Pořadatelé:
MK0003 - JO TJ Agro Cheb - Nebanice
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
D0011
Eva Šimáčková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
D0381
Jaromíra Nachtigalová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
D0776
Tomáš Kavka
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Drezurní úloha Z0 koně startující 1.rokem
Běžná
Z0/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2018 10:55:09
02_ Drezurní úloha DU A - Cena Fyzioterapiekv
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2018 10:55:09
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 12:20 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <22>HERRY (KJ0TI2, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
2 | 12:26 | Nováková Tereza (J02ZS) | <13>NEAPOLITANO FABIOLA - 81 (KJ0AWL, V) | Klub Koch (MK0040) |
3 | 12:32 | Kršňáková Tereza (J0V00) | <15>MAESTOSO TERRA - 31 (KJ0BUC, V) | Klub Koch (MK0040) |
4 | 12:38 | Kamínková Tereza (B3675) | <20>PRINC BAJAJA (KJ0K86, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
5 | 12:44 | Michálková Tereza (K0299) | <6>LA CHIVAS REGAL (KJ0VL5, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
6 | 12:50 | Bock-Fialová Kristýna (D1218) | <1>BONNE FÉE (KJ0UQI, K) | Jezdecká stáj Fialka (MK0058) |
7 | 12:56 | Šašková Lenka (J02GR) | <18>ZALDOR (KJ0IAA, V) | Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393) |
8 | 13:02 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <23>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
9 | 13:08 | Náprstková Adéla (J0Z40) | <17>SENSATION SANBARS (KJ0TPK, V) | Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393) |
10 | 13:14 | Netrhová Pavlína (J0S2M) | <21>WINNIE (KJ0JKS, K) | Jezdecký klub Artex Nejdek z.s. (MK0057) |
11 | 13:20 | Kosmáková Sára (D1511) | <10>RONALDO 124 (KJ0SIY, V) | JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005) |
12 | 13:26 | Nováková Tereza (J02ZS) | <14>FAVORY III ROMANZA - 1 (KJ0TL6, V) | Klub Koch (MK0040) |
13 | 13:32 | Kršňáková Tereza (J0V00) | <16>NEAPOLITANO PRIMAVERA II - 37 (KJ0TL5, V) | Klub Koch (MK0040) |
14 | 13:38 | Kamínková Tereza (B3675) | <19>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
15 | 13:44 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <27>GOLDMANE DARTH VADER (KJ0ILU, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
03_ Drezurní úloha L0 - Cena Jezdeckých potřeb Elisabeth Cheb
Běžná
L0/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2018 10:55:09
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 14:30 | Nováková Tereza (J02ZS) | <13>NEAPOLITANO FABIOLA - 81 (KJ0AWL, V) | Klub Koch (MK0040) |
2 | 14:37 | Kršňáková Tereza (J0V00) | <15>MAESTOSO TERRA - 31 (KJ0BUC, V) | Klub Koch (MK0040) |
3 | 14:44 | Kamínková Tereza (B3675) | <19>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
4 | 14:51 | Náprstková Adéla (J0Z40) | <17>SENSATION SANBARS (KJ0TPK, V) | Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393) |
5 | 14:58 | Šašková Lenka (J02GR) | <18>ZALDOR (KJ0IAA, V) | Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393) |
6 | 15:05 | Sejáková Zuzana (D0014) | <25>SPARTA (KJ0LTD, K) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
7 | 15:12 | Němečková Šárka (K0107) | <26>DARCO'S RUBIN (KJ0MQ3, H) | TRACKO Rudná (MB0464) |
8 | 15:19 | Nováková Tereza (J02ZS) | <14>FAVORY III ROMANZA - 1 (KJ0TL6, V) | Klub Koch (MK0040) |
9 | 15:26 | Kršňáková Tereza (J0V00) | <16>NEAPOLITANO PRIMAVERA II - 37 (KJ0TL5, V) | Klub Koch (MK0040) |
10 | 15:33 | Šimáčková Karolína (K0008) | <24>TANGO 12 (KJ0SQI, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |