Přihlásit se

Skoky
Memoriál V. Boháče
Oficiální závody (CSN) / 180922B3
22.09.2018 - 23.09.2018
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0249
Šárka Kitnerová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
Skoky
03A Soutěž č.3 "ZM" odd. A
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90), ZM (90)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
180
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
31.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0249
Šárka Kitnerová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03B Soutěž č.3 "ZM" odd. B
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

12
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90), ZM (90)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
180
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
31.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0249
Šárka Kitnerová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Soutěž č.4 "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 600, 500, 400, 350, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100), Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0249
Šárka Kitnerová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Soutěž č. 5 "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1100, 900, 800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0249
Šárka Kitnerová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Soutěž č.7 "ZM"
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90), ZM (90)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
81.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Soutěž č.8 "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 600, 500, 400, 350, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
370
 
 
210
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
64.0
 
 
36.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Soutěž č.9 "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
160
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
28.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Soutěž č.10 "L*" - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
23.09.2018

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1600, 1300, 1100, 800, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115), L* (115)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
260
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
83.0
 
 
45.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
13
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící