Log in

Kurz stavitelů parkurů a tratí - Skoky, Všestrannost Spřežení
Kurz stavitelů parkurů a tratí - Skoky, Všestrannost Spřežení
Kurz stavitelů - úvodní přihláška
17.03.2023 - 17.03.2023
F / Kolesa
3000 / 3000 Kč
24
Částečně vyhodnocený
Person Guarantor Subject Participation
Pavla Barbuláková (C0650)Jan Šíma (D0129)Jezdecký klub Bargo, z.s. (MC0279) Graduated
Marek Fassati (F3816)Luděk Horký (F0109)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289) Graduated
Jakub Hlávka (F3043)Petr Vozáb (F0554)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140) Graduated
Dagmar Hrabalová (F1358)Antonín Klauz (B0035)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489) Graduated
Nikol Janatová (E1944)Jan Šíma (D0129)Stáj Janatová (ME0309) Graduated
Jan Jelínek (F1487)Petr Vozáb (F0554)JK stáj Accos (MB0596) Graduated
Tereza Kleandr (B2721)Daniel Voksa (F0025)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260) Graduated
Tomáš Kocián (E0362)Michal Mundil (F1052)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329) ---
Magdalena Křížová (B2408)Antonín Klauz (B0035)JK Voleveč, z.s. (MB0121) Graduated
Radomír Kubík (G0385)Karolina Holá (H2925)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396) Graduated
Soňa Lechnerová (H2412)Karolina Holá (H2925)Stáj Bacchus o.s (ML0075) Graduated
Lukáš Létal (G1066)Oldřich Sojka (F0392)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227) Graduated
Jakub Mack (F2773)Petr Vozáb (F0554)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140) Graduated
Václav Mládek (F4208)Pavel Vachutka (H0374)BM SPORT HORSES s.r.o. (MF0476) Graduated
Vlasta Nejdlová (D0508)Jana Hanáková (D0585)Jezdecký klub Brnířov, z. s. (MD0274) ---
Jiří jun. Nesvačil (G1380)Petr Vozáb (F0554)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140) Graduated
Petr Pazderka (F0493)Zdeněk Krpela (D0163)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140) Graduated
Miroslav Radil (F2521)Petr Vozáb (F0554)JS Equus Slatiňany (MF0004) Graduated
Michal Slováček (L0501)Michal Mundil (F1052)Stáj Dolina Staré Město (ML0132) Graduated
Blažena Suchánková (F0206)Oldřich Sojka (F0392)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272) Graduated
Jiří Tměj (F0036)Michal Mundil (F1052)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Graduated
Petr Vančura (B0680)Pavel Vachutka (H0374)JK Železnice z.s. (MF0282) Graduated
Jana Vlastníková (C0342)Jaroslav Grodl (C1077)JK JANYS Kejžlice z. s. (MV0161) Graduated
Miriam Záveská (F1579)Pavel Vachutka (H0374)BM SPORT HORSES s.r.o. (MF0476) Graduated
Kurz stavitelů parkurů a tratí - Skoky, Všestrannost Spřežení
Zvyšování kvalifikace
SkokyVšestrannostSpřežení
Kurz stavitelů - úvodní přihláška
Kurz stavitelů parkurů a tratí - Skoky, Všestrannost Spřežení
17. 3. – 17. 3.
F - Východočeská / Kolesa
F - Východočeská

Click for bigger detail!