Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje - Nové Zámky
Oficiální závody (CSN) / 201003H2
03.10.2020 - 03.10.2020
H / Mladeč, Nové Zámky
Výsledky
Skoky
04_ HOBBY: Skoková soutěž – parkur 80 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zatloukalová Marie (H3626)LITTLE ANGELA (KJ0Z8U, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
2 Langová Veronika (J0YQ1)IGOR 5 (KJ0YV6, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
3 Šnyrychová Lucie (H2453)LOTAR 11 (KJ0Y7J, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
4 Navaříková Martina (H4499)FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
5 Škodová Tereza (J0Z4G)DUKE (KJ0Y64, V)Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc (MH0370)
6 Škodová Tereza (J0Z4G)CONTACT S.M.I. (KJ0MQ7, V)Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc (MH0370)
7 Mundil Lukáš (J0WUU)ARION M (KJ0WLC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
9 Vojkůvková Veronika (J0VUW)YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
10 Lašáková Kateřina (J0WL1)NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11 Pánková Kristýna (J0OMA)SANNY 3 (KJ0UMO, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
12 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Vyroubalová Anetta (J0UZF)ART 2711 (KJ0SCC, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
14 Kovářová Nikita (G3839)SONET 11 (KJ0VCH, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
15 Tilcerová Karolína (J0MGM)MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
16 Daňková Lenka (J0RD8)RED CLIFF (KJ0ICS, V)Karlov - En Vogue (MH0348)
17 Frkalová Andrea (J0WO3)CALISTO RUF (KJ0Z4H, V)JK Osada Lípa (MG0009)
18 Chmelíčková Zuzana (J0O2R)NEFERTITI 2 (KJ0V46, K)Stáj SITA (MF0099)
19 Brožovská Simona (J0QSJ)TRACY 5 (KJ0XYB, K)Stáj SITA (MF0099)
20 Jansa Pavel ml. (F0946)GRACIA DE VEGA (KJ0YKY, K)Stáj SITA (MF0099)
21 Spáčilová Martina (H3267)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Andrysová Ilona (J0QCI)LORDAN-Ř (KJ0Y83, H)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
23 Langerová Sabina (J0QVK)CALANTA (KJ0VZR, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
Skoky
05_ Skoková soutěž ZM – parkur 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vitásková Ivana (H4269)DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
2 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
3 Šnyrychová Lucie (H2453)LOTAR 11 (KJ0Y7J, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
4 Mrkvová Eliška (J0PZV)CAZEERIHO (KJ0ORV, V)Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc (MH0370)
5 Šimečková Lenka (H1831)RUBICON 1 (KJ0V2L, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
6 Mundil Lukáš (J0WUU)ARION M (KJ0WLC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
8 Faltýnková Lucie (J0RQ5)SOMMELIER MASINI (KJ0UM9, V)Monika Seidlová (MF0403)
9 Lašáková Kateřina (J0WL1)NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
10 Štencel Vít (H3688)DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
11 Pánková Kristýna (J0OMA)SANNY 3 (KJ0UMO, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
12 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Kyseláková Claudie (J0SJX)CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Kolářová Kateřina (G0656)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
15 Létalová Natalie (H4441)ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16 Chmelíčková Zuzana (J0O2R)NEFERTITI 2 (KJ0V46, K)Stáj SITA (MF0099)
17 Brožovská Simona (J0QSJ)TRACY 5 (KJ0XYB, K)Stáj SITA (MF0099)
18 Marková Kristýna (F4406)GLEN 2 (KJ0GA9, K)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
19 Gloserová Monika (J0WT9)SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
20 Spáčilová Martina (H3267)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Andrysová Ilona (J0QCI)LORDAN-Ř (KJ0Y83, H)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
22 Andrysová Ilona (J0QCI)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
Skoky
06_ Skoková soutěž Z – na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vitásková Ivana (H4269)DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
2 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
3 Běhalová Iveta (H2411)AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
4 Šimečková Lenka (H1831)RUBICON 1 (KJ0V2L, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
5 Körnerová Nikola (H4578)DUBLIN 2 (KJ0TSX, V)SK Liboš (MH0286)
6 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
7 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
8 Řezníček Dominik (H4572)CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9 Kauerová Adéla (H4105)RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
11 Hrstková Barbora (J0VHN)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
12 Hejduková Nikola (J0S6N)SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
13 Tesaříková Nela (J0V09)TOPIK 3 (KJ0L4B, V)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
14 Faltýnková Lucie (J0RQ5)SOMMELIER MASINI (KJ0UM9, V)Monika Seidlová (MF0403)
15 Hovorka Šimon (J0X5J)WALLY 1 (KJ0SKM, V)JK Jurášek (MF0171)
16 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
17 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
18 Skácelová Klára (H4482)CONTADOR 3 (KJ0UNX, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
19 Štencel Vít (H3688)DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
20 Venclíková Lucie (H4291)LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Venclíková Lucie (H4291)LOARA (KJ0YRP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22 Vlášková Marketa (J0Z17)RIVIERA B (KJ0E44, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
23 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
24 Bálint Julie (J0VLY)TATIANA (KJ0SKK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25 Kyseláková Claudie (J0SJX)CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26 Horáčková Anna (F4007)MAB'S (KJ0VJA, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
27 Justin Pavel (A0722)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
28 Mundil Lukáš (J0WUU)FRED 5 (KJ0JQM, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Boušek Jiří (F2037)MISTRÁL 7 (KJ0YM8, H)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
30 Létalová Natalie (H4441)ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31 Marková Kristýna (F4406)GLEN 2 (KJ0GA9, K)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
32 Gloserová Monika (J0WT9)SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
33 Andrysová Ilona (J0QCI)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
Skoky
07_ Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm se žolíkem
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šebková Lucie (F1849)VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
2 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
3 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4 Běhalová Iveta (H2411)AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
5 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
6 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
7 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
8 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9 Řezníček Dominik (H4572)CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10 Kauerová Adéla (H4105)RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
12 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
13 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
14 Novotná Zuzana (H1892)CECILKA (KJ0VAV, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
15 Hrstková Barbora (J0VHN)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
16 Hejduková Nikola (J0S6N)SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
17 Hovorka Šimon (J0X5J)WALLY 1 (KJ0SKM, V)JK Jurášek (MF0171)
18 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
19 Poláková Barbora (F2731)TOPIK 3 (KJ0L4B, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
20 Theimerová Viktorie (H3297)LÉTHÉ (KJ0SE3, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
21 Theimerová Viktorie (H3297)PU-ABI K (KJ0SYO, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
22 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
23 Skácelová Klára (H4482)CONTADOR 3 (KJ0UNX, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
24 Venclíková Lucie (H4291)LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Venclíková Lucie (H4291)LOARA (KJ0YRP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Vlášková Marketa (J0Z17)RIVIERA B (KJ0E44, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
27 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
28 Bálint Julie (J0VLY)TATIANA (KJ0SKK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Horáčková Anna (F4007)MAB'S (KJ0VJA, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
30 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
31 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
32 Kolářová Kateřina (G0656)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
33 Justin Pavel (A0722)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
34 Mundil Lukáš (J0WUU)FRED 5 (KJ0JQM, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35 Boušek Jiří (F2037)MISTRÁL 7 (KJ0YM8, H)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
36 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
Skoky
08A Skoková soutěž L* - 115 cm
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Koutná Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
2 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
6 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
7 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
8 Šolcová Anna (F3919)HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
9 Theimerová Viktorie (H3297)PU-ABI K (KJ0SYO, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
10 Votavová Šárka (F2846)TEDDY READY (KJ0P0V, H)Stáj J+J Votava (MF0325)
11 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
12 Hlachová Ivana (F3064)OSTRICO (KJ0CJ0, K)JK Pegas z.s. (MF0166)
13 Stančíková Kristýna (J0MGI)QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
14 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
15 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
16 Mundil Lukáš (J0WUU)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
18 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
19 Jansa Pavel ml. (F0946)DANTE DE VEGA (KJ0KVI, V)Stáj SITA (MF0099)
Skoky
08B Skoková soutěž L** - 120 cm
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

12
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Cena Olomouckého kraje - Nové Zámky
Výsledky
3. 10. – 3. 10.
H / Mladeč, Nové Zámky
JK Dvůr Nové Zámky

Pro větší detail klikněte!