Přihlásit se

Skoky
Pražské skokové Derby - XIV.ročník
Oficiální závody (CSN) / 211009A2
09.10.2021 - 09.10.2021
A / PJK Gabrielka
Dokončený
Skoky
Pořadatelé:
MA0008 - PJK Gabrielka
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0428
Jana Holíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0119
Milena Minářová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0113
Marcel Kamínek
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
A0410
Jana Nosková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
A0154
Petr Bečka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně "ZM" na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
09.10.2021 9:00
Live
20
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 21:40:48
#JezdecKůňSubjekt
1Tichá Petra (A1211)<0TR0>OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
2Potluková Kateřina (J0N1S)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Jindrová Paseková Olga (J11Z7)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
4Bukáčková Gabriela (J0RFL)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5Kopecká Adriana (J0W4P)<0SNJ>FOI FOI (KJ0SNJ, V)Jana Špálová (ME0256)
6Hecklová Lucie (J10Z4)<0H7G>CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
7Melmerová Lenka (A0132)<0XXQ>MAMBO 3 (KJ0XXQ, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Holíková Alena (A0388)<0YMD>GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
9Luxová Kristýna (A0745)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)Equus Bohemia (MB0377)
10Kopecká Hana (H2066)<0ZPO>LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11Mikešová Justýna (J11YT)<0CJ0>OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
12Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
13Bendíková Ema (J0YWS)<0UFY>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
14Westfálová Klára (B3458)<0EWR>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
15Švejdová Iveta (D0571)<0WTO>KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
16Nachtmannová Anna (J115Y)<0UJY>MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
17Bartoňová Karolína (J0VHJ)<0EQR>LAVENDIN BOHEMIA/LORD 23 (KJ0EQR, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
18Potluková Kateřina (J0N1S)<0DV9>CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Tichá Petra (A1211)<0X5N>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
20Filípek Ludvík (A0024)<0BJA>FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně "Z" s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021 9:00
Live
23
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 21:40:35
#JezdecKůňSubjekt
1Potluková Kateřina (J0N1S)<0DV9>CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Bendíková Ema (J0YWS)<0UFY>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
3Filípek Ludvík (A0024)<0BJA>FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
4Kopecká Adriana (J0W4P)<0SNJ>FOI FOI (KJ0SNJ, V)Jana Špálová (ME0256)
5Bartoňová Karolína (J0VHJ)<0EQR>LAVENDIN BOHEMIA/LORD 23 (KJ0EQR, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
6Nolč Tomáš (B3279)<0SS1>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
7Podroužková Vladimíra (H1882)<0IFM>BIG SURPRISE (KJ0IFM, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
8Hecklová Lucie (J10Z4)<0H7G>CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
9Bukáčková Gabriela (J0RFL)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
10Tichá Petra (A1211)<0X5N>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
11Jindrová Paseková Olga (J11Z7)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
12Vlková Jiřina Kristina (F2426)<0FUF>CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
13Švejdová Iveta (D0571)<0WTO>KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
14Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
15Westfálová Klára (B3458)<0EWR>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
16Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
17Císařová Adéla (B2270)<0V7P>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
18Luxová Kristýna (A0745)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)Equus Bohemia (MB0377)
19Nachtmannová Anna (J115Y)<0UJY>MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
20Holíková Alena (A0388)<0YMD>GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
21Kopecká Hana (H2066)<0ZPO>LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
22Blechová Barbora (B2331)<0L6K>CODY 4 (KJ0L6K, V)PJK Gabrielka (MA0008)
23Potluková Kateřina (J0N1S)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání "110/120"
Běžná do 110 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas /
09.10.2021 9:00
Live
20
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 21:40:21
#JezdecKůňSubjekt
1Císařová Adéla (B2270)<0LSC>BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
2Blechová Barbora (B2331)<0L6K>CODY 4 (KJ0L6K, V)PJK Gabrielka (MA0008)
3Kaasová Jennie (K0102)<0K0U>LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
4Gabryšová Petra (B3028)<0MKO>SIRENE BIVILLAISE (KJ0MKO, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
5Vanko Milan (A2071)<0TQZ>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
6Knická Sarah (J0S82)<0A66>CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
7Vlková Jiřina Kristina (F2426)<0FUF>CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
8Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
9Podroužková Vladimíra (H1882)<0IFM>BIG SURPRISE (KJ0IFM, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
10Nolč Tomáš (B3279)<0SS1>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
11Císařová Adéla (B2270)<0V7P>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
12Kopecká Hana (H2066)<0WIZ>PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
13Dittrichová Diana (B3095)<0I2L>VALERIE 5 (KJ0I2L, K)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
14Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
15Novotná Barbora (B3595)<0IW1>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)Jiří Ščučka - Animal Training Center, s.r.o. (MB0538)
16Kaasová Jennie (K0102)<0LM0>ČUPA ČUPS (KJ0LM0, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
17Gabryšová Petra (B3028)<0JHW>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
18Císařová Adéla (B2270)<0J8V>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
19Vanko Milan (A2071)<03XT>LIF (KZ03XT, X)TH Equiclub (MA0220)
20Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
Skoky
04_ Pražské skokové Derby - XIV.ročník
Běžná do 120 cm 277 - Derby - dle tabulky A /
09.10.2021 9:00
Live
15
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 21:40:06
#JezdecKůňSubjekt
1Voříšková Klára (A1716)<0MPI>CASSABLANCA 1 (KJ0MPI, K)Jezdecký klub Equi-Trek-Praha z.s. (MB0359)
2Kocanová Kristina (B2170)<0K6B>AMIGO 9 (KJ0K6B, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
3Císařová Adéla (B2270)<0J8V>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
4Kaasová Jennie (K0102)<0K0U>LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
5Kopecká Hana (H2066)<0WIZ>PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
6Knická Sarah (J0S82)<0A66>CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
7Gabryšová Petra (B3028)<0JHW>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
8Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
9Novotná Barbora (B3595)<0IW1>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)Jiří Ščučka - Animal Training Center, s.r.o. (MB0538)
10Kornalík Jiří (B1214)<0MDY>FRIDRICH (KJ0MDY, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
11Dittrichová Diana (B3095)<0I2L>VALERIE 5 (KJ0I2L, K)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
12Voříšková Klára (A1716)<0CD7>CZELZI (KJ0CD7, K)Jezdecký klub Equi-Trek-Praha z.s. (MB0359)
13Císařová Adéla (B2270)<0LSC>BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
14Kaasová Jennie (K0102)<0LM0>ČUPA ČUPS (KJ0LM0, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
15Kocanová Kristina (B2170)<0IT2>ALONSO 3 (KJ0IT2, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)