Přihlásit se

Skoky
Velká cena Brna - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180505G1
05.05.2018 - 06.05.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0010 - TJ Moravan Brno
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0460
Iveta Adámková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0318
Milada Gašparová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0202
Josef Trojanec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01A Skoková soutěž st. ZL - Cena NUTRITIS
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1200, 1000, 800, 700, 500, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
01B Skoková soutěž st. ZL - Kvalifikace Amateur Tour
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
32
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1200, 1000, 800, 700, 500, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž L*/L** - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
05.05.2018
22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Výškový handicap
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
41
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1800, 1000, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž S** - Cena společnosti HOKR, s.r.o.
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
36
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž ST* - Cena společnosti FALTON, s.r.o.
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
30
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
30000 (9000, 7000, 5000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
9
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž na styl - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná L* (115) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
05.05.2018
9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
06.05.2018
31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1800, 1000, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
320
240
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
55.0
42.0
 
 
 
s
Počet překážek
8
6
 
 
 
 
Počet skoků
7
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - Finále Amateur Tour
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018
25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
290
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
50.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
7
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž L*/L** - Finále Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
06.05.2018
21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1800, 800, 700, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Výškový handicap
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
290
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
50.0
 
s
Počet překážek
12
 
 
8
 
 
Počet skoků
10
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018
15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
290
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
84.0
 
 
50.0
 
s
Počet překážek
13
 
 
8
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
06.05.2018
26
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
80000 (24000, 20000, 15000, 10000, 5000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
360
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
80.0
58.0
 
 
 
s
Počet překážek
13
8
 
 
 
 
Počet skoků
11
7
 
 
 
 

Rozhodčí:
G0202
Josef Trojanec
RZ
Člen sboru
G0318
Milada Gašparová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
G0460
Iveta Adámková
HR
HR
Soutěžící