Přihlásit se

Skoky
Z-Riders Tour
Oficiální závody (CSN) / 211022B1
22.10.2021 - 24.10.2021
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
2 Holíková Alena (A0388)GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Tajzichová Nikola (B2060)CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
6 Drobilová Klára (J0OKD)AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
7 Horký Václav (C0688)ZEPHYRUS (KJ10MZ, V)JK Tandem (MC0163)
8 Stebelská Jana (E1181)KANNASSINI (KJ0ZTH, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9 Stebelská Jana (E1181)CRUNCHY BLUE-KL (KJ10BP, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10 Arient Ladislav (C0857)CALVIN 3 (KJ109K, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
11 Sulírová Miroslava (J0MV5)ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
12 Dvořák Miroslav (V0227)LA FEE 1 (KJ0Z7Z, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
13 Kotalík Matěj (C0863)CASIO 12 (KJ0Y98, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14 Poláková Anna (J0WBQ)ESPRIT NIKE (KJ0ZJF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15 Nosková Jana (A0410)RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
16 Vegrichtová Denisa (B3071)CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17 Mikešová Pavla (B2774)AJRÍN (KJ0YRJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
18 Hadrbolcová Klára (J0FIJ)GRAND LORD (KJ0I8J, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19 Hrubá Kateřina (J0QDN)KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
2 Holíková Alena (A0388)GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Melmerová Natálie (J0L6M)JIMMY 5 (KJ0SB8, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
4 Příhoda Miloslav (F1976)DIAROL (KJ0ZZ7, V)JK Všetice (MB0216)
5 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Tomaidesová Sandra (B1990)RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
8 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
9 Hanušová Kateřina (A0314)ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
10 Hanušová Kateřina (A0314)PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
11 Tajzichová Nikola (B2060)CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
12 Drobilová Klára (J0OKD)AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
13 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
14 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
15 Sýbková Izabela (B3829)ARVIN (KJ0L66, V)JK Heroutice (MB0067)
16 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
18 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
19 Stebelská Jana (E1181)KANNASSINI (KJ0ZTH, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
20 Stebelská Jana (E1181)CRUNCHY BLUE-KL (KJ10BP, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Simovski Dušan (V0583)COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
22 Nechanická Kristýna (A1498)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
23 Arient Ladislav (C0857)CALVIN 3 (KJ109K, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
24 Hradecká Tereza (A1357)CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
25 Hájková Eva (H2620)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)JK Záhořany (MB0344)
26 Metelková Andrea (B0092)VICTORIA 7 (KJ0X7N, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
27 Dvořák Miroslav (V0227)LA FEE 1 (KJ0Z7Z, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
28 Potůčková Barbora (A1818)CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
29 Kotalík Matěj (C0863)RULANDO P. (KJ0XOY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
30 Kotalík Matěj (C0863)CASIO 12 (KJ0Y98, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
32 Kazdová Veronika (J0X8A)SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
33 Poláková Anna (J0WBQ)ESPRIT NIKE (KJ0ZJF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
34 Lánský Josef (B2511)CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
35 Lánský Josef (B2511)CINDERELLA LB (KJ102O, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
36 Svobodová Eliška (J0YDC)CAESARION LB (KJ0X3Y, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
37 Málková Kateřina (F2906)CINCIBUCH (KJ109J, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
38 Málková Kateřina (F2906)DADDY'S GIRL (KJ0YYT, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
39 Lánský Josef (B2511)CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40 Procházková Amalie (J0X3J)STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
41 Doležal Petr (E1047)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
42 Nosková Jana (A0410)RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
43 Vegrichtová Denisa (B3071)CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
44 Zvára Ondřej (B1228)GIPSY KING (KJ0ZCQ, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
45 Mikešová Pavla (B2774)AJRÍN (KJ0YRJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
46 Mikešová Pavla (B2774)JESSY-K (KJ0ZIA, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
47 Chalupová Kristýna (J0YCL)ORIDA (KJ0J88, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
48 Kačírková Tereza (A2062)CABALINA-KL (KJ0UG0, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
49 Štětina Jan (C0547)QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
50 Hrubá Kateřina (J0QDN)KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

61
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dvořáková Linda (J0ZNL)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
2 Melmerová Natálie (J0L6M)JIMMY 5 (KJ0SB8, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Příhoda Miloslav (F1976)DIAROL (KJ0ZZ7, V)JK Všetice (MB0216)
4 Příhoda Miloslav (F1976)GUCCI 8 (KJ0ZVK, H)JK Všetice (MB0216)
5 Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
6 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Mestenhauserová Kateřina (B1832)RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Tomaidesová Sandra (B1990)RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
13 Hanušová Kateřina (A0314)PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
14 Hanušová Kateřina (A0314)GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
15 Tajzichová Nikola (B2060)CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
16 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17 Horký Václav (C0688)CAMILLA 140 (KJ0ZWQ, K)JK Tandem (MC0163)
18 Horký Václav (C0688)MAGNUS MOAN (KJ0YG2, H)JK Tandem (MC0163)
19 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
20 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
21 Sýbková Izabela (B3829)ARVIN (KJ0L66, V)JK Heroutice (MB0067)
22 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
24 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
25 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
26 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
27 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
28 Simovski Dušan (V0583)COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
30 Nechanická Kristýna (A1498)CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
31 Hradecká Tereza (A1357)CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
32 Kysílková Tereza (J0RJV)KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
33 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
34 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
35 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
36 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
37 Metelková Andrea (B0092)VICTORIA 7 (KJ0X7N, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
38 Benešová Kateřina (J0UPF)BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
39 Filipová Jitka (A1832)EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
40 Kotalík Matěj (C0863)RULANDO P. (KJ0XOY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
41 Smrčková Kateřina (B3601)SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
42 Smrčková Kateřina (B3601)FLÉR 3 (KJ0FLK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
43 Lánský Josef (B2511)CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Lánský Josef (B2511)CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
45 Lánský Josef (B2511)DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
46 Málková Kateřina (F2906)CINCIBUCH (KJ109J, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
47 Málková Kateřina (F2906)DADDY'S GIRL (KJ0YYT, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
48 Procházková Amalie (J0X3J)LADY AGNES (KJ0WSP, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
49 Procházková Amalie (J0X3J)STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
50 Doležal Petr (E1047)GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
51 Doležal Petr (E1047)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
52 Vegrichtová Denisa (B3071)KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
53 Zvára Ondřej (B1228)FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
54 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
55 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
56 Palička Zdeněk (B0066)GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
57 Zvára Ondřej (B1228)GIPSY KING (KJ0ZCQ, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
58 Mikešová Pavla (B2774)JESSY-K (KJ0ZIA, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
59 Kelemenová Nicole (D1833)ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
60 Kačírková Tereza (A2062)CABALINA-KL (KJ0UG0, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
61 Štětina Jan (C0547)QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
2 Příhoda Miloslav (F1976)GUCCI 8 (KJ0ZVK, H)JK Všetice (MB0216)
3 Příhoda Miloslav (F1976)GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
4 Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
5 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Hanušová Kateřina (A0314)GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
8 Tajzichová Nikola (B2060)CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
9 Horký Václav (C0688)CAMILLA 140 (KJ0ZWQ, K)JK Tandem (MC0163)
10 Horký Václav (C0688)MAGNUS MOAN (KJ0YG2, H)JK Tandem (MC0163)
11 Ferenc Perníčková Jana (B1883)VOLDEMORT (KJ0VPD, V)JK Heroutice (MB0067)
12 Ferenc Perníčková Jana (B1883)ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
13 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
14 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
15 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
16 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
17 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
18 Španko Emma Sophia (J0W1L)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
20 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
21 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
22 Kysílková Tereza (J0RJV)KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
23 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
25 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
26 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
27 Benešová Kateřina (J0UPF)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
28 Benešová Kateřina (J0UPF)BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
29 Damborská Klára (A0411)VAINQUEUR (KJ10KZ, V)Equest team z.s. (MA0193)
30 Filipová Jitka (A1832)EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
31 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
32 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
33 Refková Michaela (D1463)CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
34 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
35 Lánský Josef (B2511)CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
36 Procházková Amalie (J0X3J)LADY AGNES (KJ0WSP, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
37 Ferenc Perníčková Jana (B1883)LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
38 Doležal Petr (E1047)GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
39 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40 Vegrichtová Denisa (B3071)KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
41 Zvára Ondřej (B1228)ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
42 Adam Přemysl (B2208)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
43 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
44 Palička Zdeněk (B0066)GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
45 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
46 Kelemenová Nicole (D1833)ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
47 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
48 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
2 Příhoda Miloslav (F1976)GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
3 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Ferenc Perníčková Jana (B1883)VOLDEMORT (KJ0VPD, V)JK Heroutice (MB0067)
5 Ferenc Perníčková Jana (B1883)ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
6 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
7 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
8 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
9 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12 Benešová Kateřina (J0UPF)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
13 Damborská Klára (A0411)VAINQUEUR (KJ10KZ, V)Equest team z.s. (MA0193)
14 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
15 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
16 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
17 Refková Michaela (D1463)CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
18 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Ferenc Perníčková Jana (B1883)LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
20 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21 Zvára Ondřej (B1228)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
22 Zvára Ondřej (B1228)GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
23 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
24 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
06_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
2 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
3 Drábiková Kateřina (J0PUA)LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
4 Drábiková Kateřina (J0PUA)CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
5 Vojtková Alžběta (A1146)KANAE (KJ10EL, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Jílková Barbora (J0RQT)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9 Huňová Tereza (J0R61)GLORIE L (KJ0U6A, K)Orans.cz team (MA0303)
10 Pulchartová Klára (C1621)CARTE D´OR (KJ0RYZ, V)JK Slapy (MC0247)
11 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12 Tajzichová Nikola (B2060)CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
13 Drobilová Klára (J0OKD)AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
14 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
15 Řeháková Rebeka (J0TGD)RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
16 Hradecká Tereza (A1357)CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
17 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18 Krupičková Jana (J0W6Y)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
19 Lánský Josef (B2511)CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20 Lánský Josef (B2511)CINDERELLA LB (KJ102O, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Vegrichtová Denisa (B3071)KLARIQUA INSPRAV (KJ0Y7C, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
24 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
25 Křížová Adriana (E2067)WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Stáj Židovice (ME0147)
26 Simovski Dušan (V0583)RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
27 Hrubá Kateřina (J0QDN)KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
07_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

58
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bečvářová Helena (D1981)ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
2 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
3 Suchopárová Nikola (J0YHX)RUMBA/ RUMBA TEREA (KJ0L1H, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
4 Suchopárová Nikola (J0YHX)DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Dvořáková Linda (J0ZNL)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
6 Finsterle Sára (F3983)COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
7 Krupičková Jana (J0W6Y)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
8 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
9 Drábiková Kateřina (J0PUA)LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
10 Drábiková Kateřina (J0PUA)CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
11 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
12 Vojtková Alžběta (A1146)CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Vojtková Alžběta (A1146)KANAE (KJ10EL, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Vojtková Barbora (A1145)CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15 Vejdělková Lucie (F4416)REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
16 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
18 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19 Mestenhauserová Kateřina (B1832)RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20 Jílková Barbora (J0RQT)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
21 Pulchartová Klára (C1621)CARTE D´OR (KJ0RYZ, V)JK Slapy (MC0247)
22 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23 Krýslová Nela (J0Y35)ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Tajzichová Nikola (B2060)CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
25 Triková Helena (D0599)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Nováková Karolína (A3069)FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
27 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
28 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
29 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
30 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31 Simovski Dušan (V0583)COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
32 Řeháková Rebeka (J0TGD)RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
33 Řeháková Rebeka (J0TGD)CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
34 Hradecká Tereza (A1357)CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
35 Lappyová Klára (J0XKE)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
36 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
37 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38 Krupičková Jana (J0W6Y)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
39 Lánský Josef (B2511)DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40 Svobodová Eliška (J0YDC)CAESARION LB (KJ0X3Y, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
41 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
42 Vegrichtová Denisa (B3071)KLARIQUA INSPRAV (KJ0Y7C, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
43 Vegrichtová Denisa (B3071)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
44 Simovski Dušan (V0583)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
45 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
46 Doležalová Kristýna (G1984)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
47 Zvára Ondřej (B1228)FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
48 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
49 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
50 Křížová Adriana (E2067)WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Stáj Židovice (ME0147)
51 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
52 Netušil Petr (E1342)GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
53 Pospěch Daniel (K0251)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
54 Pospěch Daniel (K0251)GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
55 Zvára Ondřej (B1228)BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
56 Simovski Dušan (V0583)RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
57 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
58 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
Skoky
08_ Dvoufázové skákání 115/120 cm
Běžná do 120 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Suchopárová Nikola (J0YHX)DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
2 Dvořáková Linda (J0ZNL)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
3 Finsterle Sára (F3983)COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Krupičková Jana (J0W6Y)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
6 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
7 Vojtková Alžběta (A1146)CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Vojtková Barbora (A1145)CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
12 Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
13 Vejdělková Lucie (F4416)REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
14 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Abtová Anna (A2258)MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
16 Tomaidesová Sandra (B1990)RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18 Triková Helena (D0599)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19 Nováková Karolína (A3069)FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
20 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
22 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
24 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
25 Luža Jiří (D0299)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Kessnerová Lucie (A2036)FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
27 Blažek Martin (B3122)MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
28 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
29 Řeháková Rebeka (J0TGD)CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
30 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
31 Bečvářová Helena (D1981)ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
32 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
33 Španko Emma Sophia (J0W1L)CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
34 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
35 Lappyová Klára (J0XKE)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
36 Kolbabová Tereza (A0380)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
37 Frydrychová Barbora (K0253)ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
39 Dajbychova Sarah (J0VQJ)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
40 Šotolová Anna Ester (A1984)MAYBE 1 (KJ0ZCN, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
41 Lánský Josef (B2511)CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
42 Lánský Josef (B2511)CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
43 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Vegrichtová Denisa (B3071)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
45 Simovski Dušan (V0583)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
46 Doležalová Kristýna (G1984)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
47 Zvára Ondřej (B1228)ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
48 Štětina Jan (C0547)CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
49 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
50 Netušil Petr (E1342)GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
51 Pospěch Daniel (K0251)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
52 Pospěch Daniel (K0251)GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
53 Zvára Ondřej (B1228)BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
54 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
55 Zupančič Eva (A2273)BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
56 Zupančič Eva (A2273)EL MILAGRO DE GREZ (KJ0XZ2, V)Eventing Team (MA0227)
57 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
Skoky
09_ Dvoufázové skákání 120/125 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
2 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5 Příhoda Miloslav (F1976)PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
6 Příhoda Miloslav (F1976)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
7 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
8 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
11 Abtová Anna (A2258)MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
12 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
13 Luža Jiří (D0299)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
15 Simovski Dušan (V0583)KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
17 Španko Emma Sophia (J0W1L)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18 Španko Emma Sophia (J0W1L)EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Svobodová Eliška (J0YDC)KENTUCKY AIR (KJ0Y7T, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
21 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
22 Frydrychová Barbora (K0253)ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
23 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
24 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
25 Štětina Jan (C0547)GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Doležalová Kristýna (G1984)KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
27 Vegrichtová Denisa (B3071)FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28 Vegrichtová Denisa (B3071)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
29 Pospíšil Ondřej (E0549)CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
30 Pospíšil Ondřej (E0549)AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
31 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
32 Finsterle Sára (F3983)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
33 Adam Přemysl (B2208)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
34 Adam Přemysl (B2208)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
35 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Luža Jiří (D0299)TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
37 Zupančič Eva (A2273)BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
38 Zupančič Eva (A2273)EL MILAGRO DE GREZ (KJ0XZ2, V)Eventing Team (MA0227)
Skoky
10_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
2 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3 Příhoda Miloslav (F1976)PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
4 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
5 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
6 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
8 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
11 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
12 Simovski Dušan (V0583)KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
13 Kysílková Tereza (J0RJV)DAVINA M (KJ025J, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
14 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
15 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
16 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
17 Lánský Josef (B2511)CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
20 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22 Doležalová Kristýna (G1984)KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
23 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24 Vegrichtová Denisa (B3071)FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25 Vegrichtová Denisa (B3071)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26 Zvára Ondřej (B1228)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
27 Štětina Jan (C0547)CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28 Zvára Ondřej (B1228)GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
29 Pospíšil Ondřej (E0549)EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
30 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
31 Finsterle Sára (F3983)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
32 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33 Luža Jiří (D0299)TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
11_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
2 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
3 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
6 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
7 Lorencová Karolína (A3054)DYLANIA (KJ0UT7, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
8 Benešová Karolína (A1653)HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
9 Benešová Karolína (A1653)RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10 Tolarová Pavla (D0855)ALLORA (KJ0ZK7, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
11 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
12 Hájková Eva (H2620)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Hrdličková Tereza (J0WEE)CARGO 4 (KJ0TUI, H)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
14 Kubíková Diana (D1079)RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15 Svobodová Eliška (J0YDC)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16 Hažmuková Michaela (D1338)CAREFINO (KJ10KV, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
17 Stejskalová Soňa (C1391)GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
18 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
19 Šrámková Tereza (B1887)CAIPIRINHA (KJ0L95, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
Skoky
12_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

56
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holíková Iva (B1557)CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
2 Suchopárová Nikola (J0YHX)DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
3 Krupičková Jana (J0W6Y)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
4 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5 Drábiková Kateřina (J0PUA)LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
6 Drábiková Kateřina (J0PUA)CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
7 Vojtková Alžběta (A1146)CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Vojtková Barbora (A1145)CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
10 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14 Mestenhauserová Kateřina (B1832)RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Jílková Barbora (J0RQT)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
16 Huňová Tereza (J0R61)GLORIE L (KJ0U6A, K)Orans.cz team (MA0303)
17 Krýslová Nela (J0Y35)ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
20 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
21 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
22 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
24 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
25 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
27 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
28 Lorencová Karolína (A3054)DYLANIA (KJ0UT7, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
29 Lorencová Karolína (A3054)I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
30 Nechanická Kristýna (A1498)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
31 Benešová Karolína (A1653)HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
32 Benešová Karolína (A1653)RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
33 Tolarová Pavla (D0855)ALLORA (KJ0ZK7, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
34 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
35 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
36 Šmatláková Kristýna (A2185)CRACKOLINO (KJ0YSE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37 Hrdličková Tereza (J0WEE)CARGO 4 (KJ0TUI, H)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
38 Průšová Karolína (J0USY)OKIDOKI VAN DE COEFERING (KJ10MN, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
39 Kubíková Diana (D1079)RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40 Krupičková Jana (J0W6Y)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
41 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
42 Šotolová Anna Ester (A1984)MAYBE 1 (KJ0ZCN, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
43 Lánský Josef (B2511)DARNES (KJ0X8V, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
45 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
46 Poláková Lucie (C0294)CARTIMO-R (KJ0WXR, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
47 Janoušková Valerie (J0N4A)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
48 Venhudová Silvie (H4380)ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
49 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
50 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
51 Stejskalová Soňa (C1391)GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
52 Fraňková Sofie (A3050)INSPIRATION (KJ10MF, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
53 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
54 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
55 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
56 Simovski Dušan (V0583)RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
13_ Skoková soutěž L** - 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
2 Bečvářová Helena (D1981)ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
3 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
4 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
7 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
8 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Triková Helena (D0599)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
11 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
12 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
13 Podešvová Michaela (J0UTJ)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
14 Podešvová Michaela (J0UTJ)ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
15 Luža Jiří (D0299)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16 Blažek Martin (B3122)MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
17 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
18 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
19 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
21 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
22 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
23 Španko Emma Sophia (J0W1L)CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
24 Španko Emma Sophia (J0W1L)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
25 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26 Lorencová Karolína (A3054)I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
27 Nechanická Kristýna (A1498)CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
28 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
29 Vítovcová Klára (D1412)CORTANA-Ř (KJ0Y53, K)Leona Vítovcová (MD0169)
30 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31 Lappyová Klára (J0XKE)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
32 Svobodová Eliška (J0YDC)KENTUCKY AIR (KJ0Y7T, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33 Šmatláková Kristýna (A2185)CRACKOLINO (KJ0YSE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35 Hrubešová Dominika (A1527)MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
36 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
37 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
38 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
39 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
40 Dajbychova Sarah (J0VQJ)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
41 Lánský Josef (B2511)DARNES (KJ0X8V, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
42 Simovski Dušan (V0583)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
43 Štětina Jan (C0547)GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
44 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
45 Skutecký Viktor (A2238)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
46 Poláková Lucie (C0294)CARTIMO-R (KJ0WXR, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
47 Venhudová Silvie (H4380)ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
48 Zvára Ondřej (B1228)ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
49 Zvára Ondřej (B1228)FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
50 Půlpánová Adéla (B2630)WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
51 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
52 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
53 Pospíšil Ondřej (E0549)AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
54 Adam Přemysl (B2208)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
55 Adam Přemysl (B2208)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
56 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
57 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
Skoky
14_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
2 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
3 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
4 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Příhoda Miloslav (F1976)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
7 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
8 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
9 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
11 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
12 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
13 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
14 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
15 Luža Jiří (D0299)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16 Simovski Dušan (V0583)KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
19 Španko Emma Sophia (J0W1L)EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
21 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
22 Vítovcová Klára (D1412)CORTANA-Ř (KJ0Y53, K)Leona Vítovcová (MD0169)
23 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
24 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
26 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
27 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
28 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
29 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Štětina Jan (C0547)GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
32 Skutecký Viktor (A2238)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
33 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34 Vegrichtová Denisa (B3071)FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
35 Vegrichtová Denisa (B3071)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
36 Půlpánová Adéla (B2630)WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
37 Štětina Jan (C0547)CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
39 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
40 Zvára Ondřej (B1228)GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
41 Pospíšil Ondřej (E0549)CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
15_ Skoková soutěž handicap 135/140cm
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
2 Levová Barbora (K0206)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
3 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
4 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Příhoda Miloslav (F1976)PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
7 Příhoda Miloslav (F1976)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
8 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
9 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
12 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
13 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
14 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
15 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
16 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
17 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
18 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
19 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20 Lánský Josef (B2511)CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
23 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Zvára Ondřej (B1228)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
26 Pospíšil Ondřej (E0549)EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
CSN
Z-Riders Tour
Výsledky
22. 10. – 24. 10.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!