Přihlásit se

Skoky
Amazonka 2019
Oficiální závody (CSN) / 190706B1
06.07.2019 - 07.07.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - Stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
Skoky
01_ 1. "ZM" pro děti a juniory a pro koně startující 1.a 2.rokem
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 9:00

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1000 (400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ 2. "ZM" pro jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 10:00

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1000 (400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ 3. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 11:00

37
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100), Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ 4. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 12:30

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 600, 500, 400, 350, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ 5. "L*" - "Cena města Kolína"
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 15:00

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1000, 850, 700, 600, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115), L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
630
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
108.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
4
 
 
Počet skoků
13
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ 6. "ZM" pro všechny jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.07.2019 9:00

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
1000 (400, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ 7. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 10:00

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100), Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ 8. "Z" - “AMAZONEČKA&apos&apos
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 11:15

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100), Z (100)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ 9. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 12:30

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 600, 500, 400, 350, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
240
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
72.0
 
 
42.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ 10. "L**"
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2019 14:00

34
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1300, 1100, 900, 700, 600, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ 11. "S*" - “AMAZONKA“ 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 16:00

31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
věcné
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125), S** (130)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
340
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
93.0
 
 
59.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
14
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
B0903
Marcela Burešová
HR
HR
Soutěžící