Přihlásit se

Skoky
Pražské skokové Derby - XIV.ročník
Oficiální závody (CSN) / 211009A2
09.10.2021 - 09.10.2021
A / PJK Gabrielka
Dokončený
Skoky
01_ Skok stupně " ZM" na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
Live
24/ 30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Alena (A0388)GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Kopecká Hana (H2066)LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3 Potluková Kateřina (J0N1S)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Potluková Kateřina (J0N1S)CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Poláčková Miroslava (J0PQO)CLO N' DIR (KJ0WDF, H)EQUITAT z.s. (MB0526)
6 Melmerová Lenka (A0132)MAMBO 3 (KJ0XXQ, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
7 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
8 Bartoňová Karolína (J0VHJ)LAVENDIN BOHEMIA/LORD 23 (KJ0EQR, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
9 Luxová Kristýna (A0745)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)Equus Bohemia (MB0377)
10 Hecklová Lucie (J10Z4)CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
11 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
12 Mikešová Justýna (J11YT)OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
13 Bendíková Ema (J0YWS)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
14 Kopecká Adriana (J0W4P)FOI FOI (KJ0SNJ, V)Jana Špálová (ME0256)
15 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
16 Vicjanová Veronika (J0XXR)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
17 Tichá Petra (A1211)OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
18 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
19 Bukáčková Gabriela (J0RFL)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
20 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
21 Nachtmannová Anna (J115Y)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
22 Rychetská Natálie (J1100)TÍNKA (KJ0Y6M, K)Stáj Tesárek (MA0071)
23 Mejzr Adam (B2106)OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
24 Jindrová Paseková Olga (J11Z7)SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
Skoky
02_ Skok stupně "Z" s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
Live
27/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Alena (A0388)GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Kopecká Hana (H2066)LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
4 Potluková Kateřina (J0N1S)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Potluková Kateřina (J0N1S)CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Poláčková Miroslava (J0PQO)CLO N' DIR (KJ0WDF, H)EQUITAT z.s. (MB0526)
7 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
8 Bartoňová Karolína (J0VHJ)LAVENDIN BOHEMIA/LORD 23 (KJ0EQR, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
9 Luxová Kristýna (A0745)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)Equus Bohemia (MB0377)
10 Hecklová Lucie (J10Z4)CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
11 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
12 Bendíková Ema (J0YWS)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
13 Kopecká Adriana (J0W4P)FOI FOI (KJ0SNJ, V)Jana Špálová (ME0256)
14 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
15 Vicjanová Veronika (J0XXR)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
16 Podroužková Vladimíra (H1882)BIG SURPRISE (KJ0IFM, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
17 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
18 Bukáčková Gabriela (J0RFL)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
20 Kazdová Veronika (J0X8A)SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
21 Nachtmannová Anna (J115Y)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
22 Rychetská Natálie (J1100)TÍNKA (KJ0Y6M, K)Stáj Tesárek (MA0071)
23 Nolč Tomáš (B3279)CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
24 Mejzr Adam (B2106)OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
25 Blechová Barbora (B2331)CODY 4 (KJ0L6K, V)PJK Gabrielka (MA0008)
26 Jindrová Paseková Olga (J11Z7)SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
27 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 110/120 cm
Běžná do 110 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas / A
Live
20/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novotná Barbora (B3595)BARNEY 1 (KJ0IW1, V)Jiří Ščučka - Animal Training Center, s.r.o. (MB0538)
2 Dittrichová Diana (B3095)VALERIE 5 (KJ0I2L, K)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
3 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
4 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
5 Císařová Adéla (B2270)BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
6 Kopecká Hana (H2066)PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7 Poštová Kristýna (B3090)CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
8 Podroužková Vladimíra (H1882)BIG SURPRISE (KJ0IFM, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
9 Vanko Milan (A2071)LIF (KJ10SI, K)TH Equiclub (MA0220)
10 Vanko Milan (A2071)LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
11 Gabryšová Petra (B3028)BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
12 Gabryšová Petra (B3028)SIRENE BIVILLAISE (KJ0MKO, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
13 Kazdová Veronika (J0X8A)SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
14 Kaasová Jennie (K0102)ČUPA ČUPS (KJ0LM0, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
15 Kaasová Jennie (K0102)LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
16 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
17 Nolč Tomáš (B3279)CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
18 Blechová Barbora (B2331)CODY 4 (KJ0L6K, V)PJK Gabrielka (MA0008)
19 Knická Sarah (J0S82)CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
20 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
Skoky
04_ Pražské skokové Derby - 14.ročník
Běžná do 120 cm 277 - Derby - dle tabulky A / A
Live
16/ 30
Skoky
CSN
Pražské skokové Derby - XIV.ročník
Dokončený
9. 10. – 9. 10.
A / PJK Gabrielka
PJK Gabrielka

Pro větší detail klikněte!