Pořadatelé:
MH0042 - Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0031
Zdeněk Babor
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0082
Jaroslav Sýkora
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0177
Vladislava Humplíková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0045
Vladimír Hruška
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ ZL - KMK 4-leté klisny
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hruška Jiří (H0173) | <10>REIKY (KJ0S88, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
2 | Strnadlová Lucie (H2395) | <3>AMANOSA (KJ0SSX, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
3 | Bosáková Jiřina (H1203) | <5>JLB MELODY (KJ0TGO, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
4 | Holec Jan (F0070) | <6>CARAMELA 3 (KJ0SPN, K) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
5 | Hruška Jiří (H0173) | <11>CHRISTA 2 (KJ0SXP, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
6 | Sípos René (H0692) | <7>FALANGA 1 (KJ0S9T, K) | GESOMONT s.r.o. (MH0149) |
7 | Přibyl Ivo (H1101) | <8>CORNELIA N (KJ0RYT, K) | TJ Moravan Brno (MG0010) |
8 | Hruška Martin (H2050) | <9>PRETTY WOMAN M (KJ0SXQ, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
9 | Hruška Jiří (H0173) | <17>JENIFER 5 (KJ0SPM, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
02_ ZL - KMK 4-letí hřebci a valaši
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
04_ L* - KMK 5-leté klisny
KMK
L* (115)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
05_ L** - KMK 5-letí hřebci a valaši
KMK
L** (120)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
07_ S* - KMK 6-letí hřebci, valaši a klisny
KMK
S* (125)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Masárová Petra (H0865) | <35>DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
2 | Žilinský Slavomír (H0768) | <37>LARGO 18 (KJ0KYN, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
3 | Hruška Jiří (H0173) | <34>GIGGS (KJ0MEM, H) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
4 | Strnadlová Lucie (H2395) | <32>LABIRINT 1 (KJ0L3W, V) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
5 | Přibyl Ivo (H1101) | <33>Corlenský Ruf (KJ0L03, H) | TJ Moravan Brno (MG0010) |
6 | Masárová Petra (H0865) | <30>SANDRINA (KJ0M8E, K) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
7 | Hlaušek Rostislav (H0280) | <36>ARAKIS (KJ0L0I, V) | Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145) |
8 | Žilinský Slavomír (H0768) | <38>LACAROS (KJ0KYK, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
9 | Hruška Jiří (H0173) | <49>CORINA-PELI (KJ0SZX, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
10 | Masárová Petra (H0865) | <31>EVELYN (KJ0KX6, K) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
08_ Parkur L**/S* - handicap 6, 7 letí koně
KMK
L** (120)
238.2.1 - Soutěž na čas /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
09_ ZL - KMK 4-leté klisny
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hruška Jiří (H0173) | <10>REIKY (KJ0S88, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
2 | Strnadlová Lucie (H2395) | <3>AMANOSA (KJ0SSX, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
3 | Bosáková Jiřina (H1203) | <5>JLB MELODY (KJ0TGO, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
4 | Holec Jan (F0070) | <6>CARAMELA 3 (KJ0SPN, K) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
5 | Hruška Jiří (H0173) | <11>CHRISTA 2 (KJ0SXP, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
6 | Sípos René (H0692) | <7>FALANGA 1 (KJ0S9T, K) | GESOMONT s.r.o. (MH0149) |
7 | Kleandr Tereza (B2721) | <45>LEANDRA (KJ0T4H, K) | Stáj Karsit (MF0242) |
8 | Hruška Jiří (H0173) | <17>JENIFER 5 (KJ0SPM, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
10_ ZL - KMK 4-letí hřebci a valaši
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
12_ L* - KMK 5-leté klisny
KMK
L* (115)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
13_ L** - KMK 5-letí hřebci a valaši
KMK
L** (120)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
15_ S* - KMK 6-letí hřebci, valaši a klisny
KMK
S* (125)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Masárová Petra (H0865) | <30>SANDRINA (KJ0M8E, K) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
2 | Žilinský Slavomír (H0768) | <37>LARGO 18 (KJ0KYN, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
3 | Hruška Jiří (H0173) | <34>GIGGS (KJ0MEM, H) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
4 | Strnadlová Lucie (H2395) | <32>LABIRINT 1 (KJ0L3W, V) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
5 | Přibyl Ivo (H1101) | <33>Corlenský Ruf (KJ0L03, H) | TJ Moravan Brno (MG0010) |
6 | Hlaušek Rostislav (H0280) | <36>ARAKIS (KJ0L0I, V) | Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145) |
7 | Masárová Petra (H0865) | <31>EVELYN (KJ0KX6, K) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
16_ Parkur S*/S** - handicap 6, 7 letí koně
KMK
Obtížnost neurčena
238.2.1 - Soutěž na čas / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2017 14:21:39