Přihlásit se

Skoky
Jarní skokové závody Dubenec
Oficiální závody (CSN) / 190517C1
03.05.2019 - 05.05.2019
C / Dubenec
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MC0163 - JK Tandem
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
C0088
Antonín Husák
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0331
Radka Líkařová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0199
Vladimíra Stejskalová
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0224
Luboš Kozák
CZE
Skoky
04_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
04.05.2019 8:00

7
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
250,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
věcné do 5. místa
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZLP
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05A Pony handicap LP
Pony LP** 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A
04.05.2019 8:00

7
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
250,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
věcné do 5. místa
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
LP**
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0224
Luboš Kozák
RZ
Člen sboru
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05B Pony handicap LP - ODD:B JEZDCI 14 -16 LET
Pony LP* 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
04.05.2019 8:00

Soutěž je zrušena
Skoky
06_ Pony handicap SP
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
04.05.2019 8:00

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Pony
Ceny v soutěži:
věcné do 5. místa
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
SP**
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
515
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
89.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
04.05.2019 9:30

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3500 (1000, 900, 700, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
515
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 110cm.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
04.05.2019 8:00

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 900, 800, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

36
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4500 (1700, 1200, 600, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
560
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
96.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně „S*“.
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (2000, 1500, 1000, 800, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
93.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž Stupňovaná obtížnost do 110 cm se žolíkem.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.05.2019 9:30

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1500, 1000, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
60.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4550 (1800, 1200, 600, 500, 450)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (2000, 1500, 1000, 800, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž stupně „ST*“
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2019 8:00

12
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (4000, 2500, 1500, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
620
 
 
400
 
m
Tempo
375
 
 
375
 
m/min
Čas
100.0
 
 
64.0
 
s
Počet překážek
12
 
 
6
 
 
Počet skoků
15
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
C0199
Vladimíra Stejskalová
RZ
Člen sboru
C0331
Radka Líkařová
RZ
Člen sboru
C0088
Antonín Husák
HR
HR
Soutěžící