Přihlásit se

Skoky
Spring Junior Cup Poděbrady 2018
Oficiální závody (CSN) / 180531B1
31.05.2018 - 03.06.2018
B / Obora Poděbrady
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0487 - JS Accord Praha
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
01_ Dvoufázové skákání ZLP/LP PONY handicap
Pony ZLP 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 9:30

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
2000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZLP
Článek PJS:
274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
250
220
 
 
 
m
Tempo
325
325
 
 
 
m/min
Čas
47.0
41.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
5
 
 
 
 
Počet skoků
7
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Dvoufázové skákání 110/115cm - Cena Cavalor
Běžná do 110 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 10:45

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
250
250
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
43.0
43.0
 
 
 
s
Počet překážek
7
6
 
 
 
 
Počet skoků
8
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 120/125cm - Cena Podkovářství Plšek
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 14:00

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
280
230
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
48.0
40.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
6
 
 
 
 
Počet skoků
7
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 130/135cm
Běžná do 130 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 16:00

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 130 cm
Článek PJS:
274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
260
230
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
45.0
40.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
6
 
 
 
 
Počet skoků
7
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Dvoukolová skoková soutěž stupně S* a S** – Družstva junioři
Běžná do 125 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 9:30

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (4000, 2500, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 125 cm, do 125 cm
Článek PJS:
265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
400
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
83.0
69.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
11
 
 
 
 
Počet skoků
15
9
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
05O Skoková Soutěž S* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Dvoukolová skoková soutěž stupně L* a L** – Družstva děti
Běžná do 115 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 12:30

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (4000, 2500, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 115 cm, do 115 cm
Článek PJS:
265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
330
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
79.0
57.0
 
 
 
s
Počet překážek
10
10
 
 
 
 
Počet skoků
12
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
06B Skok stupně L* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Dvoukolová skoková soutěž stupně ST* a ST** – Družstva U25
Běžná do 135 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 15:00

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (4000, 2500, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 135 cm, do 135 cm
Článek PJS:
265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
420
 
 
 
m
Tempo
350
375
 
 
 
m/min
Čas
86.0
68.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
11
 
 
 
 
Počet skoků
15
9
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
07O Skoková soutěž stupně ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
86.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž stupně LP - Cena Casina San Marco
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.06.2018 10:30

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
3000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
LP
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Stupňovaná obtížnost do 110 cm - Cena Bohušovické Mlékárny
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
02.06.2018 9:30

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
330
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
57.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně L** - Cena Jezdeckých potřeb Vachutka
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 12:00

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120), L** (120)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
360
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
79.0
62.0
 
 
 
s
Počet překážek
11
9
 
 
 
 
Počet skoků
13
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně S** - Cena Cavalor
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 14:00

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7000 (2200, 1800, 1400, 1000, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130), S** (130)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
410
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
79.0
71.0
 
 
 
s
Počet překážek
11
10
 
 
 
 
Počet skoků
14
9
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně L** – Finále děti - Cena Města Poděbrady
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 9:00

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
260
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
45.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
7
 
 
Počet skoků
13
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž stupně SP – Finále pony - Cena Bohušovické Mlékárny
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 10:30

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 498, 1, 1)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
SP
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
250
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
67.0
 
 
47.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž stupně S** – Finále děti, junioři a U25 - Cena Equestrians
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 12:00

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2400, 2000, 1600, 1200, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
310
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
54.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
8
 
 
Počet skoků
13
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skoková dvoukolová soutěž stupně S** – Finále děti a junioři - Cena Tančírny
Běžná S** (130) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 13:00

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2400, 2000, 1600, 1200, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130), S** (130)
Článek PJS:
273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
360
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
84.0
62.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
9
 
 
 
 
Počet skoků
15
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ Skoková dvoukolová soutěž stupně ST** Finále junioři a U25 - Cena ČJF
Běžná ST** (140) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 15:30

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (3000, 2500, 2000, 1500, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140), ST** (140)
Článek PJS:
273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
370
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
74.0
60.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
9
 
 
 
 
Počet skoků
15
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící