Přihlásit se

Skoky
Velká cena Prahy - Hradištko - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190523A1
23.05.2019 - 26.05.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A1550
Tereza Šubíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0470
Michael Novotný
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZM (90 cm)
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019 8:00

34
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
67.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
02A Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - pro koně startující prvním a druhým rokem a děti a juniory na kon
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
23.05.2019 10:00

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
02B Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.05.2019 12:30

80
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
72.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.05.2019 16:00

35
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1000, 800, 700, 600, 500, 500, 450, 450)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.05.2019 8:00

70
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
78.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž s handicapem L*/L** (115/120 cm) – CJC
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.05.2019 11:30

48
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
86.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
5
 
 
Počet skoků
13
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
06D Skoková soutěž s handicapem L*115 cm – CJC Děti
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
24.05.2019

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Ceny: 5 000,- Kč (1.650,- 1 300,- 900,- 650,- 500,-Kč)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
86.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
5
 
 
Počet skoků
13
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
06J Skoková soutěž s handicapem L** 120 cm – CJC Junioří
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
24.05.2019

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Ceny: 5 000,- Kč (1.650,- 1 300,- 900,- 650,- 500,-Kč)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
86.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
5
 
 
Počet skoků
13
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.05.2019 14:00

48
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž st. S* (125 cm)
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.05.2019 16:00

66
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10500 (2500, 1500, 1000, 550, 550, 550, 550, 550, 550, 550, 550, 550, 550)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost 110 cm + žolík
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.05.2019 8:00

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2600 (800, 600, 450, 400, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019 9:30

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 115 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
10B Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 115 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm) – Finále Amateur Tour
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
25.05.2019 12:00

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (2500, 2000, 1500, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž stupně S** (130 cm)
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.05.2019 14:00

72
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4500, 3200, 2200, 1500, 600, 600, 600, 600, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
93.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně ST** (140 cm)
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.05.2019 17:00

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
21600 (5000, 4000, 3000, 2000, 1200, 800, 800, 800, 800, 800, 800, 800, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
600
 
 
 
 
m
Tempo
375
 
 
 
 
m/min
Čas
96.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
13
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 120 cm + žolík
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.05.2019 8:00

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
60.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž s handicapem L**/S**(120/130 cm) – Finále CJC
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019 9:00

36
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (2500, 1500, 1000, 500, 500, 500, 500, 500, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
88.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
14
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
15D Skoková soutěž s handicapem L** 120cm – Finále CJC -Děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Ceny: 10 000,- Kč (2 500, 1 500, 1 000, 10 x 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
88.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
14
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
15J Skoková soutěž s handicapem S**130 cm – Finále CJC - Junioři
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Ceny: 10 000,- Kč (2 500, 1 500, 1 000, 10 x 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
88.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
14
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
16_ U 25 – Skoková soutěž st. ST* (135 cm)
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019 11:30

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2200, 1000, 900, 800, 700, 700, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
81.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
13
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
17_ Velká cena Prahy
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
26.05.2019 14:00

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
70000 (18000, 15000, 11000, 7000, 4000, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
350
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
82.0
56.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
8
 
 
 
 
Počet skoků
15
9
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0470
Michael Novotný
RZ
Člen sboru
A1550
Tereza Šubíková
RZ
Člen sboru
Soutěžící