Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR + ČERVNOVÁ CENA ČAKOVIČKY
Oficiální závody (CSN) / 190601B3
01.06.2019 - 02.06.2019
B / Čakovičky - Nová Ves
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0154 - Selská jízda Čakovičky, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0008
Michael Veselý
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
Skoky
01_ None
Hobby Křížky 40 cm 262.1 - Soutěž síly a zručnosti /
01.06.2019 10:00

Soutěž je zrušena
Skoky
06_ Soutěž "ZM" PARAGAN JUMP TOUR
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
02.06.2019 9:00

41
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny na 1-5 místě v minimální hodnotě startovného
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
320
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
50.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
07_ Soutěž "Z" PARAGAN JUMP TOUR a zároveň kolo JEZDECKÉ STŘEDOČESKÉ LIGY
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
02.06.2019

62
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny na 1-5 místě v minimální hodnotě startovného
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
57.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
08_ Soutěž "ZL" PARAGAN JUMP TOUR a zároveň kolo JEZDECKÉ STŘEDOČESKÉ LIGY
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
02.06.2019

32
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
09_ Soutěž "L*" PARAGAN JUMP TOUR a zároveň kolo JEZDECKÉ STŘEDOČESKÉ LIGY
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
02.06.2019

15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 900, 800, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
240
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
42.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
10_ Soutěž "S**" cena SJ Čakovičky
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.06.2019

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1700, 1300, 1200, 1000, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
11_ Soutěž " ST** " cena ACHAP Mstětice
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.06.2019

3
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1700, 1300, 1200, 1000, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
375
 
 
 
 
m/min
Čas
77.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
12_ STREDOČESKÁ JEZDECKÁ LIGA jezdci do 15 let
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
02.06.2019

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
57.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
13_ STŘEDOČESKÁ SKOKOVÁ LIGA - Junioři
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
02.06.2019

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící
Skoky
14_ STŘEDOCESKÁ JEZDECKÁ LIGA - Senioři
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
02.06.2019

3
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
240
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
42.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
10
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
B0008
Michael Veselý
RZ
Člen sboru
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
Soutěžící