Letní drezurní závody Frenštát
Oficiální závody (CDN) / 170708H1
08.07.2017 - 08.07.2017
H / Frenštát p/R
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0067
Miroslav Nákelný
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0052
Jarmila Jablonská
CZE
Drezura
Rozhodčí
HR
H0075
Dagmar Quisková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Drezurní úloha pro pony P4/2016
Pony
P4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27
02_ Drezurní úloha pro pony P5/2016
Pony
P5/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27
05_ Drezurí úloha stupně Z DU-B/2016
Běžná
DU-B/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 12:30 | Rupcová Adéla (H3692) | <10>ALAN 2 (KJ0D2S, V) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
2 | 12:35 | Fatěnová Jana (F1335) | <17>PRZEDSWIT IV MT - 4/GALIE (KJ0KDP, K) | JS S+S Kroměříž, z.s. (ML0053) |
3 | 12:40 | Stibůrková Jana (H3824) | <11>COMER (KJ0K66, V) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
4 | 12:45 | Zuvačová Melanie (H4001) | <14>HANNA 1 (KJ0KAW, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
5 | 12:50 | Seidlová Lenka (H2817) | <18>ROXY 3 (KJ0L4A, K) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
6 | 12:55 | Martináková Adéla (H4469) | <19>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V) | EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099) |
7 | 13:00 | Mičulková Edita (H1936) | <20>MARET 1 (KJ0IPQ, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
8 | 13:05 | Rupcová Adéla (H3692) | <8>SKY DANCER (KJ0P0Z, V) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
06_ Drezurní úloha stupně L L0/2016
Běžná
L0/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:30 | Chorovská Kristýna (G3205) | <13>CASSINI'S GIRL (KJ0IJ2, K) | Jezdci.cz,z.s. (MB0516) |
2 | 13:37 | Mičulková Irena (H4516) | <23>POISON (KJ0EX0, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
3 | 13:44 | Mičulková Edita (H1936) | <20>MARET 1 (KJ0IPQ, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
4 | 13:51 | Chovancová Laura (H4476) | <24>ROCKER 1 (KJ0FTK, V) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
5 | 13:58 | Srovnalová Lada (H4142) | <25>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K) | Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432) |
6 | 14:05 | Masárová Michaela (H4410) | <26>THILL (KJ0P07, V) | Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432) |
7 | 14:12 | Císařová Sabina (L0471) | <27>BEAPOSTARA D (KJ0MF8, K) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
8 | 14:19 | Nadymáčková Jana (G2478) | <17>PRZEDSWIT IV MT - 4/GALIE (KJ0KDP, K) | JS S+S Kroměříž, z.s. (ML0053) |
9 | 14:26 | Orszulíková Sylva (F1330) | <12>147841 YSWAIN CORIANDER (KJ0UB1, K) | SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322) |
10 | 14:40 | Seidlová Lenka (H2817) | <18>ROXY 3 (KJ0L4A, K) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
11 | 14:47 | Michálková Karolína (H3892) | <15>DIAMANT 3 (KJ0CW3, V) | Stáj GARELA Palkovice, z.s. (MH0299) |
12 | 14:54 | Martináková Adéla (H4469) | <19>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V) | EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099) |
13 | 15:01 | Kudelová Viktorie (L0296) | <30>URIELA MELODY (KJ0M8N, K) | JS Al-Kham-Sa, z.s. (ML0019) |
14 | 15:08 | Janáková Jana (H4137) | <37>DIANA 33 (KJ0KYU, K) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
16 | 15:22 | Kollárová Kamila (H0943) | <32>PICADORA (KJ0MFS, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
17 | 14:33 | Chovancová Hana (H4517) | <21>MENAI CRACKLER (KJ0E8K, V) | SK Sportino z. s. (MH0369) |
None | | Mičulková Irena (H4516) | <22>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
07_ Drezurní úloha stupně L DD/2017
Běžná
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 16:00 | Mičulková Irena (H4516) | <22>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
2 | 16:12 | Chovancová Hana (H4517) | <21>MENAI CRACKLER (KJ0E8K, V) | SK Sportino z. s. (MH0369) |
3 | 16:18 | Kudelová Viktorie (L0296) | <30>URIELA MELODY (KJ0M8N, K) | JS Al-Kham-Sa, z.s. (ML0019) |
4 | 16:24 | Srovnalová Lada (H4142) | <25>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K) | Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432) |
5 | 16:30 | Masárová Michaela (H4410) | <26>THILL (KJ0P07, V) | Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432) |
6 | 16:36 | Císařová Sabina (L0471) | <27>BEAPOSTARA D (KJ0MF8, K) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
7 | 16:48 | Kollárová Kamila (H0943) | <32>PICADORA (KJ0MFS, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
8 | 16:54 | Kudláčková Vendula (H4343) | <33>DONNA LAURA (KJ0J6V, K) | JK Cento Bruzovice (MH0017) |
9 | 17:00 | Chovancová Laura (H4476) | <24>ROCKER 1 (KJ0FTK, V) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
10 | 17:06 | Mičulková Irena (H4516) | <23>POISON (KJ0EX0, V) | TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) |
08_ Drezurní úloha stupně S JU/2016
Běžná
JU/2016 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2017 15:04:27