Přihlásit se

Skoky
Podzimní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 211015A1
15.10.2021 - 17.10.2021
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0094
Irena Hůlková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1683
Martina Hlavsová
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž do 70 cm - Hobby
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.10.2021 11:00

4
Skoky
03_ Skoková soutěž ZM - Hobby
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.10.2021

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.10.2021 10:45:47
#JezdecKůňSubjekt
1Splavcová Ema (J101N)<0SBK>HILARY 3 (KJ0SBK, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2Perlíková Eliška (J0TEH)<10K0>BOLEK 5 (KJ10K0, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
3Málková Jolana (J11CS)<10I2>RAVENDAEL (KJ10I2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
4Švadlenková Martina (F1382)<0XZL>PERCHTA(IRE) (KJ0XZL, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
5Horáková Eliška (J0YAV)<0M54>CARERRA (KJ0M54, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
6Pitrová Jana (A0444)<0LK1>CARENGO (KJ0LK1, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
7Hochmanová Darina (B1535)<0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8Suková Markéta (J0XAZ)<0LKX>MAJA 1 (KJ0LKX, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
9Pospíšilová Kateřina (J0XAN)<102Z>EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
10Profousová Marie (J1260)<10BR>LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
11Němcová Klára (J0OHD)<109Q>MERLIN KINSKÝ (KJ109Q, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
12Pohanová Petra (B3137)<10SF>NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
13Horvátová Anna (J0RHK)<0MG8>ALIMA II (KJ0MG8, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
14Šohajová Marcela (B1675)<0XKV>GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15Hůlka Tomáš (A1388)<0Z6D>COLOMAN 1 (KJ0Z6D, V)TH Equiclub (MA0220)
16Čížková Nicol (J0R97)<0MHW>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
17Hladíková Tereza (B3377)<0ZTQ>RUDOLF IN (KJ0ZTQ, V)JS Dražice (MB0055)
18Linhartová Soňa (J0V0Z)<0SRU>JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
19Doleček Ondřej (J0OFO)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20Cermanová Adriana (J0VXF)<0TYP>NERRADO FP (KJ0TYP, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Strnadová Irena (B3259)<0P0A>PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22Cepková Renata (J0WCT)<0EI9>LEXUS (KJ0EI9, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Šoupalová Martina (F1924)<0YXV>WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24Lassakova Markéta (H3132)<0KAU>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Novák Dominik (J0V4Q)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26Horáková Simona (G2619)<10E7>DON SCHUFRO L'PASO (KJ10E7, H)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
27Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
28Perlíková Eliška (J0TEH)<0XIA>COOLAGH APRIL (KJ0XIA, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
Skoky
04_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.10.2021

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.10.2021 10:46:56
#JezdecKůňSubjekt
1Čížková Nicol (J0R97)<0MHW>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
2Hochmanová Darina (B1535)<1002>CONNIE 7 (KJ1002, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3Hrubešová Dominika (A1527)<0Y4H>QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
4Šoupalová Martina (F1924)<10A6>QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Faustová Kateřina (B3134)<0WTH>DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
6Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
7Pospíchalová Tina (E2093)<10HL>BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
8Pohanová Petra (B3137)<10SF>NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
9Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
10Masár Dominik (J0MSI)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
11Vítková Natália (J0XKM)<0U7M>DJOUBA BLINIERE (KJ0U7M, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
12Jiroutková Natálie (F3946)<0JWN>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14Cermanová Adriana (J0VXF)<0TYP>NERRADO FP (KJ0TYP, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
15Hladíková Tereza (B3377)<0ZTQ>RUDOLF IN (KJ0ZTQ, V)JS Dražice (MB0055)
16Linhartová Soňa (J0V0Z)<0SRU>JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
17Čížková Nicol (J0R97)<0RXJ>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
18Hochmanová Darina (B1535)<0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
19Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
20Martínková Aneta (J0RJU)<0WZ3>COMTESA 2 (KJ0WZ3, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
21Doleček Ondřej (J0OFO)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Pokorná Žaneta (B3038)<0ZW0>APOLLO CERA DU MAILLET Z (KJ0ZW0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23Švadlenková Martina (F1382)<0XZL>PERCHTA(IRE) (KJ0XZL, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
24Horáková Simona (G2619)<10E7>DON SCHUFRO L'PASO (KJ10E7, H)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
25Profousová Marie (J1260)<10BR>LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
26Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
27Peerová Magdalena (B3459)<0WYY>CHIM CHIM L (KJ0WYY, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Kráslová Natálie (B3508)<10CF>EVER GIVEN (KJ10CF, K)JS Monty, z.s. (MG0027)
29Němcová Klára (J0OHD)<109Q>MERLIN KINSKÝ (KJ109Q, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
30Froňková Veronika (A2028)<0I2Q>CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
31Novotná Alexandra (F1575)<10F6>REBEL DIEGO (KJ10F6, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
32Perlíková Eliška (J0TEH)<0XIA>COOLAGH APRIL (KJ0XIA, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
33Hrubešová Dominika (A1527)<101E>EPOS 2 (KJ101E, H)Top Horses, z.s. (MA0298)
34Šoupalová Martina (F1924)<0YXV>WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35Čížková Nicol (J0R97)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
36Hochmanová Darina (B1535)<0L83>WALI II (KJ0L83, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
Skoky
05_ Skoková soutěž ZL – Cena Sedlářství LIBICH
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
15.10.2021

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 16:18:15
#JezdecKůňSubjekt
1Blaszczuk Agata Malgorzata (J12HE)<0ZYB>ARANCIA (KJ0ZYB, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
2Čížková Nicol (J0R97)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
3Froňková Veronika (A2028)<0I2Q>CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
4Hochmanová Darina (B1535)<1002>CONNIE 7 (KJ1002, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
5Faustová Kateřina (B3134)<0WTH>DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
6Martínková Aneta (J0RJU)<0HT2>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
7Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8Novotná Alexandra (F1575)<0XKD>CARETINA 2 (KJ0XKD, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
9Němcová Natálie (F4042)<0LPZ>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10Hrubešová Dominika (A1527)<0ZIF>MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Pokorná Žaneta (B3038)<0ZW0>APOLLO CERA DU MAILLET Z (KJ0ZW0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
12Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
13Pospíchalová Tina (E2093)<10HL>BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
14Masár Dominik (J0MSI)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
15Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
17Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
18Vítková Natália (J0XKM)<0U7M>DJOUBA BLINIERE (KJ0U7M, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
19Kráslová Natálie (B3508)<10CF>EVER GIVEN (KJ10CF, K)JS Monty, z.s. (MG0027)
20Peerová Magdalena (B3459)<0I16>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
22Luftmanová Karin (B1846)<0RXW>APARTMON (KJ0RXW, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
23Faustová Kateřina (B3134)<0W0K>LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
24Pokorná Klára (E1046)<0LWH>EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
25Čížková Nicol (J0R97)<0RXJ>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
26Hochmanová Darina (B1535)<0L83>WALI II (KJ0L83, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
27Froňková Veronika (A2028)<0TO3>CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
28Muchová Karolína (J10QF)<0WV8>NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.10.2021 9:00

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.10.2021 08:07:22
#JezdecKůňSubjekt
1Pačesová Adéla (E2094)<0VR8>GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
2Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
3Ahlmann Pheline (Z9A7M)<0V84>INDIRA H (KJ0V84, K)Německo (MZ0069)
4Masár Dominik (J0MSI)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
5Srnová Elena (A3011)<0LE4>HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
6Červená Aneta (A2061)<0M8E>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
7Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Miková Markéta (B3289)<0ZZI>TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Kocůrková Valentýna (A2219)<0I2C>VILÉM 1 (KJ0I2C, V)TH Equiclub (MA0220)
11Bauerová Ellen (J0XP5)<0ZCH>CORDINA S (KJ0ZCH, K)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
12Libichová Natálie (J0QXE)<0YCK>CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
13Pospěch Daniel (K0251)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
14Plšek Tomáš (A1780)<0X1H>B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Hayerová Vanda (J0WRJ)<0ZPL>INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
16Pospíchalová Tina (E2093)<10HL>BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
17Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Niščák Pavel (F1377)<0JSX>RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
19Potluková Kateřina (J0N1S)<0CKG>LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Jirásková Olga (F2757)<0FCU>LAVENIA (KJ0FCU, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
21Kysílková Tereza (J0RJV)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
22Marková Bára (F4441)<0XB0>VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
23Novotná Andrea (A1728)<0W4U>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
24Lukačková Hana (H0648)<0X5T>RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
25Málková Lucie (F2402)<0WKQ>RHODIA (KJ0WKQ, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
26Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
27Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
28Hochmanová Darina (B1535)<0WW0>LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
29Hanušová Eliška (B3420)<0Z8A>COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
30Hrubešová Dominika (A1527)<101E>EPOS 2 (KJ101E, H)Top Horses, z.s. (MA0298)
31Čopová Adriana (J10GM)<0YRO>QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
32Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
33Vítek Miloslav (C0024)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
34Mücková Tereza (B2721)<10PK>E LATOYA DRH Z (KJ10PK, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
35Dobroňová Adriana (J10QB)<0LPX>CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
36Kahlenová Aneta (B3791)<0YNX>QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
37Finsterle Sára (F3983)<10AD>COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
38Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Pačesová Adéla (E2094)<10AJ>CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
41Macková Klára (F4214)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.10.2021

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 16:18:15
#JezdecKůňSubjekt
1Hayerová Vanda (J0WRJ)<0ZPL>INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2Košťálová Jana (E2031)<0I7A>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
3Ahlmann Pheline (Z9A7M)<0V84>INDIRA H (KJ0V84, K)Německo (MZ0069)
4Marková Bára (F4441)<0XB0>VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
5Hochmanová Darina (B1535)<0WW0>LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
6Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Pačesová Adéla (E2094)<10AJ>CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
8Froňková Veronika (A2028)<0I2Q>CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
9Čopová Adriana (J10GM)<0YRO>QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
10Macková Klára (F4214)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Mücková Tereza (B2721)<10PK>E LATOYA DRH Z (KJ10PK, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
12TOEGEL HENRY (Z9AB0)<068X>CINDERELLA (KZ068X, X)Německo (MZ0069)
13Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
14Niščák Pavel (F1377)<0JSX>RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
15Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Finsterle Sára (F3983)<10AD>COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17Hanušová Eliška (B3420)<0Z8A>COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
18Košťálová Lenka (E2032)<0VLE>ELVIS-S (KJ0VLE, V)Petra Charvátová (MB0460)
19Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
20Lacinová Klára (B2975)<00WW>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Bauerová Ellen (J0XP5)<0ZCH>CORDINA S (KJ0ZCH, K)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
22Němcová Natálie (F4042)<0LPZ>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
23Plšek Tomáš (A1780)<0X1H>B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
24Jirásková Olga (F2757)<0FCU>LAVENIA (KJ0FCU, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
25Kysílková Tereza (J0RJV)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
26Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
30Bardon Jan (B2022)<0XBS>LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
31Novotná Andrea (A1728)<0W4U>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
32Vlášková Tereza (F2576)<0KZF>MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
33Stöhrová Alice (J0WBW)<0VZN>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
34Pařenica Josef (A0187)<0YCH>CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
35Šulcová Klára (F4076)<0XMX>LANTIAS (KJ0XMX, V)JS Slavíkov (MF0017)
36Potluková Kateřina (J0N1S)<0CKG>LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37Srnová Elena (A3011)<0LE4>HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
38Kmoníčková Daniela (F1718)<0S6E>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
39Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
40Libichová Natálie (J0QXE)<0YCK>CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
41Buben Jan (F0369)<0XHB>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
42Kahlenová Aneta (B3791)<0YNX>QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
43Eliasova Ester (J0VNB)<0S6C>CAPUEIRA (KJ0S6C, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
44Trčová Veronika (B3287)<0UYV>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
45Hrubešová Dominika (A1527)<0LP1>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
46Dobroňová Adriana (J10QB)<0LPX>CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
47Starečková Kamila (B1294)<0Y66>RIGHTLY STAR (KJ0Y66, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
48Horáková Beáta (J0ZA0)<0K8Q>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
49Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GFQ>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
50Vegrichtová Denisa (B3071)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51Košťálová Jana (E2031)<0KJK>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
52Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
53Čopová Adriana (J10GM)<0VLR>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
54Hochmanová Darina (B1535)<0JWH>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
55Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
56Froňková Veronika (A2028)<0TO3>CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
57Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
58Muchová Karolína (J10QF)<0WV8>NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
08_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.10.2021

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.10.2021 13:23:20
#JezdecKůňSubjekt
1Hochmanová Darina (B1535)<0JWH>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
2Vegrichtová Denisa (B3071)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Sojka Lukáš (F1136)<0UKK>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
4Hrubešová Dominika (A1527)<0LP1>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
5Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
6Stöhrová Alice (J0WBW)<0UYY>NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
7Vítek Miloslav (C0024)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Equestrians Club (MA0086)
8Bardon Jan (B2022)<0XBS>LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
9Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GFQ>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
10Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11Kmoníčková Daniela (F1718)<0S6E>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
12Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13Oberst Marcella (Z9AB8)<0697>LOOPING LOUIE (KZ0697, X)Německo (MZ0069)
14Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
15Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
16Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
18Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19Šulcová Klára (F4076)<0XMX>LANTIAS (KJ0XMX, V)JS Slavíkov (MF0017)
20Hochmanová Darina (B1535)<0KKA>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
21Vegrichtová Denisa (B3071)<10PQ>BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
23Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
24Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
25Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Kysílková Tereza (J0RJV)<025J>DAVINA M (KJ025J, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
27Pařenica Josef (A0187)<0YCH>CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
28Buben Jan (F0369)<0XHB>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
29Eliasova Ester (J0VNB)<0S6C>CAPUEIRA (KJ0S6C, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
30Trčová Veronika (B3287)<0UYV>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
31Vlášková Tereza (F2576)<0KZF>MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
32Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
33Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
34Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
35TOEGEL HENRY (Z9AB0)<068Y>HANA 6 (KZ068Y, X)Německo (MZ0069)
36Horáková Beáta (J0ZA0)<0K8Q>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
37Kaněrová Natálie (F4213)<0KEB>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
38Hrubešová Dominika (A1527)<0ZIF>MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
39Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
40Stöhrová Alice (J0WBW)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
41Pospíchalová Tina (E2093)<0XD2>UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
42Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
43Sojka Lukáš (F1136)<0YHN>OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
44Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
45Vegrichtová Denisa (B3071)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
09_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.10.2021

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 16:18:15
#JezdecKůňSubjekt
1Stöhrová Alice (J0WBW)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
2Vegrichtová Denisa (B3071)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
4Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
5TOEGEL HENRY (Z9AB0)<05QX>CALOTTA 35 (KZ05QX, X)Německo (MZ0069)
6Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
7Sojka Lukáš (F1136)<0YHN>OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
8Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
9Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
12Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
13Kysílková Tereza (J0RJV)<025J>DAVINA M (KJ025J, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
14Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
15Starečková Kamila (B1294)<00UO>HAPPYTUNA (KJ00UO, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
16Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
17Pospíchalová Tina (E2093)<0XD2>UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
18Hanušová Eliška (B3420)<0MC7>LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
19Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
20Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
21Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
22Stöhrová Alice (J0WBW)<0UYY>NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
23Vegrichtová Denisa (B3071)<10PQ>BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Hochmanová Darina (B1535)<0KKA>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25TOEGEL HENRY (Z9AB0)<05QY>AMIRI 2 (KZ05QY, X)Německo (MZ0069)
Skoky
10_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
17.10.2021 9:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.10.2021 18:06:28
#JezdecKůňSubjekt
1Simovski Dušan (V0583)<0ZNZ>RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
2Niščák Pavel (F1377)<0WZ6>LOLA 6 (KJ0WZ6, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
3Vachutková Bára (J10LA)<0IWT>CONTROL ME (KJ0IWT, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
4Řeháková Rebeka (J0TGD)<0X6S>CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
5Mikešová Pavla (B2774)<0YRJ>AJRÍN (KJ0YRJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
6Korábová Barbora (J0UZV)<0WMF>DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
7Vitáková Anna (D1889)<0WUZ>ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Jirglová Daniela (J0XPY)<0Z5D>CENTISIMA - W (KJ0Z5D, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
9Profousová Marie (J1260)<10BR>LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10Plath Anna (J0Y7O)<0MV9>CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Čopová Adriana (J10GM)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
12Čtvrtečková Tereza (F4203)<0GIC>CARMEN 20 (KJ0GIC, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
13Hučková Nikola (J0VUR)<10P0>QUINA VAN HET AVENHOF (KJ10P0, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
14Kučerová Martina (F3010)<10HB>CORRINE DE LUNE (KJ10HB, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
15Bostocková Daisy (J0VB6)<0K8B>MELLANI Q (KJ0K8B, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
16Hrubešová Dominika (A1527)<0Y4H>QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
17Křivková Michaela (H0561)<0Y8D>OK BARCLY (KJ0Y8D, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
18Stavinoha Dominik (H4145)<0XVN>ELDI KINSKÝ (KJ0XVN, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
19Hadrbolcová Klára (J0FIJ)<0I8J>GRAND LORD (KJ0I8J, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20Skálová Kristýna (B3641)<0ZT7>LUCAS 11 (KJ0ZT7, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21Veselá Eliška (J0X6N)<0V0E>EMBER (KJ0V0E, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
22Hollerová Kateřina (B3302)<0XR1>ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
23Smrčka Jakub (E1174)<0YAV>SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
24Umlaufová Veronika (J0X0H)<0LI7>MYSTIC (KJ0LI7, V)JS Dražice (MB0055)
25Simovski Dušan (V0583)<1010>RALPH VAN HET NETEHOF (KJ1010, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
26Niščák Pavel (F1377)<0M4Q>SHAUN (KJ0M4Q, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
27Vachutková Bára (J10LA)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
28Řeháková Rebeka (J0TGD)<0YOW>RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
29Mikešová Pavla (B2774)<0ZIA>JESSY-K (KJ0ZIA, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
Skoky
11_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
17.10.2021

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 16:18:15
#JezdecKůňSubjekt
1Simovski Dušan (V0583)<0ZNZ>RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
2Čopová Adriana (J10GM)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
3Hučková Nikola (J0VUR)<10P0>QUINA VAN HET AVENHOF (KJ10P0, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
4Smrčka Jakub (E1174)<0YAV>SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
5Niščák Pavel (F1377)<0WZ6>LOLA 6 (KJ0WZ6, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
6Umlaufová Veronika (J0X0H)<0LI7>MYSTIC (KJ0LI7, V)JS Dražice (MB0055)
7Hollerová Kateřina (B3302)<0XR1>ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
8Stavinoha Dominik (H4145)<0XVN>ELDI KINSKÝ (KJ0XVN, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
9Košanová Vanesa (D1952)<0MCY>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Křivková Michaela (H0561)<0Y8D>OK BARCLY (KJ0Y8D, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
11Lukačková Hana (H0648)<0X5T>RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
12Vachutková Bára (J10LA)<0IWT>CONTROL ME (KJ0IWT, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
13Hlávka Jakub (F3043)<0LRS>CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
14Němcová Alžběta (J0YFH)<0IEB>LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
15Simovski Dušan (V0583)<0YHM>GANTT (KJ0YHM, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16Čopová Adriana (J10GM)<0YRO>QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
17Perlíková Martina (A0477)<0MZM>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
18Lexová Anežka (F3007)<0X8U>GRIFIN 1 (KJ0X8U, H)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
19Chalupová Kristýna (J0YCL)<0J88>ORIDA (KJ0J88, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
20Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
21Skálová Kristýna (B3641)<0ZT7>LUCAS 11 (KJ0ZT7, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22Korábová Tereza (J0UZU)<0KUE>BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
23Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Miková Markéta (B3289)<0ZZI>TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
27Kozáková Vladimíra (A0116)<0XPD>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
28Kaplanová Aneta (J0RH0)<0GY2>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
29Engelová Simona (J0Y8D)<0CE3>SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
30Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
31Vitáková Anna (D1889)<0WUZ>ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Dobroňová Adriana (J10QB)<0LPX>CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
33Hučková Nikola (J0VUR)<0Y73>DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
34Smrčka Jakub (E1174)<0VWU>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
35Simovski Dušan (V0583)<1010>RALPH VAN HET NETEHOF (KJ1010, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
36Čopová Adriana (J10GM)<0VLR>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
37Štětina Jan (C0547)<101G>NATHAN 3 (KJ101G, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
12_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.10.2021

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 16:18:15
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<10IA>SKIP 59 (KJ10IA, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Simovski Dušan (V0583)<0YHM>GANTT (KJ0YHM, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
3Štětina Jan (C0547)<0XCN>KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
5Kozáková Vladimíra (A0116)<0XPD>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
6Smrčka Jakub (E1174)<0VWU>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
7Hlávka Jakub (F3043)<0LRS>CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
8Perlíková Martina (A0477)<0MZM>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
9TOEGEL HENRY (Z9AB0)<068X>CINDERELLA (KZ068X, X)Německo (MZ0069)
10Kaplanová Aneta (J0RH0)<0GY2>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
11Korábová Tereza (J0UZU)<0KUE>BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
12Němcová Alžběta (J0YFH)<0IEB>LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
13Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
14Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
15Kopecká Ilona (B0309)<0SOK>MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16Hučková Nikola (J0VUR)<0Y73>DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17Kučerová Martina (F3010)<0K5K>HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
18Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
19Hlaváčková Klára (K0336)<0YL4>MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20Simovski Dušan (V0583)<100D>KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
21Štětina Jan (C0547)<1012>KUALA LUMPUR VD BEGIJNAKKER Z (KJ1012, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22Košanová Vanesa (D1952)<0MCY>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
24Čopová Adriana (J10GM)<0VLR>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
25Hrubešová Dominika (A1527)<0ZIF>MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
26Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28Engelová Simona (J0Y8D)<0CE3>SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
29Horáková Simona (G2619)<0HVQ>LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
30Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
31Bartková Aneta (F4321)<0VT1>GALEN 1 (KJ0VT1, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
32Novotná Andrea (A1728)<0W4U>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
33Lacinová Klára (B2975)<00WW>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
34Oberst Marcella (Z9AB8)<0697>LOOPING LOUIE (KZ0697, X)Německo (MZ0069)
35Benešová Eliška (B3021)<0X2E>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
36Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0THI>DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
37Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
38Simovski Dušan (V0583)<0VFF>LIMITT (KJ0VFF, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
39Štětina Jan (C0547)<0WZG>KANNARCO (KJ0WZG, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
13_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.10.2021

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.10.2021 13:36:59
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<10IA>SKIP 59 (KJ10IA, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Štětina Jan (C0547)<0WZG>KANNARCO (KJ0WZG, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
3Simovski Dušan (V0583)<0VFF>LIMITT (KJ0VFF, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
4Bartková Aneta (F4321)<0VT1>GALEN 1 (KJ0VT1, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Kopecká Ilona (B0309)<0SOK>MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6Oberst Marcella (Z9AB8)<0697>LOOPING LOUIE (KZ0697, X)Německo (MZ0069)
7Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
8Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
9Hlaváčková Klára (K0336)<0YL4>MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
10Štětina Jan (C0547)<0XCN>KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11Paličková Aneta (B2948)<0SS2>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
12Horáková Simona (G2619)<0HVQ>LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
13Kučerová Martina (F3010)<0K5K>HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
14TOEGEL HENRY (Z9AB0)<068Y>HANA 6 (KZ068Y, X)Německo (MZ0069)
15Lacinová Klára (B2975)<00WW>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0THI>DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
17Simovski Dušan (V0583)<100D>KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
18Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20Štětina Jan (C0547)<1012>KUALA LUMPUR VD BEGIJNAKKER Z (KJ1012, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
14_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
17.10.2021

7