Přihlásit se

Skoky
Velká Cena Olomouce - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180712H1
12.07.2018 - 15.07.2018
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 8:30

52
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
62.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
4
 
 
Počet skoků
14
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž st. ZL s návazným rozeskakováním - AT 2018
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 11:00

57
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
15
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skoková soutěž st. L** s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 14:00

75
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
15
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 17:15

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
84.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
16
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL na čas - Otevřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 8:30

45
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZL na čas - AT 2018
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 10:15

41
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L**/S* na čas - Handicap CJC 2018
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
13.07.2018 11:45

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Obtížnost neurčena
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L** s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.07.2018 13:15

68
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
5
 
 
Počet skoků
16
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž st. S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 16:15

75
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L** na styl jezdce - kat. 12 - 15 let - CJC 2018
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
14.07.2018 8:30

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10B Skoková soutěž st. S* na styl jezdce - kat. 16 - 18 let - CJC 2018
Běžná do 125 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
14.07.2018

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 125 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZL - FINÁLE Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2018 10:30

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
62.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
7
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm, se žolíkem
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
14.07.2018 12:30

74
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.07.2018 15:00

64
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
22000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm
Běžná do 120 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
15.07.2018 8:00

42
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
274.5.3 - Obě fáze na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
330
200
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
57.0
35.0
 
 
 
s
Počet překážek
8
5
 
 
 
 
Počet skoků
15
4
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** - FINÁLE Czech Junior Cup 2018
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
15.07.2018 10:00

31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200 (3000, 2500, 1800, 1000, 700, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Obtížnost neurčena
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
270
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
47.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U 25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
15.07.2018 12:00

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
270
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
47.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
15.07.2018 14:30

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
70000 (20000, 17000, 14000, 9000, 5000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
330
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
80.0
53.0
 
 
 
s
Počet překážek
11
8
 
 
 
 
Počet skoků
13
7
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1920
Ladislav Vachutka
RZ
Člen sboru
H1335
David Hrnčíř
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící