Přihlásit se

Skoky
CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2019
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190711H1
11.07.2019 - 14.07.2019
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1973
Vendula Svíbová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01_ Skok st. Z s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 9:00

40
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skok st. ZL s návazným rozeskakováním - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 11:00

56
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
78.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skok st. L** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 13:45

53
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skok st. S** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 16:30

31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
220
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
38.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
10
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skok st. ZL na čas - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 8:30

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skok st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 10:00

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skok st. L**/S* Handicap na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 11:45

41
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07A Skok st. L** na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07B Skok st. S* na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019

30
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skok st. L** na čas - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 13:15

63
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skok st. S** na čas - otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 15:45

83
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019 9:00

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10B Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019

15
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skok st. ZL - Finále Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 13:15

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm se Žolíkem - otevřená
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
13.07.2019 10:45

71
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
330
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
57.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skok st. ST* na čas - otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2019 15:15

82
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
22000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - otevřená
Běžná do 120 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas /
14.07.2019 8:00

31
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
274.1.5.3 - Obě fáze na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
310
210
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
54.0
36.0
 
 
 
s
Počet překážek
8
4
 
 
 
 
Počet skoků
9
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skok st. S*/S** Handicap - Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 9:45

30
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200 (3000, 2500, 1800, 1000, 700, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15B Skok st. S* Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15C Skok st. S** Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skok st. ST* - pouze pro jezdce U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 11:45

32
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
13
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ CREDITAS Velká cena Olomouce 2019 - skok st. T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
14.07.2019 14:30

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
70000 (20000, 17000, 14000, 9000, 5000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
300
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
77.0
48.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
7
 
 
 
 
Počet skoků
15
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1973
Vendula Svíbová
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící