Přihlásit se

Skoky
Parkury Spojil
Oficiální závody (CSN) / 190505F1
05.05.2019 - 05.05.2019
F / Spojil
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MF0183 - APOLENKA z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0243
Jaroslav Hupka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1806
Květa Krupková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0392
Oldřich Sojka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
F1052
Michal Mundil
CZE
Skoky
01_ Soutěž pony handicap ZL
Pony ZLP 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
05.05.2019 9:30

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
Floty dle VP č. 126. Na 1. - 3. místě věcné ceny v celkové hodnotě 1000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZLP
Článek PJS:
238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
330
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
80.0
 
 
61.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
6
 
 
Počet skoků
10
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Soutěž pony handicap LP**
Pony LP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
05.05.2019 10:15

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
Floty dle VP č. 126. Na 1. - 3. místě věcné ceny v celkové hodnotě 1000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
LP**
Článek PJS:
238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
330
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
80.0
 
 
61.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Soutěž pony handicap SP**
Pony SP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2019 11:00

5
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
Floty dle VP č. 126. 1. - 3. místo věcné ceny v celkové hodnotě 900 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
SP**
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
330
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
80.0
 
 
61.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Soutěž pony handicap STP** - kvalifikační
Pony STP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2019 12:00

1
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
Floty dle VP č. 126. Na 1. - 3. místě věcné ceny v celkové hodnotě 1000 Kč.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
STP**
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
330
 
m
Tempo
325
 
 
325
 
m/min
Čas
93.0
 
 
61.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž obtížnosti ZM
Běžná ZM (90) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
05.05.2019 12:30

15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Floty dle VP č. 126. 1. - 3. místo věcné ceny v hodnotě 1.500 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
320
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
55.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
6
 
 
Počet skoků
8
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Stupňovaná obtížnost do 100 cm bez žolíka
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.05.2019 13:30

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1500 (700, 500, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 100 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž obtížnosti ZL
Běžná ZL (110) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
05.05.2019 14:30

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1500 (700, 500, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
6
 
 
Počet skoků
10
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
05.05.2019 15:00

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (1500, 1000, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
340
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
88.0
 
 
59.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F0392
Oldřich Sojka
RZ
Člen sboru
F1806
Květa Krupková
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
F0243
Jaroslav Hupka
HR
HR
Soutěžící