Srpnové závody Libverda
Oficiální závody (CSN) / 180825E1
25.08.2018 - 25.08.2018
E / Areál Střední zahradnické školy Děčín-Libverda
Pořadatelé:
ME0185 - Na větrné hůrce
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0297
Zdenka Lišková
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0204
Jana Bečvářová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0664
Petra Oršulová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E1140
Kateřina Jartimová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
E0159
Petr Koželuh
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
05_ Skoková soutěž se stupň.obtížností do 80 cm bez žolíka
Běžná
do 80 cm
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2018 21:00:54
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Kroupová Adéla (E1881) | <9>COLA 3 (KJ0U3O, K) | SK-Bačkovská (ME0203) |
2 | Černíková Daniela (E1879) | <8>ETNA 10 (KJ0HSJ, K) | Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) |
3 | Šenfeldová Zuzana (E2028) | <1>ANNIE 1 (KJ0GOR, K) | Na větrné hůrce (ME0185) |
4 | Leskauerová Martina (E2088) | <11>NATAŠA (KJ0EPF, K) | SK-Bačkovská (ME0203) |
5 | Macháčková Anna (E1878) | <5>VENUS 3 (KJ0BE2, V) | Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199) |
6 | Lenfeldová Dominika (E1746) | <10>CAZZAR (KJ0OL7, V) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
7 | Zemanová Kateřina (E0272) | <4>FRONESIS (KJ0GLR, K) | Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199) |
8 | Bubnová Lucie (E1132) | <25>GRAND LADY (KJ093H, K) | TJ Arot Ústí n/L (ME0241) |
9 | Vejvodová Jana (E1967) | <6>TESS 2 (KJ0LPM, K) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
10 | Černá Barbora (E1968) | <3>SHABEE (KJ0HSP, K) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
11 | Braunsteinová Barbora (E2037) | <7>SPEEDY BOY (KJ0J5F, V) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
12 | Černíková Daniela (E1879) | <27>CHARLOTTE 8 (KJ0LG7, K) | Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) |
06_ Skoková soutěž se stupň. obtížností do 100cm bez žolíka
Běžná
do 100 cm
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2018 21:00:54
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Vejvodová Jana (E1967) | <6>TESS 2 (KJ0LPM, K) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
2 | Černíková Daniela (E1879) | <27>CHARLOTTE 8 (KJ0LG7, K) | Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) |
3 | Černá Barbora (E1968) | <3>SHABEE (KJ0HSP, K) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
4 | Leskauerová Martina (E2088) | <13>MIDNIGHT SUN (KJ0HYF, K) | SK-Bačkovská (ME0203) |
5 | Mandíková Nikola (E2070) | <14>DUEL 4 (KJ0G8M, V) | Jezdecká stáj Nechranice (ME0198) |
6 | Janoušková Tereza (E1300) | <17>CARTOON (KJ0U0A, V) | Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152) |
7 | Srbecká Kristýna (E1219) | <16>JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V) | TJ Arot Ústí n/L (ME0241) |
8 | Braunsteinová Barbora (E2037) | <7>SPEEDY BOY (KJ0J5F, V) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
9 | Ricklová Martina (E1105) | <15>CORIN 5 (KJ0T8Q, V) | Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199) |
10 | Bubnová Lucie (E1132) | <25>GRAND LADY (KJ093H, K) | TJ Arot Ústí n/L (ME0241) |
11 | Černíková Daniela (E1879) | <8>ETNA 10 (KJ0HSJ, K) | Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) |
12 | Šenfeldová Zuzana (E2028) | <1>ANNIE 1 (KJ0GOR, K) | Na větrné hůrce (ME0185) |
13 | Janoušková Tereza (E1300) | <22>SCARLATTI (KJ0UG9, V) | Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152) |
14 | Vejvodová Jana (E1967) | <12>CAPULETTI (KJ0IQG, V) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
07_ Skoková soutěž stupně ZL
Běžná
ZL (110)
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2018 21:00:54
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Mandíková Nikola (E2070) | <14>DUEL 4 (KJ0G8M, V) | Jezdecká stáj Nechranice (ME0198) |
2 | Srbecká Kristýna (E1219) | <16>JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V) | TJ Arot Ústí n/L (ME0241) |
3 | Dudáčková Barbora (E0988) | <18>COUDY 4 (KJ0KX1, V) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
4 | Jartimová Šárka (E1209) | <21>ESMEÉ (KJ0K45, K) | Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108) |
5 | Bačkovská Anita (E1032) | <19>CONTERNO (KJ0HM2, V) | SK-Bačkovská (ME0203) |
6 | Janoušková Tereza (E1300) | <22>SCARLATTI (KJ0UG9, V) | Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152) |
7 | Fryčová Michaela (A1692) | <23>EVERON (KJ0DWQ, V) | Jezdci.cz,z.s. (MB0516) |
8 | Mandíková Nikola (E2070) | <20>DENVERO (KJ0DQ5, V) | Jezdecká stáj Nechranice (ME0198) |
08_ Skoková soutěž stupně L*
Běžná
L* (115)
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2018 21:00:54