Přihlásit se

Skoky
KMK Nové Zámky
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 170412H1
12.04.2017 - 12.04.2017
H / Nové Zámky
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0362
Simona Heidenreichová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0070
Marta Nováková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
01_ Parkur st. „Z“ - KMK pro 4leté klisny
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
KMK
Ceny v soutěži:
floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
62.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0070
Marta Nováková
RZ
Člen sboru
H0362
Simona Heidenreichová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Parkur st. „Z“ - KMK pro 4leté hřebce a valachy
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
KMK
Ceny v soutěži:
floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
62.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0070
Marta Nováková
RZ
Člen sboru
H0362
Simona Heidenreichová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Parkur st. „ZL“ - KMK pro 5leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

10
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
KMK
Ceny v soutěži:
floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
66.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0070
Marta Nováková
RZ
Člen sboru
H0362
Simona Heidenreichová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Parkur st. „L*“ - KMK pro 5leté hřebce a valachy
KMK L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
KMK
Ceny v soutěži:
floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0070
Marta Nováková
RZ
Člen sboru
H0362
Simona Heidenreichová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Parkur st. „L**“ - KMK pro 6leté klisny
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

Soutěž je zrušena
Skoky
06_ Parkur st. „L**“ - KMK pro 6leté hřebce a valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

Soutěž je zrušena
Skoky
07_ Parkur st. „L**“ - KMK pro 6 leté klisny, hřebce, valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
12.04.2017

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
KMK
Ceny v soutěži:
finanční ceny
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0070
Marta Nováková
RZ
Člen sboru
H0362
Simona Heidenreichová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící