Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje - Nové Zámky
Oficiální závody (CSN) / 201003H2
03.10.2020 - 03.10.2020
H / Mladeč, Nové Zámky
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0218
Eva Siatková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3109
Hana Dostálová
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Ukázka – parkur 20 cm
Hobby Křížky 40 cm 238.1.1 - Ne na čas s možností rozesk. /
03.10.2020 8:30

3
Skoky
03_ HOBBY: Skoková soutěž – parkur 60 cm
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 9:30

15
Skoky
04_ HOBBY: Skoková soutěž – parkur 80 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 10:15

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.10.2020 07:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Škodová Tereza (J0Z4G)<0Y64>DUKE (KJ0Y64, V)Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc (MH0370)
2Brožovská Simona (J0QSJ)<0XYB>TRACY 5 (KJ0XYB, K)Stáj SITA (MF0099)
3Chmelíčková Zuzana (J0O2R)<0V46>NEFERTITI 2 (KJ0V46, K)Stáj SITA (MF0099)
4Langová Veronika (J0YQ1)<0YV6>IGOR 5 (KJ0YV6, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
5Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Pánková Kristýna (J0OMA)<0UMO>SANNY 3 (KJ0UMO, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
7Zatloukalová Marie (H3626)<0Z8U>LITTLE ANGELA (KJ0Z8U, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
8Kovářová Nikita (G3839)<0VCH>SONET 11 (KJ0VCH, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
9Frkalová Andrea (J0WO3)<0Z4H>CALISTO RUF (KJ0Z4H, V)JK Osada Lípa (MG0009)
10Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Šnyrychová Lucie (H2453)<0Y7J>LOTAR 11 (KJ0Y7J, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
12Hrstková Barbora (J0VHN)<0TTL>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
13Andrysová Ilona (J0QCI)<0Y83>LORDAN-Ř (KJ0Y83, H)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
14Mundil Lukáš (J0WUU)<0WLC>ARION M (KJ0WLC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15Jansa Pavel ml. (F0946)<0YKY>GRACIA DE VEGA (KJ0YKY, K)Stáj SITA (MF0099)
16Vyroubalová Anetta (J0UZF)<0SCC>ART 2711 (KJ0SCC, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
17Navaříková Martina (H4499)<0ONJ>FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
18Daňková Lenka (J0RD8)<0ICS>RED CLIFF (KJ0ICS, V)Karlov - En Vogue (MH0348)
19Langerová Sabina (J0QVK)<0VZR>CALANTA (KJ0VZR, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
20Lašáková Kateřina (J0WL1)<0ENV>NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
21Vojkůvková Veronika (J0VUW)<0TYT>YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
22Tilcerová Karolína (J0MGM)<0U4P>MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
Skoky
05_ Skoková soutěž ZM – parkur 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 11:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.10.2020 20:15:39
#JezdecKůňSubjekt
1Andrysová Ilona (J0QCI)<0Y83>LORDAN-Ř (KJ0Y83, H)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
2Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Brožovská Simona (J0QSJ)<0XYB>TRACY 5 (KJ0XYB, K)Stáj SITA (MF0099)
4Létalová Natalie (H4441)<0GNK>ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
6Pánková Kristýna (J0OMA)<0UMO>SANNY 3 (KJ0UMO, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
7Štencel Vít (H3688)<0LJF>DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
8Lašáková Kateřina (J0WL1)<0ENV>NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9Marková Kristýna (F4406)<0GA9>GLEN 2 (KJ0GA9, K)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
10Gloserová Monika (J0WT9)<0TRR>SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
11Mundil Lukáš (J0WUU)<0WLC>ARION M (KJ0WLC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Faltýnková Lucie (J0RQ5)<0UM9>SOMMELIER MASINI (KJ0UM9, V)Monika Seidlová (MF0403)
13Hrstková Barbora (J0VHN)<0TTL>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
14Kolářová Kateřina (G0656)<0VCV>AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
15Šimečková Lenka (H1831)<0V2L>RUBICON 1 (KJ0V2L, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
16Šnyrychová Lucie (H2453)<0Y7J>LOTAR 11 (KJ0Y7J, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
17Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Chmelíčková Zuzana (J0O2R)<0V46>NEFERTITI 2 (KJ0V46, K)Stáj SITA (MF0099)
19Vitásková Ivana (H4269)<0RZ0>DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
20Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Andrysová Ilona (J0QCI)<0UMX>NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
22Neckařová Pavla (J0MDN)<0TQ1>CHICCO 328 (KJ0TQ1, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
23Theimerová Terezie (L0390)<0I1Z>CID 3 (KJ0I1Z, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
24Tesaříková Nela (J0V09)<0L4B>TOPIK 3 (KJ0L4B, V)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
Skoky
06_ Skoková soutěž Z – na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 12:35

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.10.2020 21:14:48
#JezdecKůňSubjekt
1Venclíková Lucie (H4291)<0YYP>LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Kauerová Adéla (H4105)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
3Štencel Vít (H3688)<0LJF>DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
4Roubíčková Magdaléna (H4268)<0EOM>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
5Skácelová Klára (H4482)<0UNX>CONTADOR 3 (KJ0UNX, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
6Létalová Natalie (H4441)<0GNK>ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
8Andrysová Ilona (J0QCI)<0UMX>NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
9Boušek Jiří (F2037)<0YM8>MISTRÁL 7 (KJ0YM8, H)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
10Běhalová Iveta (H2411)<0W7R>AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
11Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
12Marková Kristýna (F4406)<0GA9>GLEN 2 (KJ0GA9, K)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
13Hovorka Šimon (J0X5J)<0SKM>WALLY 1 (KJ0SKM, V)JK Jurášek (MF0171)
14Tesaříková Nela (J0V09)<0L4B>TOPIK 3 (KJ0L4B, V)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
15Šimečková Lenka (H1831)<0V2L>RUBICON 1 (KJ0V2L, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
16Látalová Tereza (H4528)<0I77>PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
17Hejduková Nikola (J0S6N)<0X0N>SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
18Justin Pavel (A0722)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
19Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
20Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Bálint Julie (J0VLY)<0SKK>TATIANA (KJ0SKK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
23Körnerová Nikola (H4578)<0TSX>DUBLIN 2 (KJ0TSX, V)SK Liboš (MH0286)
24Mundil Lukáš (J0WUU)<0JQM>FRED 5 (KJ0JQM, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Horáčková Anna (F4007)<0VJA>MAB'S (KJ0VJA, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
26Řezníček Dominik (H4572)<0W8P>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27Vlášková Marketa (J0Z17)<0E44>RIVIERA B (KJ0E44, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
28Gloserová Monika (J0WT9)<0TRR>SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
29Vitásková Ivana (H4269)<0RZ0>DEXTER 4 (KJ0RZ0, V)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
30Grohmanová Aneta (H4121)<0KP4>CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
31Faltýnková Lucie (J0RQ5)<0UM9>SOMMELIER MASINI (KJ0UM9, V)Monika Seidlová (MF0403)
32Hrstková Barbora (J0VHN)<0N78>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
33Venclíková Lucie (H4291)<0YRP>LOARA (KJ0YRP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34Neckařová Pavla (J0MDN)<0TQ1>CHICCO 328 (KJ0TQ1, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
Skoky
07_ Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm se žolíkem
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
03.10.2020 14:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.10.2020 12:54:21
#JezdecKůňSubjekt
1Körnerová Bohdana (H0450)<0MIQ>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
2Venclíková Lucie (H4291)<0YRP>LOARA (KJ0YRP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Hrbáček Tomáš (H4094)<0JKE>AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4Theimerová Viktorie (H3297)<0SYO>PU-ABI K (KJ0SYO, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
5Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
6Kauerová Adéla (H4105)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
8Novotná Zuzana (H1892)<0VAV>CECILKA (KJ0VAV, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
9Roubíčková Magdaléna (H4268)<0EOM>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
10Kolářová Kateřina (G0656)<0VCV>AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
11Horáčková Anna (F4007)<0VJA>MAB'S (KJ0VJA, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
12Běhalová Iveta (H2411)<0W7R>AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
13Grohmanová Aneta (H4121)<0KP4>CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
14Boušek Jiří (F2037)<0YM8>MISTRÁL 7 (KJ0YM8, H)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
15Bálint Julie (J0VLY)<0SKK>TATIANA (KJ0SKK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Zuštinová Monika (H0449)<0MMR>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
17Podsedníková Marcela (G1399)<0TY6>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
18Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
19Justin Pavel (A0722)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
20Skácelová Klára (H4482)<0UNX>CONTADOR 3 (KJ0UNX, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
21Hovorka Šimon (J0X5J)<0SKM>WALLY 1 (KJ0SKM, V)JK Jurášek (MF0171)
22Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
23Řezníček Dominik (H4572)<0W8P>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
24Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
25Dudková Hana (H4328)<0T2U>SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
26Hrstková Barbora (J0VHN)<0N78>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
27Látalová Tereza (H4528)<0I77>PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
28Vlášková Marketa (J0Z17)<0E44>RIVIERA B (KJ0E44, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
29Mundil Lukáš (J0WUU)<0JQM>FRED 5 (KJ0JQM, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Poláková Barbora (F2731)<0L4B>TOPIK 3 (KJ0L4B, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
31Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
32Hejduková Nikola (J0S6N)<0X0N>SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
33Venclíková Lucie (H4291)<0YYP>LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34Hrbáček Tomáš (H4094)<0LON>MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
35Theimerová Viktorie (H3297)<0SE3>LÉTHÉ (KJ0SE3, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
36Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
Skoky
08A Skoková soutěž L* - 115 cm
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
03.10.2020 15:30

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.10.2020 20:15:39
#JezdecKůňSubjekt
1Hrbáček Tomáš (H4094)<0LON>MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
2Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
3Votavová Šárka (F2846)<0P0V>TEDDY READY (KJ0P0V, H)Stáj J+J Votava (MF0325)
4Kučerová Kateřina (H2977)<0HAZ>DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
5Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
6Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
7Dudková Hana (H4328)<0T2U>SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
8Jansa Pavel ml. (F0946)<0KVI>DANTE DE VEGA (KJ0KVI, V)Stáj SITA (MF0099)
9Mundil Lukáš (J0WUU)<0J1K>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Studená Markéta (F4046)<0JUF>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
11Špičáková Michaela (F2617)<0E46>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
12Koutná Monika (H1552)<0U9C>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
13Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
15Hrbáček Tomáš (H4094)<0JKE>AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
16Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)