Přihlásit se

Skoky
FINÁLE ČESKÝ POHÁR 2020, STYL PONY JEZDCŮ, MSŠ DĚTÍ A JUNIORŮ
Oficiální závody (CSN) / 200926H1
25.09.2020 - 27.09.2020
H / Opava
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0042 - Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0135
Monika Kopišová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0400
Rudolf Dulava
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0082
Jaroslav Sýkora
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0045
Vladimír Hruška
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž s handicapem 50/60/70/80
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.09.2020 9:00

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0XLM>ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Náprstková Natálie (J0YZ6)<0VTD>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Hájková Vanessa (J0R5T)<0109>CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
4Váňová Tereza (J0D6S)<0RX1>COSMY BLUE (KJ0RX1, V)Jezdecká stáj Blue Horse, z.s. (MV0072)
5Kullack Emily (J0XKO)<0MS1>TABU (KJ0MS1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Raidová Ema (J1025)<0RZH>MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
7Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0V11>BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8Younis Naila (J0XKD)<0XFD>MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Rothová Eva (J0XKP)<0T0D>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Kykalová Emma (J0XKB)<0M90>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Hufová Kristýna (J0YTD)<0XJA>TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Špůrková Melánie (J0RMC)<0VQK>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14Březovjáková Adéla (J0Z1O)<0IN1>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15Chromčáková Ellen (J0VLH)<0GH4>DORINKA (KJ0GH4, K)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
16Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0E75>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Náprstková Natálie (J0YZ6)<0U8T>ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0MJT>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
19Hakrová Adriana (J0OQL)<0D46>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
20Dědková Monika (J0THB)<0TP5>AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
21Smitová Sofie (J0ZKE)<0YOK>ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Doubková Natálie (J10RE)<0W80>IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Špuková Vendula (J0ZG1)<0G2B>MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
24Mošťková Klára (J0WCY)<0SBG>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25Holušová Valentýna (J0VSA)<0XMQ>SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26Drastich Jakub (J0KZG)<0L3O>ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
27Dušánková Terezie (J0S6L)<0VJU>MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
28Ryšková Ema (J0Q56)<0L9V>ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<0YG8>ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
30Krejčířová Barbora (V0790)<0X6K>GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
31Špuková Viktorie (J0ZG2)<0MW9>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
32Hájková Vanessa (J0R5T)<0VUO>ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
33Younis Naila (J0XKD)<0YUL>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34Rothová Eva (J0XKP)<0WTB>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
35Humplíková Anna (J0W6I)<0UGR>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
36Humplík Václav (J0W6J)<0UEF>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
37Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0X99>PEPSI SG (KJ0X99, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
38Štěpánová Anna (J0ZEP)<0GN3>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
39Dědková Monika (J0THB)<0T8W>KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
40Slováčková Michaela (J0YKT)<0MB2>LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
41Hakrová Adriana (J0OQL)<0T0F>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
42Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<08ZY>MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
Skoky
02_ Skoková soutěž ZP handicap - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 8-10 let S+A
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
25.09.2020 10:45

10
Skoky
03_ Skoková soutěž ZLP handicap - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 11-13 let S+A
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
25.09.2020 11:30

14
Skoky
04_ Skoková soutěž ZLPB - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 8-13 let na pony B
Pony ZLPB (80) 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
25.09.2020 12:30

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0MJT>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
2Špuková Vendula (J0ZG1)<0G2B>MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
3Špuková Viktorie (J0ZG2)<0MW9>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
4Drastich Jakub (J0KZG)<0L3O>ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
5Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<08ZY>MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
6Bahledová Nikol (J0S6D)<00YM>QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Štěpánová Anna (J0ZEP)<0GN3>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8Ryšková Ema (J0Q56)<0L9V>ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Slováčková Michaela (J0YKT)<0MB2>LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
10Humplík Václav (J0W6J)<0X8I>ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11Humplíková Anna (J0W6I)<0T5A>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12Holušová Valentýna (J0VSA)<0XMQ>SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
13Masárová Natalie (J0RCF)<0T0I>SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14Doubková Natálie (J10RE)<0W80>IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Smitová Sofie (J0ZKE)<0YOK>ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Younis Naila (J0XKD)<0YUL>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
05_ Skoková soutěž LPB** - finále ČP 2020 ve stylovém skákání pony jezdců 14-16 let na pony do 148 cm
Pony LPB**(90) 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
25.09.2020 13:30

3
Skoky
06_ Skoková soutěž st.ZM - 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.09.2020 14:15

15
Skoky
07_ Skoková soutěž st.Z - 100 cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.09.2020 15:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Jan (H2371)<0YWK>LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
2Trochtová Nikola (J0ZP1)<0YRN>CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
3Sarbu Nikola (J0XEV)<0VMH>RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Kočí Lenka (H3223)<0YQX>GOLDVITA (KJ0YQX, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
5Průšová Karolína (J0USY)<0MFO>LAQUQU (KJ0MFO, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Svobodová Eliška (J0YDC)<0LSG>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Buláková Pavlína (H3605)<0WQL>REVEREN ŠARGOUN (KJ0WQL, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
8Kauerová Adéla (H4105)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9Samcová Eva (H3404)<0WM0>CARA MILI (KJ0WM0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
10Bradáčová Žaneta (J0RMI)<0K5T>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Kalužíková Tereza (H3310)<0XZI>WICHITA 1 (KJ0XZI, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
12Nohelová Zlata (H4435)<0TNV>NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
13Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Pavlíček Jan (H2371)<0YJW>CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
15Trochtová Nikola (J0ZP1)<0X11>FURIOSO VII MT-4/VALKIRIA (KJ0X11, K)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
16Sarbu Nikola (J0XEV)<0YYK>ADELAIDE 1 (KJ0YYK, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17Kočí Lenka (H3223)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
18Průšová Karolína (J0USY)<0KIM>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Svobodová Eliška (J0YDC)<00XY>ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
08_ Skoková soutěž st.ZL - 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.09.2020 16:00

8
Skoky
09_ Skoková soutěž st.ZP handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-SCHKMS PONY BENJAMIN TOUR
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.09.2020 8:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<0SXN>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
2Pavelková Helena (J1019)<0Y47>LADY DIANA 1 (KJ0Y47, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
3Lampártová Tereza (J0K0V)<0SOI>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
4Náprstková Natálie (J0YZ6)<0VTD>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Vojkůvková Veronika (J0VUW)<0TYT>YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
6Liďáková Rozálie (J0XWD)<0UXG>YSSELVLIEDTS EDUARD(NL) (KJ0UXG, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
7Zichová Anežka (J10R7)<0Y90>SYLVIUS (KJ0Y90, H)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
8Nejedlá Eliška (J0YCB)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Karásková Kateřina (J0YE0)<00WP>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Kykalová Emma (J0XKB)<0M90>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Hufová Kristýna (J0YTD)<0XJA>TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Mošťková Klára (J0WCY)<0SBG>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0V11>BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
15Kudličková Anna (J0VWR)<0KTJ>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Hájková Vanessa (J0R5T)<0VUO>ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
17Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<0KPS>DEL GRACE (KJ0KPS, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
18Chromčáková Ellen (J0VLH)<0GH4>DORINKA (KJ0GH4, K)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
19Špuková Vendula (J0ZG1)<0VEI>FÍK 3 (KJ0VEI, H)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
20Luczykova Beata (J0VBE)<0YTA>FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
21Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0TP5>AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
22Složilová Anežka (J0PQK)<08LJ>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
Skoky
10_ Skoková soutěž st.ZLP handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-ZALPE PONY BRONZE TOUR
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020 12:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0XLM>ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Hakrová Adriana (J0OQL)<0D46>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Náprstková Natálie (J0YZ6)<0U8T>ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Kullack Emily (J0XKO)<0MS1>TABU (KJ0MS1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Vojkůvková Veronika (J0VUW)<0TYT>YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
6Kretová Adéla (J0Y5V)<0EBW>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7Rothová Eva (J0XKP)<0T0D>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Čížková Nicol (J0R97)<08LG>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
9Hufová Kristýna (J0YTD)<0XJA>TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Březovjáková Adéla (J0Z1O)<0IN1>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
11Younis Naila (J0XKD)<0XFD>MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Urbanová Sophie (J0X0S)<0VEJ>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Hájková Vanessa (J0R5T)<0VUO>ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
15Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0E75>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Lampártová Tereza (J0K0V)<0YC5>DIEGO 12 (KJ0YC5, V)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
17Hakrová Adriana (J0OQL)<0T0F>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
18Kretová Adéla (J0Y5V)<0T08>AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
19Holušová Valentýna (J0VSA)<0XMQ>SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
20Tlašková Kateřina (J0RF5)<0VNM>METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
21Dušánková Terezie (J0S6L)<0SKS>HUBINKA (KJ0SKS, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
22Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<08ZY>MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
23Čížková Nicol (J0R97)<0LFM>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Rescue and riders team (MC0307)
Skoky
11_ Skoková soutěž st.LP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-BUKEFALOS PONY SILVER TOUR
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020 12:55

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0XLM>ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Kretová Adéla (J0Y5V)<0EBW>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
3Humplíková Anna (J0W6I)<0UGR>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Čížková Nicol (J0R97)<08LG>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
5Urbanová Sophie (J0X0S)<0VEJ>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6Humplík Václav (J0W6J)<0UEF>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Březovjáková Adéla (J0Z1O)<0IN1>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
8Lampártová Tereza (J0K0V)<0YC5>DIEGO 12 (KJ0YC5, V)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
9Bahledová Vanessa (J0S6E)<0EFS>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10Rothová Eva (J0XKP)<0WTB>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Hakrová Adriana (J0OQL)<0T0F>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
12Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0E75>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Kretová Adéla (J0Y5V)<0T08>AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
14Holušová Valentýna (J0VSA)<0XMQ>SPEEDY 5 (KJ0XMQ, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
15Bečková Natalie (H4356)<0JQ3>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16Andrysová Nela (J0XTW)<0UMX>NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
17Špůrková Adéla (J0YWA)<0L98>MINO (KJ0L98, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
18Bahledová Nikol (J0S6D)<00YM>QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
19Younis Naila (J0XKD)<0YUL>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20Doubková Natálie (J10RE)<0W80>IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21Smitová Sofie (J0ZKE)<0YOK>ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Masárová Natalie (J0RCF)<0T0I>SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
23Slováčková Michaela (J0YKT)<0MB2>LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
24Tlašková Kateřina (J0RF5)<0VNM>METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
25Dědková Monika (J0THB)<0TP5>AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
26Rypková Nikol (J0UY6)<0ES5>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27Bočková Vanda (J0KKE)<0UNT>CALIMERO 11 (KJ0UNT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28Dušánková Terezie (J0S6L)<0SKS>HUBINKA (KJ0SKS, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
29Novotná Anežka (J0VM0)<0XLX>GOWHAUN LADY (KJ0XLX, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Dorociaková Kateřina (J0OMM)<0S8G>LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
31Horníková Karolína (J0Q55)<0L4E>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
32Humplíková Anna (J0W6I)<0T5A>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
33Čížková Nicol (J0R97)<0LFM>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Rescue and riders team (MC0307)
34Urbanová Sophie (J0X0S)<0ZAL>KALYPSO "R" VAN HET JUXSCHOT (KJ0ZAL, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35Holušová Valentýna (J0VSA)<0W9L>LARCHY (KJ0W9L, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36Bečková Natalie (H4356)<0VEK>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
37Andrysová Nela (J0XTW)<0UT4>SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
38Špůrková Adéla (J0YWA)<0ESB>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
12_ Skoková soutěž st.SP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-CARGO-HORTIM PONY GOLD TOUR
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020 14:20

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Andrysová Nela (J0XTW)<0UMX>NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
2Špůrková Adéla (J0YWA)<0ESB>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
3Rypková Nikol (J0UY6)<0ES5>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4Novotná Anežka (J0VM0)<0XLX>GOWHAUN LADY (KJ0XLX, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Bečková Natalie (H4356)<0VEK>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6Dorociaková Kateřina (J0OMM)<0S8G>LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7Holušová Valentýna (J0VSA)<0W9L>LARCHY (KJ0W9L, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Tůmová Veronika (J0PYQ)<0LMI>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
9Slováčková Michaela (J0YKT)<0MB2>LAKY (KJ0MB2, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
10Horníková Kristýna (H4372)<0J18>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Horníková Karolína (J0Q55)<0L4E>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12Semrádová Eliška (J0R2B)<0SQ5>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Urbanová Sophie (J0X0S)<0ZAL>KALYPSO "R" VAN HET JUXSCHOT (KJ0ZAL, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14Dědková Monika (J0THB)<0T8W>KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Humplík Václav (J0W6J)<0X8I>ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16Ambrožová Sofie (J0R22)<0JQP>STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<0KXH>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
18Andrysová Nela (J0XTW)<0UT4>SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
19Špůrková Adéla (J0YWA)<0L98>MINO (KJ0L98, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
20Rypková Nikol (J0UY6)<0WDB>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
21Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Bečková Natalie (H4356)<0JQ3>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
23Dorociaková Kateřina (J0OMM)<0LB6>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
Skoky
13_ Skoková soutěž st.STP** handicap-zároveň je kvalif.ČPP a MSŠ 2020-EQUICORE PONY MASTERS TOUR
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020 15:15

7
Skoky
14_ Skoková soutěž st.ZM - 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
26.09.2020 15:45

10
Skoky
15_ Otevřená skoková soutěž st.Z - 100 cm - zároveň je kvalifikací MSŠ 2020 - KENTAUR CHILDREN TOUR (11-
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.09.2020 16:15

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Svobodová Eliška (J0YDC)<00XY>ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Drábiková Viktorie (J0XBH)<0KSW>JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
3Sarbu Nikola (J0XEV)<0VMH>RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Žilinská Jana (H4503)<0YHB>QUINSA (KJ0YHB, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
5Žilinská Martina (H0419)<0YDC>PANAMA 5 (KJ0YDC, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
6Horníková Kristýna (H4372)<0WZJ>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7Zadinová Sandra (J0XPW)<0M6K>EDITH (KJ0M6K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Tlašková Kateřina (J0RF5)<0EOJ>KLAUDIE 1 (KJ0EOJ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
9Čížková Nicol (J0R97)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
10Vitásková Ivana (H4269)<0RZ0>DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
11Luczykova Beata (J0VBE)<0Z48>GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
12Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
13Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14Hejduková Nikola (J0S6N)<0X0N>SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
15Skaličková Barbora (J0VHA)<0WZC>BEDRUNKA (KJ0WZC, K)JK Moravian Dobrá, z.s. (MH0356)
16Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
18Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
19Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20Ratajová Vendula (J0TER)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
21Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
24Průšová Karolína (J0USY)<0MFO>LAQUQU (KJ0MFO, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Kočí Lenka (H3223)<0YQX>GOLDVITA (KJ0YQX, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
26Hrubá Elen (H4456)<0X0H>ARMIN 2 (KJ0X0H, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
27Svobodová Eliška (J0YDC)<0LSG>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
28Drábiková Viktorie (J0XBH)<0XDM>LOTTY-D (KJ0XDM, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
29Sarbu Nikola (J0XEV)<0YYK>ADELAIDE 1 (KJ0YYK, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Žilinská Jana (H4503)<0VQA>NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
Skoky
16_ Otevřená skoková soutěž st.ZL - 110 cm - zároveň je kvalifikací MSŠ 2020 - AGROCAR JUNIOR TOUR (15-1
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020 16:45

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Horníková Kristýna (H4372)<0WZJ>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2Žilinská Jana (H4503)<0VQA>NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3Svobodová Eliška (J0YDC)<0LSG>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4Hejduková Nikola (J0S6N)<0X0N>SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
5Kočí Lenka (H3223)<0WL8>CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
6Hruška Martin (H2050)<0YQV>EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8Ratajová Vendula (J0TER)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
9Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
10Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Svěráková Kateřina (G3322)<0WNI>COUPIE JANE (KJ0WNI, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Zadinová Sandra (J0XPW)<0M6K>EDITH (KJ0M6K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
16Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
17Tlašková Kateřina (J0RF5)<0EOJ>KLAUDIE 1 (KJ0EOJ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
18Drábiková Viktorie (J0XBH)<0XDM>LOTTY-D (KJ0XDM, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
19Průšová Karolína (J0USY)<0KIM>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20Žilinská Jana (H4503)<0YHB>QUINSA (KJ0YHB, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
21Svobodová Eliška (J0YDC)<00XY>ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22Kočí Lenka (H3223)<0YP4>DAIQUIRI 5 (KJ0YP4, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
23Hejduková Nikola (J0S6N)<0FR2>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
24Hruška Martin (H2050)<0VBS>OFFLINE 1 (KJ0VBS, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
17_ Skoková soutěž st.ZP handicap - Velké finále ČP 2020 -PONY BENJAMIN TOUR (8-10 let,S+A)
Pony ZP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 9:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Švédová Terezie (J0XTX)<0WY3>BERUŠKA 10 (KJ0WY3, K)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
2Náprstková Natálie (J0YZ6)<0VTD>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Pavelková Helena (J1019)<0Y47>LADY DIANA 1 (KJ0Y47, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
4Raidová Ema (J1025)<0RZH>MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
5Vojkůvková Veronika (J0VUW)<0TYT>YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
6Hájková Vanessa (J0R5T)<0VUO>ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
7Kudličková Anna (J0VWR)<0KTJ>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8Kodytková Nela (J0RB6)<0ILB>CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Kykalová Emma (J0XKB)<0M90>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<0KPS>DEL GRACE (KJ0KPS, K)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
11Chromčáková Ellen (J0VLH)<0GH4>DORINKA (KJ0GH4, K)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
12Karásková Kateřina (J0YE0)<00WP>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Hufová Kristýna (J0YTD)<0XJA>TOGI (KJ0XJA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Mošťková Klára (J0WCY)<0SBG>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0V11>BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
16Švédová Terezie (J0XTX)<0W0U>HAPPY JAPER (KJ0W0U, V)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
17Náprstková Natálie (J0YZ6)<0U8T>ROCKY 30 (KJ0U8T, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
18_ Skoková soutěž st.ZLP handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY BRONZE TOUR (8-13 let, S+A)
Pony ZLP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 10:15

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0XLM>ŠERYL (KJ0XLM, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Lampártová Tereza (J0K0V)<0SOI>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
3Hakrová Adriana (J0OQL)<0D46>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
4Kullack Emily (J0XKO)<0MS1>TABU (KJ0MS1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<0SXN>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
6Rothová Eva (J0XKP)<0T0D>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Younis Naila (J0XKD)<0XFD>MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<0YG8>ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Ryšková Ema (J0Q56)<0VL3>LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
10Holeňová Iva (J0XWE)<0TBR>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)JK Slaná Voda z.s. (ML0170)
11Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Kretová Adéla (J0Y5V)<0EBW>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
13Ciompová Zuzana (J0VS9)<0UMU>DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
14Nejedlá Eliška (J0YCB)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Mačátová Viktorie (J0USE)<0ULX>VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Vokounová Viktorie (J0VKJ)<0E75>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Lampártová Tereza (J0K0V)<0YC5>DIEGO 12 (KJ0YC5, V)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
18Rothová Eva (J0XKP)<0WTB>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
19_ Skoková soutěž st.LP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY SILVER TOUR (8-13 let, A+B)
Pony LP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 11:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Dušánková Terezie (J0S6L)<0VJU>MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
2Kretová Adéla (J0Y5V)<0T08>AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
3Hakrová Adriana (J0OQL)<0T0F>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
4Kodytková Lucie (J0RB5)<0VGL>TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Čížková Nicol (J0R97)<08LG>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
6Humplíková Anna (J0W6I)<0UGR>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Humplík Václav (J0W6J)<0UEF>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Urbanová Sophie (J0X0S)<0VEJ>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Žilinská Jana (H4503)<0YHE>QEYA (KJ0YHE, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10Bahledová Nikol (J0S6D)<00YM>QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Špuková Viktorie (J0ZG2)<0MW9>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
12Bočková Vanda (J0KKE)<0UNT>CALIMERO 11 (KJ0UNT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Štěpánová Anna (J0ZEP)<0SKT>SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14Younis Naila (J0XKD)<0YUL>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Smitová Sofie (J0ZKE)<0YOK>ZUCCHERO (KJ0YOK, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Masárová Natalie (J0RCF)<0T0I>SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
17Dušánková Terezie (J0S6L)<0SKS>HUBINKA (KJ0SKS, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
Skoky
20_ Skoková soutěž st.SP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY GOLD TOUR (11-16 let, A+B)
Pony SP** 276.2 - Jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 12:45

15
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2020 17:32:17
#JezdecKůňSubjekt
1Složil Jiří (J0H97)<0K8D>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
2Bahledová Vanessa (J0S6E)<0EFS>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<0EBY>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Špůrková Adéla (J0YWA)<0L98>MINO (KJ0L98, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
5Složilová Eliška (L0405)<0VEE>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
6Žilinská Jana (H4503)<0SUZ>PRETORIA ROSWELL (CZE) (KJ0SUZ, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
7Urbanová Sophie (J0X0S)<0ZAL>KALYPSO "R" VAN HET JUXSCHOT (KJ0ZAL, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8Bradáčová Žaneta (J0RMI)<0DQ2>LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9Čížková Nicol (J0R97)<0LFM>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Rescue and riders team (MC0307)
10Horníková Karolína (J0Q55)<0L4E>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Theimerová Terezie (L0390)<0J1V>JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
12Humplík Václav (J0W6J)<0X8I>ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13Semrádová Eliška (J0R2B)<0SQ5>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Andrysová Nela (J0XTW)<0UT4>SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
15Špůrková Adéla (J0YWA)<0ESB>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
21_ Skoková soutěž st.STP** handicap - Velké finále ČP 2020 - PONY MASTERS TOUR (11-16 let, B)
Pony STP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 14:00

12
Skoky
22_ Skoková soutěž st.Z - 100 cm - Velké finále MSŠ 2020 - KENTAUR CHILDREN TOUR (11-14 let,velké koně)
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 15:15

15
Skoky
23_ Skoková soutěž st.ZL - 110 cm - Velké finále MSŠ 2020 - AGROCAR JUNIOR (15-18 let, velké koně)
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020 16:30

11