Přihlásit se

Skoky
FINÁLE ČESKÝ POHÁR 2020, STYL PONY JEZDCŮ, MSŠ DĚTÍ A JUNIORŮ
Oficiální závody (CSN) / 200926H1
25.09.2020 - 27.09.2020
H / Opava
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž s handicapem 50/60/70/80
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
2 Hakrová Adriana (J0OQL)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Náprstková Natálie (J0YZ6)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Náprstková Natálie (J0YZ6)ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Kullack Emily (J0XKO)TABU (KJ0MS1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Younis Naila (J0XKD)MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Younis Naila (J0XKD)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Smitová Sofie (J0ZKE)ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Doubková Natálie (J10RE)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Polcarova Vanesa (J0WJU)MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)PEPSI SG (KJ0X99, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
15 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
16 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
17 Drastich Jakub (J0KZG)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
18 Vokounová Viktorie (J0VKJ)ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Hájková Vanessa (J0R5T)CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
20 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
21 Špuková Vendula (J0ZG1)MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
22 Hufová Kristýna (J0YTD)TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
24 Štěpánová Anna (J0ZEP)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
25 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
26 Ryšková Ema (J0Q56)LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
28 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29 Humplík Václav (J0W6J)ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30 Vokounová Viktorie (J0VKJ)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
32 Humplíková Anna (J0W6I)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
33 Březovjáková Adéla (J0Z1O)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
34 Dušánková Terezie (J0S6L)MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
35 Slováčková Michaela (J0YKT)LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
36 Špůrková Melánie (J0RMC)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
38 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
39 Krejčířová Barbora (V0790)GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
40 Hájková Vanessa (J0R5T)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
41 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
42 Raidová Ema (J1025)MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
43 Chromčáková Ellen (J0VLH)DORINKA (KJ0GH4, K)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
44 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45 Váňová Tereza (J0D6S)COSMY BLUE (KJ0RX1, V)Jezdecká stáj Blue Horse, z.s. (MV0072)
46 Holušová Valentýna (J0VSA)SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
47 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
02_ Skoková soutěž ZP handicap - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 8-10 let S+A
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

11
Skoky
03_ Skoková soutěž ZLP handicap - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 11-13 let S+A
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

16
Skoky
04_ Skoková soutěž ZLPB - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 8-13 let na pony B
Pony ZLPB (80) 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

17
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Younis Naila (J0XKD)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2 Smitová Sofie (J0ZKE)ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3 Doubková Natálie (J10RE)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Bahledová Nikol (J0S6D)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6 Drastich Jakub (J0KZG)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
7 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
8 Špuková Vendula (J0ZG1)MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
9 Štěpánová Anna (J0ZEP)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
10 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12 Humplík Václav (J0W6J)ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13 Humplíková Anna (J0W6I)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Slováčková Michaela (J0YKT)LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
15 Masárová Natalie (J0RCF)KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
16 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
17 Holušová Valentýna (J0VSA)SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
05_ Skoková soutěž LPB** - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 14-16 let na pony do 148 cm
Pony LPB**(90) 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

4
Skoky
06_ Skoková soutěž st.ZM - 90 cm
Běžná Obtížnost neurčena 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Průšová Karolína (J0USY)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3 Průšová Karolína (J0USY)LAQUQU (KJ0MFO, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Nohelová Zlata (H4435)NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
5 Martinek Simona (J0VOL)EVEREST 3 (KJ0JN3, V)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
6 Trochtová Nikola (J0ZP1)FURIOSO VII MT-4/VALKIRIA (KJ0X11, K)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
7 Trochtová Nikola (J0ZP1)CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
8 Kalužíková Tereza (H3310)WICHITA 1 (KJ0XZI, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
9 Jílek Milan (G0807)EOWYN FB (KJ0Y7I, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
10 Jílková Veronika (V0120)LUCKY 1382 (KJ0Y7H, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
11 Bradáčová Žaneta (J0RMI)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Samcová Eva (H3404)CARA MILI (KJ0WM0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
13 Chlupová Eva (J0ND7)DIOR 4 (KJ0UN6, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
14 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
15 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
16 Sarbu Sabina (J0XEW)CAR 3 (KJ0GS6, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Sarbu Nikola (J0XEV)ADELAIDE 1 (KJ0YYK, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18 Sarbu Nikola (J0XEV)RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
07_ Skoková soutěž st.Z - 100 cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Svobodová Eliška (J0YDC)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Průšová Karolína (J0USY)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Průšová Karolína (J0USY)LAQUQU (KJ0MFO, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Nohelová Zlata (H4435)NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
8 Trochtová Nikola (J0ZP1)CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
9 Trochtová Nikola (J0ZP1)FURIOSO VII MT-4/VALKIRIA (KJ0X11, K)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
10 Kalužíková Tereza (H3310)WICHITA 1 (KJ0XZI, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Drozdková Denisa (H3069)DAIQUIRI 3 (KJ0WQJ, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12 Bradáčová Žaneta (J0RMI)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14 Samcová Eva (H3404)CARA MILI (KJ0WM0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
15 Pavlíček Jan (H2371)CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16 Kauerová Adéla (H4105)RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Pavlíček Jan (H2371)LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
18 Buláková Pavlína (H3605)REVEREN ŠARGOUN (KJ0WQL, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
19 Chlupová Eva (J0ND7)DIOR 4 (KJ0UN6, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
20 Sarbu Nikola (J0XEV)ADELAIDE 1 (KJ0YYK, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
21 Sarbu Nikola (J0XEV)RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
08_ Skoková soutěž st.ZL - 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

10
Skoky
09_ Skoková soutěž st.ZP handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-SCHKMS PONY BENJAMIN TOUR
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Náprstková Natálie (J0YZ6)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2 Náprstková Natálie (J0YZ6)ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Polcarova Vanesa (J0WJU)MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
7 Karásková Kateřina (J0YE0)SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Nejedlá Eliška (J0YCB)CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
10 Hájková Vanessa (J0R5T)CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
11 Hufová Kristýna (J0YTD)TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Pavelková Helena (J1019)LADY DIANA 1 (KJ0Y47, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
13 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
14 Hájková Vanessa (J0R5T)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
15 Mokrejšová Lenka (J0ZIX)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
16 Mokrejšová Lenka (J0ZIX)DEL GRACE (KJ0KPS, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
17 Špuková Vendula (J0ZG1)FÍK 3 (KJ0VEI, H)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
18 Vojkůvková Veronika (J0VUW)YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
19 Liďáková Rozálie (J0XWD)YSSELVLIEDTS EDUARD(NL) (KJ0UXG, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
20 Zichová Anežka (J10R7)SYLVIUS (KJ0Y90, H)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
21 Chromčáková Ellen (J0VLH)DORINKA (KJ0GH4, K)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
22 Švédová Terezie (J0XTX)BERUŠKA 10 (KJ0WY3, K)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
23 Švédová Terezie (J0XTX)HAPPY JAPER (KJ0W0U, V)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
24 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25 Složilová Anežka (J0PQK)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
26 Luczykova Beata (J0VBE)FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
27 Grafová Eliška (J0W9U)PIPINA (KJ0UMP, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
28 Grafová Eliška (J0W9U)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
Skoky
10_ Skoková soutěž st.ZLP handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-ZALPE PONY BRONZE TOUR
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Rescue and riders team (MC0307)
3 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
4 Hakrová Adriana (J0OQL)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
5 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Náprstková Natálie (J0YZ6)ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Kullack Emily (J0XKO)TABU (KJ0MS1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Younis Naila (J0XKD)MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Polcarova Vanesa (J0WJU)MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12 Lampártová Tereza (J0K0V)DIEGO 12 (KJ0YC5, V)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
13 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
14 Vokounová Viktorie (J0VKJ)ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Hájková Vanessa (J0R5T)CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
16 Hufová Kristýna (J0YTD)TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Ciompová Zuzana (J0VS9)DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
18 Ciompová Zuzana (J0VS9)IRV ERIKA (KJ0ING, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
19 Vokounová Viktorie (J0VKJ)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Březovjáková Adéla (J0Z1O)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
21 Dušánková Terezie (J0S6L)HUBINKA (KJ0SKS, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
22 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
23 Kretová Adéla (J0Y5V)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
24 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
25 Štěpánová Anna (J0ZEP)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
26 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
28 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
30 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
31 Hájková Vanessa (J0R5T)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
32 Mokrejšová Lenka (J0ZIX)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
33 Špuková Vendula (J0ZG1)FÍK 3 (KJ0VEI, H)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
34 Vojkůvková Veronika (J0VUW)YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
35 Liďáková Rozálie (J0XWD)YSSELVLIEDTS EDUARD(NL) (KJ0UXG, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
36 Zichová Anežka (J10R7)SYLVIUS (KJ0Y90, H)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
37 Složil Jiří (J0H97)LILI 6 (KJ0TS5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
38 Pavelková Simona (J0XYF)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
39 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
40 Luczykova Beata (J0VBE)FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
41 Holušová Valentýna (J0VSA)SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42 Grafová Eliška (J0W9U)PIPINA (KJ0UMP, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
43 Grafová Eliška (J0W9U)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
Skoky
11_ Skoková soutěž st.LP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-BUKEFALOS PONY SILVER TOUR
Pony LP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Rescue and riders team (MC0307)
3 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
4 Hakrová Adriana (J0OQL)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
5 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Younis Naila (J0XKD)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Smitová Sofie (J0ZKE)ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Doubková Natálie (J10RE)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Bahledová Nikol (J0S6D)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)BOHEMIA WILD BOY (KJ0D6G, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Lampártová Tereza (J0K0V)DIEGO 12 (KJ0YC5, V)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
14 Vokounová Viktorie (J0VKJ)ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Novotná Anežka (J0VM0)GOWHAUN LADY (KJ0XLX, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16 Ciompová Zuzana (J0VS9)DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
17 Ciompová Zuzana (J0VS9)IRV ERIKA (KJ0ING, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
18 Horníková Karolína (J0Q55)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
19 Dorociaková Kateřina (J0OMM)LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
20 Dušánková Terezie (J0S6L)HUBINKA (KJ0SKS, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
21 Slováčková Michaela (J0YKT)LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
22 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
23 Kretová Adéla (J0Y5V)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
24 Masárová Natalie (J0RCF)SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
25 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
26 Štěpánová Anna (J0ZEP)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
28 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29 Andrysová Nela (J0XTW)SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
30 Andrysová Nela (J0XTW)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
31 Pochyla Patrik (J0VCX)KALAMAJKA 1 (KJ0WZO, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
32 Bočková Vanda (J0KKE)CALIMERO 11 (KJ0UNT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
34 Urbanová Sophie (J0X0S)KALYPSO "R" VAN HET JUXSCHOT (KJ0ZAL, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35 Špůrková Adéla (J0YWA)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
36 Špůrková Adéla (J0YWA)MINO (KJ0L98, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
37 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
38 Dušánková Terezie (J0S6L)MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
39 Složil Jiří (J0H97)LILI 6 (KJ0TS5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
40 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
41 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
42 Pavelková Simona (J0XYF)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
43 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
44 Holušová Valentýna (J0VSA)SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
45 Holušová Valentýna (J0VSA)LARCHY (KJ0W9L, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
46 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
47 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
48 Vokounová Viktorie (J0VKJ)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
12_ Skoková soutěž st.SP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-CARGO-HORTIM PONY GOLD TOUR
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4 Novotná Anežka (J0VM0)GOWHAUN LADY (KJ0XLX, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Novotná Anežka (J0VM0)JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6 Theimerová Terezie (L0390)JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
7 Horníková Kristýna (H4372)HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Horníková Karolína (J0Q55)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9 Dorociaková Kateřina (J0OMM)LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11 Slováčková Michaela (J0YKT)LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
12 Tůmová Veronika (J0PYQ)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
13 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
14 Andrysová Nela (J0XTW)SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
15 Andrysová Nela (J0XTW)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
16 Pochyla Patrik (J0VCX)KALAMAJKA 1 (KJ0WZO, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17 Bočková Vanda (J0KKE)CALIMERO 11 (KJ0UNT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Urbanová Sophie (J0X0S)KALYPSO "R" VAN HET JUXSCHOT (KJ0ZAL, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19 Špůrková Adéla (J0YWA)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
20 Špůrková Adéla (J0YWA)MINO (KJ0L98, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
21 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
22 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
23 Ambrožová Sofie (J0R22)STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
24 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
25 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
26 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
27 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28 Holušová Valentýna (J0VSA)LARCHY (KJ0W9L, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
29 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
30 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
13_ Skoková soutěž st.STP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-EQUICORE PONY MASTERS TOUR
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9
Skoky
14_ Skoková soutěž st.ZM - 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

15
Skoky
15_ Otevřená skoková soutěž st.Z - 100 cm - zároveň je kvalifikací MSŠ 2020 - KENTAUR CHILDREN TOUR (11-14 let, velké koně)
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Svobodová Eliška (J0YDC)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Průšová Karolína (J0USY)LAQUQU (KJ0MFO, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Theimerová Viktorie (H3297)PU-ABI K (KJ0SYO, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
8 Špůrková Natálie (H4381)LE GRAND 2 (KJ0XTQ, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9 Žilinská Jana (H4503)NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10 Žilinská Martina (H0419)PANAMA 5 (KJ0YDC, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
11 Horníková Kristýna (H4372)KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Žilinská Jana (H4503)QUINSA (KJ0YHB, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
13 Špůrková Natálie (H4381)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14 Ryška Jonáš (H4373)JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15 Hrubá Elen (H4456)ARMIN 2 (KJ0X0H, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16 Špuková Viktorie (J0ZG2)DOLCE VITA "B" (KJ0C8W, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
17 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
18 Ondřejová Lenka (H4529)FRENCH VON DESHAIDES (KJ0WR9, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
19 Drábiková Viktorie (J0XBH)LOTTY-D (KJ0XDM, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
20 Drábiková Viktorie (J0XBH)JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
21 Bystroňová Adéla (H4479)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22 Hejduková Nikola (J0S6N)SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
23 Pichrtová Rozálie (H4569)BENTLEY FB (KJ0RZO, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
24 Skaličková Barbora (J0VHA)BEDRUNKA (KJ0WZC, K)JK Moravian Dobrá, z.s. (MH0356)
25 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28 Trochtová Nikola (J0ZP1)CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
29 Trochtová Nikola (J0ZP1)FURIOSO VII MT-4/VALKIRIA (KJ0X11, K)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
30 Trochtová Nikola (J0ZP1)CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
31 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
32 Tlašková Kateřina (J0RF5)KLAUDIE 1 (KJ0EOJ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
33 Zadinová Sandra (J0XPW)EDITH (KJ0M6K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
34 Luczykova Beata (J0VBE)GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
35 Chlupová Eva (J0ND7)DIOR 4 (KJ0UN6, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
36 Čecháková Veronika (H2710)KYLIAN (KJ0XT3, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
37 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
38 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
39 Venclíková Lucie (H4291)EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40 Vitásková Ivana (H4269)DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
Skoky
16_ Otevřená skoková soutěž st.ZL - 110 cm - zároveň je kvalifikací MSŠ 2020 - AGROCAR JUNIOR TOUR (15-18 let, velké koně)
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Svobodová Eliška (J0YDC)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Průšová Karolína (J0USY)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Theimerová Viktorie (H3297)PU-ABI K (KJ0SYO, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
7 Svěráková Kateřina (G3322)COUPIE JANE (KJ0WNI, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Špůrková Natálie (H4381)LE GRAND 2 (KJ0XTQ, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9 Žilinská Jana (H4503)NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10 Horníková Kristýna (H4372)KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11 Žilinská Jana (H4503)QUINSA (KJ0YHB, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
12 Ryška Jonáš (H4373)JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
13 Ryška Jonáš (H4373)LIGA (KJ0BKW, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14 Hrubá Elen (H4456)ARMIN 2 (KJ0X0H, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16 Ratajová Vendula (J0TER)EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
17 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
18 Drábiková Viktorie (J0XBH)LOTTY-D (KJ0XDM, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
19 Bystroňová Adéla (H4479)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
20 Hejduková Nikola (J0S6N)SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
21 Hejduková Nikola (J0S6N)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
22 Říhová Anastázie (H2708)AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
23 Pichrtová Rozálie (H4569)BENTLEY FB (KJ0RZO, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
24 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
27 Tlašková Kateřina (J0RF5)KLAUDIE 1 (KJ0EOJ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
28 Zadinová Sandra (J0XPW)EDITH (KJ0M6K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29 Kočí Lenka (H3223)DAIQUIRI 5 (KJ0YP4, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
30 Venclíková Lucie (H4291)EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
17_ Skoková soutěž st.ZP handicap - Velké finále ČP 2020 -PONY BENJAMIN TOUR (8-10 let,S+A)
Pony ZP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

12
Skoky
18_ Skoková soutěž st.ZLP handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY BRONZE TOUR (8-13 let, S+A)
Pony ZLP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

16
Skoky
19_ Skoková soutěž st.LP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY SILVER TOUR (8-13 let, A+B)
Pony LP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Hakrová Adriana (J0OQL)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Younis Naila (J0XKD)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Smitová Sofie (J0ZKE)ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Doubková Natálie (J10RE)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Bahledová Nikol (J0S6D)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
9 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11 Žilinská Jana (H4503)QEYA (KJ0YHE, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
12 Kretová Adéla (J0Y5V)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
13 Bočková Vanda (J0KKE)CALIMERO 11 (KJ0UNT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Kodytková Lucie (J0RB5)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16 Štěpánová Anna (J0ZEP)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
17 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
18 Pavelková Simona (J0XYF)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
19 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
20 Dušánková Terezie (J0S6L)MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
Skoky
20_ Skoková soutěž st.SP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY GOLD TOUR (11-16 let, A+B)
Pony SP** 276.2 - Jednokolová soutěž s finále / A

14
Skoky
21_ Skoková soutěž st.STP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY MASTERS TOUR (11-16 let, B)
Pony STP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

14
Skoky
22_ Skoková soutěž st.Z - 100 cm - Velké finále MSŠ 2020 - KENAUR CHILDREN TOUR (11-14 let, velké koně)
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

11
Skoky
23_ Skoková soutěž st.ZL - 110 cm - Velké finále MSŠ 2020 - AGROCAR JUNIOR (15-18 let, velké koně)
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

11
Skoky
Běžná
Pony
CSN
FINÁLE ČESKÝ POHÁR 2020, STYL PONY JEZDCŮ, MSŠ DĚTÍ A JUNIORŮ
Výsledky
25. 9. – 27. 9.
H / Opava
JK Opava-Kateřinky

Pro větší detail klikněte!