Přihlásit se

Skoky
Z-Riders Tour
Oficiální závody (CSN) / 211022B1
22.10.2021 - 24.10.2021
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1160
Lenka Valtrová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0550
Michala Daňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.10.2021 8:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Stebelská Jana (E1181)<10BP>CRUNCHY BLUE-KL (KJ10BP, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
2Poláková Anna (J0WBQ)<0ZJF>ESPRIT NIKE (KJ0ZJF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Arient Ladislav (C0857)<109K>CALVIN 3 (KJ109K, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
4Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Drobilová Klára (J0OKD)<0IRQ>AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
6Kotalík Matěj (C0863)<0Y98>CASIO 12 (KJ0Y98, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
7Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Holíková Iva (B1557)<0YFZ>CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
9Holíková Alena (A0388)<0YMD>GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
10Horký Václav (C0688)<10MZ>ZEPHYRUS (KJ10MZ, V)JK Tandem (MC0163)
11Tajzichová Nikola (B2060)<10MO>CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
12Sulírová Miroslava (J0MV5)<0SJ4>ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Dvořák Miroslav (V0227)<0Z7Z>LA FEE 1 (KJ0Z7Z, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
14Vegrichtová Denisa (B3071)<103Y>CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15Táboříková Jana (C1038)<10P6>CARWILDFEE (KJ10P6, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
16Hrubá Kateřina (J0QDN)<10EG>KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Mikešová Pavla (B2774)<0YRJ>AJRÍN (KJ0YRJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
18Hadrbolcová Klára (J0FIJ)<0I8J>GRAND LORD (KJ0I8J, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19Nosková Jana (A0410)<0ZB3>RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
20Stebelská Jana (E1181)<0ZTH>KANNASSINI (KJ0ZTH, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.10.2021

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Lánský Josef (B2511)<102I>CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Hanušová Kateřina (A0314)<10HK>ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
3Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWO>RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
4Málková Kateřina (F2906)<109J>CINCIBUCH (KJ109J, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
5Mikešová Pavla (B2774)<0YRJ>AJRÍN (KJ0YRJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
6Táboříková Jana (C1038)<10P6>CARWILDFEE (KJ10P6, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
7Kotalík Matěj (C0863)<0Y98>CASIO 12 (KJ0Y98, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8Stebelská Jana (E1181)<10BP>CRUNCHY BLUE-KL (KJ10BP, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9Hradecká Tereza (A1357)<0Y3H>CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
10Příhoda Miloslav (F1976)<0ZZ7>DIAROL (KJ0ZZ7, V)JK Všetice (MB0216)
11Nosková Jana (A0410)<0ZB3>RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
12Procházková Amalie (J0X3J)<0MC0>STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
13Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15Drobilová Klára (J0OKD)<0IRQ>AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
16Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
17Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18Melmerová Natálie (J0L6M)<0SB8>JIMMY 5 (KJ0SB8, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
19Tajzichová Nikola (B2060)<10MO>CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
20Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
21Holíková Alena (A0388)<0YMD>GALARRETA (KJ0YMD, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
22Lánský Josef (B2511)<102G>CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
23Chalupová Kristýna (J0YCL)<0J88>ORIDA (KJ0J88, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
24Nechanická Kristýna (A1498)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
25Holíková Iva (B1557)<0YFZ>CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
26Simovski Dušan (V0583)<0ZVO>COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
27Štětina Jan (C0547)<0YR4>QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
29Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
30Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
31Poláková Anna (J0WBQ)<0ZJF>ESPRIT NIKE (KJ0ZJF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
32Dvořák Miroslav (V0227)<0Z7Z>LA FEE 1 (KJ0Z7Z, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
33Hrubá Kateřina (J0QDN)<10EG>KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34Vegrichtová Denisa (B3071)<103Y>CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
35Kačírková Tereza (A2062)<0UG0>CABALINA-KL (KJ0UG0, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
36Arient Ladislav (C0857)<109K>CALVIN 3 (KJ109K, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
37Hanušová Kateřina (A0314)<100U>PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
38Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
39Sýbková Izabela (B3829)<0L66>ARVIN (KJ0L66, V)JK Heroutice (MB0067)
40Tajzichová Nikola (B2060)<0YZW>CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
41Doležal Petr (E1047)<0X2U>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
42Hájková Eva (H2620)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)JK Záhořany (MB0344)
43Málková Kateřina (F2906)<0YYT>DADDY'S GIRL (KJ0YYT, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
44Mikešová Pavla (B2774)<0ZIA>JESSY-K (KJ0ZIA, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
45Kotalík Matěj (C0863)<0XOY>RULANDO P. (KJ0XOY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
46Stebelská Jana (E1181)<0ZTH>KANNASSINI (KJ0ZTH, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
47Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
48Lánský Josef (B2511)<102O>CINDERELLA LB (KJ102O, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
49Zvára Ondřej (B1228)<0ZCQ>GIPSY KING (KJ0ZCQ, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.10.2021

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Příhoda Miloslav (F1976)<0ZZ7>DIAROL (KJ0ZZ7, V)JK Všetice (MB0216)
2Lánský Josef (B2511)<0YPJ>CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Procházková Amalie (J0X3J)<0MC0>STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Vegrichtová Denisa (B3071)<0Z5U>QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
7Sýbková Izabela (B3829)<0L66>ARVIN (KJ0L66, V)JK Heroutice (MB0067)
8Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
9Hanušová Kateřina (A0314)<100U>PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
10Zvára Ondřej (B1228)<0ZCQ>GIPSY KING (KJ0ZCQ, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
11Horký Václav (C0688)<0ZWQ>CAMILLA 140 (KJ0ZWQ, K)JK Tandem (MC0163)
12Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
13Doležal Petr (E1047)<0X2U>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
14Málková Kateřina (F2906)<109J>CINCIBUCH (KJ109J, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
15Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
16Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
17Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18Tajzichová Nikola (B2060)<0YZW>CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
19Mikešová Pavla (B2774)<0ZIA>JESSY-K (KJ0ZIA, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
20Štětina Jan (C0547)<0YR4>QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21Simovski Dušan (V0583)<0ZVO>COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
22Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
23Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
24Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
25Hradecká Tereza (A1357)<0Y3H>CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
26Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
27Lánský Josef (B2511)<0X3V>DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28Kotalík Matěj (C0863)<0XOY>RULANDO P. (KJ0XOY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
29Příhoda Miloslav (F1976)<0IXJ>KONIE 1 (KJ0IXJ, K)JK Všetice (MB0216)
30Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
31Benešová Kateřina (J0UPF)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
32Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
33Filipová Jitka (A1832)<0N07>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
34Kysílková Tereza (J0RJV)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
35Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
36Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
38Kelemenová Nicole (D1833)<0Z2P>ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
39Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
41Kačírková Tereza (A2062)<0UG0>CABALINA-KL (KJ0UG0, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
42Dvořáková Linda (J0ZNL)<0FV5>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
43Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
44Melmerová Natálie (J0L6M)<0SB8>JIMMY 5 (KJ0SB8, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
45Palička Zdeněk (B0066)<0XFU>GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
46Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
47Hanušová Kateřina (A0314)<0XEF>GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
48Zvára Ondřej (B1228)<0Y42>FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
49Horký Václav (C0688)<0YG2>MAGNUS MOAN (KJ0YG2, H)JK Tandem (MC0163)
50Vegrichtová Denisa (B3071)<0YG0>KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZJ>RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
52Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
53Doležal Petr (E1047)<0W56>GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
54Málková Kateřina (F2906)<0YYT>DADDY'S GIRL (KJ0YYT, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
55Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWO>RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
56Lánský Josef (B2511)<0YPK>CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57Příhoda Miloslav (F1976)<0ZVK>GUCCI 8 (KJ0ZVK, H)JK Všetice (MB0216)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.10.2021

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.10.2021 13:11:19
#JezdecKůňSubjekt
1Damborská Klára (A0411)<10KZ>VAINQUEUR (KJ10KZ, V)Equest team z.s. (MA0193)
2Benešová Kateřina (J0UPF)<0ISA>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
3Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0VPD>VOLDEMORT (KJ0VPD, V)JK Heroutice (MB0067)
4Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0JZ4>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Vegrichtová Denisa (B3071)<0YG0>KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
7Lánský Josef (B2511)<0YPI>CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Příhoda Miloslav (F1976)<0ZVK>GUCCI 8 (KJ0ZVK, H)JK Všetice (MB0216)
9Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Palička Zdeněk (B0066)<0XFU>GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
11Horký Václav (C0688)<0YG2>MAGNUS MOAN (KJ0YG2, H)JK Tandem (MC0163)
12Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Doležal Petr (E1047)<0W56>GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
14Kelemenová Nicole (D1833)<0Z2P>ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
15Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
16Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
17Kysílková Tereza (J0RJV)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
18Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
19Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
20Adam Přemysl (B2208)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
21Refková Michaela (D1463)<0WP3>CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
22Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0MWN>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
23Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
24Hanušová Kateřina (A0314)<0XEF>GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
25Kudějová Barbora (B2800)<00TM>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
26Procházková Amalie (J0X3J)<0WSP>LADY AGNES (KJ0WSP, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
27Filipová Jitka (A1832)<0N07>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
28Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
29Mašková Štěpánka (J0VR3)<0T4M>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
30Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31Benešová Kateřina (J0UPF)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
32Vegrichtová Denisa (B3071)<0Z5U>QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
35Pospíšilová Nella (B3654)<0TFL>C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
36Hrubešová Dominika (A1527)<0LP1>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
37Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
38Příhoda Miloslav (F1976)<0IXJ>KONIE 1 (KJ0IXJ, K)JK Všetice (MB0216)
39Palička Zdeněk (B0066)<0VUD>COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
40Horký Václav (C0688)<0ZWQ>CAMILLA 140 (KJ0ZWQ, K)JK Tandem (MC0163)
41Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
42Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0XBL>ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
43Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
44Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
45Zvára Ondřej (B1228)<0YOE>ORETTE DE KALVARIE (KJ0YOE, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.10.2021

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.10.2021 13:08:59
#JezdecKůňSubjekt
1Damborská Klára (A0411)<10KZ>VAINQUEUR (KJ10KZ, V)Equest team z.s. (MA0193)
2Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0XBL>ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
3Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
4Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
5Palička Zdeněk (B0066)<0VUD>COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7Refková Michaela (D1463)<0WP3>CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
8Kudějová Barbora (B2800)<00TM>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
9Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
10Egrová Nikola (D1982)<0ZJL>BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11Benešová Kateřina (J0UPF)<0ISA>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
12Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
14Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0MWN>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
15Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0JZ4>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Pospíšilová Nella (B3654)<0TFL>C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
19Lánský Josef (B2511)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Zvára Ondřej (B1228)<0XIG>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
21Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
22Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23Hrubešová Dominika (A1527)<0LP1>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
24Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Ferenc Perníčková Jana (B1883)<0VPD>VOLDEMORT (KJ0VPD, V)JK Heroutice (MB0067)
Skoky
06_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.10.2021 9:00

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.10.2021 08:22:58
#JezdecKůňSubjekt
1Drábiková Kateřina (J0PUA)<10MJ>CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
2Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
3Tajzichová Nikola (B2060)<10MO>CENTURY-H (KJ10MO, K)Horse Academy (MA0047)
4Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
5Svobodová Eliška (J0YDC)<0LSG>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Řeháková Rebeka (J0TGD)<0YOW>RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
7Pospíšil Ondřej (E0549)<10FV>HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
8Hradecká Tereza (A1357)<0Y3H>CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
9Simovski Dušan (V0583)<0ZNZ>RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
10Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Vegrichtová Denisa (B3071)<0Y7C>KLARIQUA INSPRAV (KJ0Y7C, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Hrubá Kateřina (J0QDN)<10EG>KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14Hájková Eva (H2620)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)JK Záhořany (MB0344)
15Krupičková Jana (J0W6Y)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
16Pulchartová Klára (C1621)<0RYZ>CARTE D´OR (KJ0RYZ, V)JK Slapy (MC0247)
17Křížová Adriana (E2067)<0IVT>WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Stáj Židovice (ME0147)
18Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
19Svobodová Eliška (J0YDC)<0X3Y>CAESARION LB (KJ0X3Y, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20Vojtková Barbora (A1145)<0Z6A>CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Huňová Tereza (J0R61)<0U6A>GLORIE L (KJ0U6A, K)Orans.cz team (MA0303)
22Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
23Vojtková Alžběta (A1146)<10EJ>CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Drobilová Klára (J0OKD)<0IRQ>AGEST (KJ0IRQ, V)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016)
25Jílková Barbora (J0RQT)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
26Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
27Drábiková Kateřina (J0PUA)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
Skoky
07_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.10.2021

61
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Vojtková Barbora (A1145)<0Z6A>CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Vegrichtová Denisa (B3071)<0Y7C>KLARIQUA INSPRAV (KJ0Y7C, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Simovski Dušan (V0583)<0ZNZ>RAOUL DWERSE HAGEN SD (KJ0ZNZ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
5Pospíšil Ondřej (E0549)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
6Lánský Josef (B2511)<102G>CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
8Smrčková Kateřina (B3601)<0FLK>FLÉR 3 (KJ0FLK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
10Řeháková Rebeka (J0TGD)<0X6S>CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
11Drábiková Kateřina (J0PUA)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
12Zvára Ondřej (B1228)<0XIH>BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
13Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
14Pospěch Daniel (K0251)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
15Tajzichová Nikola (B2060)<0YZW>CELESTINE (KJ0YZW, K)Horse Academy (MA0047)
16Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Vejdělková Lucie (F4416)<0JG0>REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
18Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
19Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
20Nováková Karolína (A3069)<0HYP>FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
21Netušil Petr (E1342)<0X02>GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
22Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
23Křížová Adriana (E2067)<10TR>L´ESPOIR S (KJ10TR, V)Stáj Židovice (ME0147)
24Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28Vojtková Barbora (A1145)<0Z69>CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
29Simovski Dušan (V0583)<0ZVO>COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
30Doležalová Kristýna (G1984)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
31Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
32Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Finsterle Sára (F3983)<10AD>COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
34Lappyová Klára (J0XKE)<0SYG>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
35Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
36Dvořáková Linda (J0ZNL)<0FV5>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
37Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
38Triková Helena (D0599)<0MSP>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39Pulchartová Klára (C1621)<0RYZ>CARTE D´OR (KJ0RYZ, V)JK Slapy (MC0247)
40Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
41Krýslová Nela (J0Y35)<0SVZ>ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
42Jílková Barbora (J0RQT)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
43Bečvářová Helena (D1981)<0ZFL>ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
44Pospíšil Ondřej (E0549)<10FV>HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
45Nechanická Kristýna (A1498)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
46Hradecká Tereza (A1357)<0Y3H>CAN-CAN OBROCKÝ (KJ0Y3H, V)JK Firenze (MA0291)
47Vojtková Alžběta (A1146)<10EJ>CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
48Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
49Smrčková Kateřina (B3601)<0WU9>SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
50Řeháková Rebeka (J0TGD)<0YOW>RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
51Hendrichová Adéla (A1568)<0Z7C>KINGSROAD TN (KJ0Z7C, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
52Lánský Josef (B2511)<0YPK>CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
53Zvára Ondřej (B1228)<0Y42>FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
54Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
55Pospěch Daniel (K0251)<0W6P>GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
56Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZJ>RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
57Vegrichtová Denisa (B3071)<0WPM>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
58Simovski Dušan (V0583)<0Y1J>LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
59Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
60Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
61Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
08_ Dvoufázové skákání 115/120 cm
Běžná do 120 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
23.10.2021

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.11.2021 14:18:22
#JezdecKůňSubjekt
1Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
2Smrčková Kateřina (B3601)<0WU9>SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
4Pospěch Daniel (K0251)<0W6P>GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
5Vegrichtová Denisa (B3071)<0WPM>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Španko Emma Sophia (J0W1L)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Zvára Ondřej (B1228)<0YOE>ORETTE DE KALVARIE (KJ0YOE, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
9Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
10Lánský Josef (B2511)<0YPJ>CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Zupančič Eva (A2273)<0XZ2>EL MILAGRO DE GREZ (KJ0XZ2, V)Eventing Team (MA0227)
12Triková Helena (D0599)<0MSP>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13Kysílková Tereza (J0RJV)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
14Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWO>RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
15Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Finsterle Sára (F3983)<10AD>COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17Kessnerová Lucie (A2036)<0VNO>FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
18Frydrychová Barbora (K0253)<0W53>ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
19Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Doležalová Kristýna (G1984)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
21Luža Jiří (D0299)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22Vejdělková Lucie (F4416)<0JG0>REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
23Lappyová Klára (J0XKE)<0SYG>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
24Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
25Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
26Dvořáková Linda (J0ZNL)<0FV5>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
27Šotolová Anna Ester (A1984)<0ZCN>MAYBE 1 (KJ0ZCN, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
28Simovski Dušan (V0583)<0Y1J>LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29Lánský Josef (B2511)<0YPI>CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
31Bečvářová Helena (D1981)<0ZFL>ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
32Mašková Štěpánka (J0VR3)<0T4M>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
33Hajšmanová Aneta (J0Y4Q)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
34Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0JI0>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
35Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
36Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
37Pospíšil Ondřej (E0549)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38Nováková Karolína (A3069)<0HYP>FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
39Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
40Blažek Martin (B3122)<0T38>MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
41Netušil Petr (E1342)<0X02>GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
42Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
43Smrčková Kateřina (B3601)<0FLK>FLÉR 3 (KJ0FLK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
44Příhoda Miloslav (F1976)<0VD3>GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
45Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
46Pospěch Daniel (K0251)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
47Vegrichtová Denisa (B3071)<0Z5U>QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
48Štětina Jan (C0547)<10TH>CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
49Vojtková Alžběta (A1146)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
50Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
51Zvára Ondřej (B1228)<0XIH>BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
52Zupančič Eva (A2273)<0X4A>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
53Vojtková Barbora (A1145)<0Z69>CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
54Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
55Hendrichová Adéla (A1568)<0Z7C>KINGSROAD TN (KJ0Z7C, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
56Lánský Josef (B2511)<0X3V>DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
09_ Dvoufázové skákání 120/125 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
23.10.2021

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Příhoda Miloslav (F1976)<0VD3>GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
2Vegrichtová Denisa (B3071)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Finsterle Sára (F3983)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4Pospíšil Ondřej (E0549)<10MX>CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
5Abtová Anna (A2258)<0XCX>MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
6Vojtková Alžběta (A1146)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7Adam Přemysl (B2208)<0XCM>TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
8Luža Jiří (D0299)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10Doležalová Kristýna (G1984)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
11Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
12Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Zupančič Eva (A2273)<0X4A>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
14Pospíšilová Nella (B3654)<0TFL>C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
15Benešová Eliška (B3021)<0X2E>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
16Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Simovski Dušan (V0583)<100D>KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
19Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
20Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
22Dudová Anna Marie (J0SJ1)<0ZB5>FARAMBOLE (KJ0ZB5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Frydrychová Barbora (K0253)<0W53>ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
24Vegrichtová Denisa (B3071)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Pospíšil Ondřej (E0549)<0XZW>AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
27Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
28Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0WE8>EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
29Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0THI>DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
30Adam Přemysl (B2208)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
31Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
32Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Španko Emma Sophia (J0W1L)<00YP>EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
34Zupančič Eva (A2273)<0XZ2>EL MILAGRO DE GREZ (KJ0XZ2, V)Eventing Team (MA0227)
35Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
36Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
37Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
38Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
39Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
10_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.10.2021

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.10.2021 15:33:38
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
3Příhoda Miloslav (F1976)<0UWT>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
4Vegrichtová Denisa (B3071)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Doležalová Kristýna (G1984)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
8Pospíšil Ondřej (E0549)<10MV>EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
9Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
10Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0JZ4>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Egrová Nikola (D1982)<0ZJL>BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13Lánský Josef (B2511)<0X40>CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
14Štětina Jan (C0547)<0VLF>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
16Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
17Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Dudová Anna Marie (J0SJ1)<10KH>ELDONA LANDAISE (KJ10KH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Simovski Dušan (V0583)<100D>KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
21Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0THI>DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
22Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
23Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
24Zvára Ondřej (B1228)<0XIG>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
25Vegrichtová Denisa (B3071)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26Finsterle Sára (F3983)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
27Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
28Štětina Jan (C0547)<10TH>CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
Skoky
11_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
24.10.2021 8:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Benešová Karolína (A1653)<0FV6>RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
2Tolarová Pavla (D0855)<0ZK7>ALLORA (KJ0ZK7, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
3Drábiková Kateřina (J0PUA)<10MJ>CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
4Stejskalová Soňa (C1391)<0WYC>GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
5Holíková Iva (B1557)<0YFZ>CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6Kubíková Diana (D1079)<0Y6X>RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7Hrdličková Tereza (J0WEE)<0TUI>CARGO 4 (KJ0TUI, H)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
8Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Hájková Eva (H2620)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)JK Záhořany (MB0344)
11Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
12Hažmuková Michaela (D1338)<10KV>CAREFINO (KJ10KV, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
13Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
14Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
15Svobodová Eliška (J0YDC)<0LSG>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Hrubá Kateřina (J0QDN)<10EG>KIARA (KJ10EG, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Benešová Karolína (A1653)<0Z7U>HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
18Tolarová Pavla (D0855)<0VMQ>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
19Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
12_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
3Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
4Benešová Karolína (A1653)<0Z7U>HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
5Lánský Josef (B2511)<102G>CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Tolarová Pavla (D0855)<0ZK7>ALLORA (KJ0ZK7, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
7Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
8Pospíšil Ondřej (E0549)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
9Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
10Janoušková Valerie (J0N4A)<0MN8>DARCOSSINI (KJ0MN8, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
11Drábiková Kateřina (J0PUA)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
12Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
14Jílková Barbora (J0RQT)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
15Kubíková Diana (D1079)<0Y6X>RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Hrdličková Tereza (J0WEE)<0TUI>CARGO 4 (KJ0TUI, H)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
17Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Šmejkalová Zuzana (B3605)<0MYJ>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
19Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21Lánský Josef (B2511)<0YPI>CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22Stejskalová Soňa (C1391)<0WYC>GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
23Venhudová Silvie (H4380)<0Z1P>ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
24Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
26Skutecký Viktor (A2238)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
27Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
28Poláková Lucie (C0294)<0WXR>CARTIMO-R (KJ0WXR, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
29Krýslová Nela (J0Y35)<0SVZ>ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30Holíková Iva (B1557)<0YFZ>CASTLE WALL (KJ0YFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
31Huňová Tereza (J0R61)<0U6A>GLORIE L (KJ0U6A, K)Orans.cz team (MA0303)
32Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
33Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZJ>RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
35Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
36Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
37Benešová Karolína (A1653)<0FV6>RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
38Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
39Hrubešová Dominika (A1527)<0ZIF>MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
40Pospíšil Ondřej (E0549)<10FV>HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
41Fraňková Sofie (A3050)<10MF>INSPIRATION (KJ10MF, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
42Průšová Karolína (J0USY)<10MN>OKIDOKI VAN DE COEFERING (KJ10MN, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
43Šmatláková Kristýna (A2185)<0YSE>CRACKOLINO (KJ0YSE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
44Tolarová Pavla (D0855)<0VMQ>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
45Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
46Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
47Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
48Svobodová Eliška (J0YDC)<0X3Y>CAESARION LB (KJ0X3Y, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
49Lánský Josef (B2511)<0X3V>DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
13_ Skoková soutěž L** - 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

53
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.11.2021 14:18:22
#JezdecKůňSubjekt
1Španko Emma Sophia (J0W1L)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
3Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
4Šmejkalová Zuzana (B3605)<0MYJ>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
5Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
6Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
7Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
8Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
9Hrubešová Dominika (A1527)<0ZIF>MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
10Podešvová Michaela (J0UTJ)<0WKC>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)JK Falea (MC0185)
11Šotolová Anna Ester (A1984)<0ZCN>MAYBE 1 (KJ0ZCN, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
12Skutecký Viktor (A2238)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
13Triková Helena (D0599)<0MSP>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14Příhoda Miloslav (F1976)<0VD3>GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
15Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
16Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Vegrichtová Denisa (B3071)<0Z5U>QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
18Venhudová Silvie (H4380)<0Z1P>ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
19Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Bečvářová Helena (D1981)<0ZFL>ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
21Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
22Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
23Vítovcová Klára (D1412)<0Y53>CORTANA-Ř (KJ0Y53, K)Leona Vítovcová (MD0169)
24Zvára Ondřej (B1228)<0Y42>FRANCOIS DE LA BRYÉRE (KJ0Y42, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
25Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
26Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
27Pospíšil Ondřej (E0549)<0XZW>AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
28Pospíšilová Nella (B3654)<0TFL>C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
29Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Půlpánová Adéla (B2630)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
31Luža Jiří (D0299)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
32Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
33Šmatláková Kristýna (A2185)<0YSE>CRACKOLINO (KJ0YSE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34Poláková Lucie (C0294)<0WXR>CARTIMO-R (KJ0WXR, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
35Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
36Lappyová Klára (J0XKE)<0SYG>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
37Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0JI0>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
38Levová Barbora (K0206)<00VP>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
39Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
40Simovski Dušan (V0583)<0Y1J>LORENZO-S (KJ0Y1J, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
41Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
42Blažek Martin (B3122)<0T38>MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
43Hendrichová Adéla (A1568)<0Z7C>KINGSROAD TN (KJ0Z7C, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
44Šmejkalová Zuzana (B3605)<0JQY>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
45Horký Václav (C0688)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
46Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
47Skutecký Viktor (A2238)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
48Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
49Příhoda Miloslav (F1976)<0UWT>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
50Nechanická Kristýna (A1498)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
51Zvára Ondřej (B1228)<0YOE>ORETTE DE KALVARIE (KJ0YOE, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
52Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
53Podešvová Michaela (J0UTJ)<0VRK>ZACLIN (KJ0VRK, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
14_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 12:29:46
#JezdecKůňSubjekt
1Horký Václav (C0688)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
2Štětina Jan (C0547)<10TH>CHABELLA DONNA PS (KJ10TH, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
3Zvára Ondřej (B1228)<0XIG>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
4Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
5Skutecký Viktor (A2238)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
6Abtová Anna (A2258)<0XCX>MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
7Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10Šmejkalová Zuzana (B3605)<0JQY>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
11Španko Emma Sophia (J0W1L)<00YP>EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
12Paličková Aneta (B2948)<0SS2>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
13Benešová Eliška (B3021)<0X2E>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
14Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
15Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
16Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Příhoda Miloslav (F1976)<0VD3>GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
18Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
19Pospíšil Ondřej (E0549)<10MX>CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20Vegrichtová Denisa (B3071)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21Egrová Nikola (D1982)<0ZJL>BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
23Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
24Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
25Vítovcová Klára (D1412)<0Y53>CORTANA-Ř (KJ0Y53, K)Leona Vítovcová (MD0169)
26Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
27Půlpánová Adéla (B2630)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
28Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0WE8>EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
29Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30Simovski Dušan (V0583)<100D>KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
31Horký Václav (C0688)<0X6R>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
Skoky
15_ Skoková soutěž handicap 135/140cm
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.10.2021 15:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Příhoda Miloslav (F1976)<0UWT>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
2Lánský Josef (B2511)<0X40>CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Štětina Jan (C0547)<0VLF>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Levová Barbora (K0206)<00VP>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0JZ4>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9Pospíšil Ondřej (E0549)<10MV>EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
10Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
11Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
12Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
13Vegrichtová Denisa (B3071)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Horký Václav (C0688)<0X6R>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
15Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
16Paličková Aneta (B2948)<0SS2>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
17Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
18Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
19Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)