Podzimní drezůrní závody v Dubenci
Oficiální závody (CDN) / 180929C1
29.09.2018 - 29.09.2018
C / Dubenec
Pořadatelé:
MC0163 - JK Tandem
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
A0119
Milena Minářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0113
Marcel Kamínek
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0436
Helena Neklová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0331
Radka Líkařová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0030
Irena Kotilová
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01A „DU-A/2018“ - Oddělení A - jezdci do 14 let - Cena společnosti Jezdecké potřeby B & B - Ing. Ladisla
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.09.2018 09:56:13
01B „DU-A/2018“ - Oddělení B - ostatní - Cena společnosti Jezdecké potřeby B & B - Ing. Ladislav Dráb
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2018 10:03:15
02A „Z4/2016“- oddělení A - jezdci do 14 let
Běžná
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2018 09:59:25
02B „Z4/2016“ - oddělení B - ostatní
Běžná
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2018 10:03:41
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:20 | Tothová Sára (C1490) | <9>ELFIE (KJ0VYO, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
2 | 11:27 | Kačírková Petra (C1470) | <17>GRAPA - 26 (KJ0UTF, K) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
3 | 11:34 | Kačírková Kristýna (C1471) | <18>DIADÉM 2 (KJ0T7M, V) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
4 | 11:41 | Dziuba Dziyana (C1546) | <19>FRANCE 1 (KJ0WB8, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
5 | 11:48 | Císařová Adéla (B2270) | <11>AMANA (KJ0V7P, K) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
6 | 11:55 | Mrzenová Kristýna (C1372) | <20>WUNJA (KJ0K25, K) | JK Tandem (MC0163) |
7 | 12:02 | Böhmová Nikola (C1672) | <3>SUNNY 4 (KJ0F3A, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
8 | 12:09 | Kostohryzová Anna (C1656) | <13>COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V) | JK Falea (MC0185) |
9 | 12:16 | Rédlová Dagmar (C0321) | <14>DIAMANT DE PUY (KJ0WCS, V) | Dressage Society z.s. (MC0253) |
03_ Drezurní soutěž stupně „L“ – úloha „DD/2018“
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.09.2018 09:56:13
04_ Drezurní soutěž stupně „L“ – úloha „L4/2016“
Běžná
L4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.09.2018 09:56:13
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 14:15 | Císařová Adéla (B2270) | <26>BÁRA 15 (KJ0FSW, K) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
2 | 14:23 | Kačírková Kristýna (C1471) | <21>ZAVAL V.H.ENKERSHOF (KJ0UT3, H) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
3 | 14:31 | Hofbauerová Martina (G0177) | <22>DUŇCZYK (KJ0NJT, V) | JK NIKA (MV0107) |
4 | 14:39 | Kocmichová Linda (C0756) | <25>CRISTIAN DK (KJ0HP0, V) | Dressage Society z.s. (MC0253) |
5 | 14:47 | Kovářová Lenka (L0209) | <28>LOM 1 P+L (KJ0B79, V) | JK Tandem (MC0163) |
6 | 14:55 | Chudá Jana (C1188) | <16>BLECK (KJ0749, V) | Jezdecký klub Chvalovice (MC0295) |
7 | 15:03 | Nováková Blanka (C1668) | <29>JAMES 1 (KJ0MZJ, V) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
8 | 15:11 | Civišová Petra Miki (C0687) | <39>ADELLE (KJ0LQN, K) | JK Falea (MC0185) |
9 | 15:19 | Císařová Adéla (B2270) | <27>CHESTERTON (KJ0J8V, V) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
05_ Drezurní soutěž stupně “S”- úloha “JU/2018” - Cena RE/MAX AB Normal - makléř Petr Migl
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.09.2018 09:56:13
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:45 | Civišová Petra Miki (C0687) | <35>BOHÉM (KJ092J, V) | JK Falea (MC0185) |
2 | 15:52 | Gajdolínová Veronika (C1571) | <33>DONNA FREDERICA (KJ0M0B, K) | JK Whisky, z.s. (MC0296) |
3 | 15:59 | Jančaříková Eva (H0875) | <29>JAMES 1 (KJ0MZJ, V) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
4 | 16:06 | Dziuba Dziyana (C1546) | <32>KINSKY SANTIAGO (KJ0JGR, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
5 | 16:13 | Kovářová Lenka (L0209) | <28>LOM 1 P+L (KJ0B79, V) | JK Tandem (MC0163) |
6 | 16:20 | Civišová Petra Miki (C0687) | <36>EXOTIC-M (KJ0KPJ, V) | JK Falea (MC0185) |
7 | 16:27 | Kocmichová Linda (C0756) | <25>CRISTIAN DK (KJ0HP0, V) | Dressage Society z.s. (MC0253) |
8 | 16:34 | Šimoušková Jitka (C1119) | <31>NEAPOLITANO TÜCSÖK (KJ0JAA, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) |
9 | 16:41 | Dziuba Dziyana (C1546) | <37>SOLO PALADIA XVII-44 (KJ0F50, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
10 | 16:48 | Civišová Petra Miki (C0687) | <40>AUGUSTUS 1 (KJ00YH, V) | JK Falea (MC0185) |
06_ Drezurní soutěž stupně “S”- úloha “JD/2018” - Cena Ivany Škrnové, Akropol a.s. - nezávislé finanční
Běžná
JD/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.09.2018 09:56:13
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 17:15 | Civišová Petra Miki (C0687) | <39>ADELLE (KJ0LQN, K) | JK Falea (MC0185) |
2 | 17:22 | Císařová Adéla (B2270) | <26>BÁRA 15 (KJ0FSW, K) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
3 | 17:29 | Dziuba Dziyana (C1546) | <32>KINSKY SANTIAGO (KJ0JGR, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
4 | 17:36 | Gajdolínová Veronika (C1571) | <35>BOHÉM (KJ092J, V) | JK Whisky, z.s. (MC0296) |
5 | 17:43 | Civišová Petra Miki (C0687) | <36>EXOTIC-M (KJ0KPJ, V) | JK Falea (MC0185) |
6 | 17:50 | Šimoušková Jitka (C1119) | <31>NEAPOLITANO TÜCSÖK (KJ0JAA, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) |
7 | 17:57 | Drnková Michaela (C1659) | <37>SOLO PALADIA XVII-44 (KJ0F50, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
8 | 18:04 | Císařová Adéla (B2270) | <27>CHESTERTON (KJ0J8V, V) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
9 | 18:11 | Civišová Petra Miki (C0687) | <33>DONNA FREDERICA (KJ0M0B, K) | JK Falea (MC0185) |