Přihlásit se

Skoky
Cena Hanáckého dvora
Oficiální závody (CSN) / 180720H1
20.07.2018 - 22.07.2018
H / Polkovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0396 - Hanácký dvůr, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0031
Zdeněk Babor
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G2088
Šárka Veselská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1145
Svatava Juhászová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
Skoky
01_ Skok st. ZP Handicap na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 8:30

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
POHÁRY
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZP
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
340
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
63.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skok st. ZLP Handicap na styl jezdce (S+A) - Cena Obce Polkovice
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 9:30

15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
POHÁRY
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZLP
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
65.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02B Skok st. ZLPB na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
POHÁRY
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZLPB (80)
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
65.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skok st. LP Handicap na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 11:00

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
POHÁRY
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
LP
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skok st. SP Handicap s rozeskakováním - Cena Obce Polkovice
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
20.07.2018 12:00

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
POHÁRY
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
SP
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
290
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
78.0
 
 
54.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skok st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
20.07.2018 13:00

26
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1500 (500, 400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
55.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
20.07.2018 14:00

42
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2100 (600, 500, 400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
370
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
59.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
20.07.2018 15:30

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2550 (700, 600, 500, 400, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skok st. L* s rozeskakováním
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
20.07.2018 17:00

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 900, 800, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
11
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
21.07.2018 12:00

45
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2100 (600, 500, 400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
435
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
70.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
21.07.2018 13:45

46
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2550 (700, 600, 500, 400, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skok st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
21.07.2018 15:45

40
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 900, 800, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skok st. S* s rozeskakováním - Cena Autodopravy VODICA s.r.o.
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
21.07.2018 17:45

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
12000 (4000, 3000, 2000, 1000, 800, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
290
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
78.0
 
 
50.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
11
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skok st. ZZ na limitovaný čas
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.07.2018 8:00

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1200 (500, 400, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZZ (80)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
55.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ Skok st. ZM s návazným rozeskakováním
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.07.2018 8:50

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2550 (700, 600, 500, 400, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
60.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
4
 
 
Počet skoků
13
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
18_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.07.2018 10:30

37
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2550 (700, 600, 500, 400, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
64.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
19_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.07.2018 12:30

47
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 900, 800, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
20_ Skok st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.07.2018 14:15

30
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7500 (2500, 2000, 1000, 800, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
21_ Skok st. S* - AGROCAR Cena Hanáckého Dvora 2018
Běžná S* (125) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
22.07.2018 15:30

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
30000 (9000, 7000, 5000, 3000, 2000, 1100, 900, 800, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125), S* (125)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
350
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
81.0
60.0
 
 
 
s
Počet překážek
10
8
 
 
 
 
Počet skoků
12
7
 
 
 
 

Rozhodčí:
F1145
Svatava Juhászová
RZ
Člen sboru
G2088
Šárka Veselská
RZ
Člen sboru
H0031
Zdeněk Babor
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící