0HUO, V)JK Hubička Telnice (MG0062)
22Ryšavá Eliška (J107H)<0UWW>CASTANIUS (KJ0UWW, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
23Hoblová Amálie (J0P4D)<0J69>SMOOTLY (KJ0J69, V)JC Nová Ves (MV0144)
24David Pavel (V0345)<0T9K>ANDY 12 (KJ0T9K, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
25Šenkýřová Kateřina (J0Z07)<0Z28>AMOR 3475 (KJ0Z28, V)Farma pod Mohylou, s.r.o. (MG0326)
26Kleinerová Natálie (J1072)<0CEJ>CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27Dostal Pavel (J0WOY)<0DPG>COURTNEY LOVE N (KJ0DPG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
28Zimová Nikola Alexandra (J0OAI)<0IWA>GOMER (KJ0IWA, V)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
Skoky
03_ Skoková soutěž HOBBY 80/90 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
18.07.2020 11:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.07.2020 19:54:56
#JezdecKůňSubjekt
1Nováčková Drahomíra (G0911)<0XTH>COLETTE 4 (KJ0XTH, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
2Dostálová Klára (G3865)<0IMF>KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Sever Brno (MG0156)
3Domesová Denisa (G2743)<0V7Q>FAVORY SZIKRA (KJ0V7Q, V)JK M+M Pastviny (MG0293)
4Hutařová Jana (V0642)<0HME>VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
5David Pavel (V0345)<0T9K>ANDY 12 (KJ0T9K, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
6Chládková Lucie (G3845)<0Y50>LORD CARNEGIE (KJ0Y50, V)Kalenda TEAM (MG0309)
7Zetochová Petra (L0244)<0I3V>ALLECO (KJ0I3V, V)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
8Dostal Pavel (J0WOY)<0DPG>COURTNEY LOVE N (KJ0DPG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9Šenkyřová Natalie (J0WN7)<0TQ8>SILVESTRIS ZORA (KJ0TQ8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10Mušková Aneta (J0V4L)<0XI2>JAMESON 1 (KJ0XI2, V)JC Nová Ves (MV0144)
11Komarovová Lucie (J0R5A)<0SZF>BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
12Králová Petra (V0611)<0V1K>MUMÍNEK (KJ0V1K, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
13Zvonková Vendula (J0WV5)<0OXK>BECKY QUEEN (KJ0OXK, K)JK M+M Pastviny (MG0293)
14Šebele Noemi (J1092)<0TZ3>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Šánová Monika (V0532)<0Y8O>JASPER 10 (KJ0Y8O, V)Jezdecký klub Třešť, z.s. (MV0016)
16Kratochvílová Lucie (V0793)<0UJI>AUENSTERN (KJ0UJI, V)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
17Králová Aneta (J0XWV)<0K23>MARKIES V (KJ0K23, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
18Nejedlá Viktorie (J0OAF)<0XRY>KARLEN JORDAN (KJ0XRY, V)JC Nová Ves (MV0144)
19Zimová Nikola Alexandra (J0OAI)<0IWA>GOMER (KJ0IWA, V)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
18.07.2020 12:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.07.2020 06:45:50
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<0YMV>CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Badinková Natália (G4031)<0Y3T>MOŘSKÝ KONÍK LADA L (KJ0Y3T, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
3Smetanová Ilona (G3897)<0G2O>LOMAX 1 (KJ0G2O, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
4Procházková Tereza (J0V7L)<0TFI>BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Parisi Milada (J0RAP)<0LVH>HAPPY DAY 2 (KJ0LVH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
6Literová Kateřina (J0XN3)<0HCK>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
7Drabálková Karolína (J0V7O)<0B93>ROZÁLIE (KJ0B93, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
8Gáliková Ivana (J104C)<0SHN>KENY 6 (KJ0SHN, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
9Skotáková Erika (G3936)<0U3K>VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
10Veselý Bohumil (G0169)<0YBG>DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Stáj Veselý Čechtín (MV0126)
11Šánová Monika (V0532)<0Y8O>JASPER 10 (KJ0Y8O, V)Jezdecký klub Třešť, z.s. (MV0016)
12Dostálová Klára (G3865)<0IMF>KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Sever Brno (MG0156)
13Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
14Komárková Daniela (G4065)<0SHF>ALEX 12 (KJ0SHF, V)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
15Klímová Veronika (G1717)<0YES>TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
16Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
17Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
18Smetanová Denisa (J0KNA)<0HUI>VERNIO (KJ0HUI, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
19Dohnalová Vendula (G3219)<0YCN>ASCHENTI (KJ0YCN, V)SK ZLATANA z.s. (MG0230)
20Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)JC Nová Ves (MV0144)
21Chládková Lucie (G3845)<0Y50>LORD CARNEGIE (KJ0Y50, V)Kalenda TEAM (MG0309)
22Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
23Škrabalová Barbora (J0O0B)<0P8P>IVORY DAVIS (KJ0P8P, V)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
24Potůček Petr (G0296)<0LOU>MANON 6 (KJ0LOU, K)JK Domov u lesa Tavíkovice (MG0059)
25Zimová Veronika (J0BYM)<0IWB>LANDY 1 (KJ0IWB, K)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
26Trechová Hana (J0UM5)<0S0S>ARIS NERO (KJ0S0S, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
27Mušková Aneta (J0V4L)<0XI2>JAMESON 1 (KJ0XI2, V)JC Nová Ves (MV0144)
28Schwamenhöferová Nikola (G3297)<0WVS>GUIDAM-L (KJ0WVS, V)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
29Petrová Helena (J0W6R)<0VPI>TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
30Chaloupková Zuzana (G1886)<0TQ2>DUSANA KINSKÁ (KJ0TQ2, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
31Hájková Ivana (G1535)<0SUU>OLIVER 11 (KJ0SUU, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
32Šebele Noemi (J1092)<0TZ3>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33Prokešová Kristýna (J0Z0H)<0JQF>ALCANTUS 2 (KJ0JQF, V)JC Nová Ves (MV0144)
34Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
35Badinková Natália (G4031)<0UX8>LAMORE DEW - L (KJ0UX8, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
18.07.2020 13:30

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.07.2020 06:47:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)JC Nová Ves (MV0144)
3Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4Procházková Tereza (J0V7L)<0TFI>BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Slaná Lucie (G1600)<0SMZ>COLVEN (KJ0SMZ, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Vokurková Lucie (G2654)<0WO7>SAN GUINNESS (KJ0WO7, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Tunklová Petra (V0450)<0YFW>CASCAVELA (KJ0YFW, K)Stáj Malkovská (MV0008)
8Komárková Daniela (G4065)<0SHF>ALEX 12 (KJ0SHF, V)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
9Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
10Zimová Veronika (J0BYM)<0IWB>LANDY 1 (KJ0IWB, K)Jezdecký klub VIKI Horní Újezd, z.s. (MV0168)
11Literová Kateřina (J0XN3)<0HCK>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
12Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
13Diheneščíková Hana (H4029)<0ISW>MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Trechová Hana (J0UM5)<0S0S>ARIS NERO (KJ0S0S, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
15Smetanová Denisa (J0KNA)<0HUI>VERNIO (KJ0HUI, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Prokešová Denisa (J0XX0)<0JQF>ALCANTUS 2 (KJ0JQF, V)JC Nová Ves (MV0144)
17Drabálková Karolína (J0V7O)<0B93>ROZÁLIE (KJ0B93, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
18Veselý Bohumil (G0169)<0YBG>DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Stáj Veselý Čechtín (MV0126)
19Měřínská Alena (J0T5Y)<0UNN>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
20Petrová Helena (J0W6R)<0VPI>TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
21Schwamenhöferová Nikola (G3297)<0WVS>GUIDAM-L (KJ0WVS, V)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
22Dvořáková Stanislava (F1176)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
23Chaloupková Zuzana (G1886)<0TQ2>DUSANA KINSKÁ (KJ0TQ2, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
24Smetanová Ilona (G3897)<0G2O>LOMAX 1 (KJ0G2O, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
25Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
26Hájková Ivana (G1535)<0SUU>OLIVER 11 (KJ0SUU, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
28Klímová Veronika (G1717)<0YES>TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
29Parisi Milada (J0RAP)<0LVH>HAPPY DAY 2 (KJ0LVH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
30Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
31Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
32Gáliková Ivana (J104C)<0SHN>KENY 6 (KJ0SHN, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
33Skotáková Erika (G3936)<0U3K>VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
34Hojovcová Marie (G4015)<0YMV>CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
35Rymešová Lenka (J0R7G)<0EA0>FATRA 3 (KJ0EA0, K)JC Nová Ves (MV0144)
36Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
37Procházková Tereza (J0V7L)<0J0H>GRÜN (KJ0J0H, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
18.07.2020 15:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.07.2020 21:33:54
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
2Tunklová Petra (V0450)<0YFW>CASCAVELA (KJ0YFW, K)Stáj Malkovská (MV0008)
3Procházková Tereza (J0V7L)<0J0H>GRÜN (KJ0J0H, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Gruberová Hana Abigail (F3861)<0E3P>PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Kuřitková Dana (G0323)<0WJQ>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
6Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
7Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Měřínská Alena (J0T5Y)<0UNN>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
9Rymešová Lenka (J0R7G)<0EA0>FATRA 3 (KJ0EA0, K)JC Nová Ves (MV0144)
10Janda Tomáš (G0183)<0GVS>BERYL (KJ0GVS, V)Renata Jandová (MV0160)
11Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
12Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
13Slavíková Ludmila (G2013)<0GM9>LA ROCHELLE (KJ0GM9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
14Zerzánková Jana (J0NCU)<0HMQ>VIGOS (KJ0HMQ, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
15Komárková Daniela (G4065)<0HQY>JOHANKA 8 (KJ0HQY, K)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
16Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
17Dvořáková Radka (C0345)<0WVX>BASTIEN 4 (KJ0WVX, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
18Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
19Diheneščíková Hana (H4029)<0ISW>MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
21Tunklová Petra (V0450)<0HUA>TRAMÍN 2 (KJ0HUA, V)Stáj Malkovská (MV0008)
22Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Dyntarová Jana (G1724)<0IQT>CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
24Dvořáková Stanislava (F1176)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
18.07.2020 16:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.07.2020 21:29:17
#JezdecKůňSubjekt
1Švihorová Nikol (H3214)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Dyntarová Jana (G1724)<0IQT>CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
3Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
4Kuřitková Dana (G0323)<0WJQ>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
5Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
6Gruberová Hana Abigail (F3861)<0E3P>PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
10Šánová Monika (V0532)<0T5U>DAFNE 2 (KJ0T5U, K)Jezdecký klub Třešť, z.s. (MV0016)
11Janda Tomáš (G0183)<0GVS>BERYL (KJ0GVS, V)Renata Jandová (MV0160)
12Tunklová Petra (V0450)<0HUA>TRAMÍN 2 (KJ0HUA, V)Stáj Malkovská (MV0008)
13Kucharovič Luboš (G0531)<0HMQ>VIGOS (KJ0HMQ, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
14Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
15Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
16Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
17Dyntarová Jana (G1724)<0SZC>WAYLON (KJ0SZC, V)ITAL CE.KA (MG0282)
18Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Komárková Daniela (G4065)<0HQY>JOHANKA 8 (KJ0HQY, K)JO TJ Sokol Kubšice (MG0268)
20Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)