Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Zduchovice
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 190814B1
14.08.2019 - 18.08.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Skoky
01O Skoková soutěž L* - 115cm - OTEVŘENÁ
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019 8:30

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02O Skoková soutěž L** - 120cm - OTEVŘENÁ
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03O Skoková soutěž S* - 125cm - 1.kolo st.junioři OTEVŘENÁ
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04O Skoková soutěž ZL - 110cm - OTEVŘENÁ
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05O Skoková soutěž L** - 120cm - OTEVŘENÁ
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06O 6. Skoková soutěž L* - 115cm - OTEVŘENÁ
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny v otevřené soutěži pro prvních 5 jezdců v hodnotě celkem 5.000,-Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07O 7. Skok. soutěž S* - 125cm - OTEVŘENÁ
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08O 8. Skoková soutěž S** - 130cm - OTEVŘENÁ
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ MČR DRUŽSTVA DĚTI - děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
16000 (8000, 5000, 3000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
299.2.1.7 - MČR družstev /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
420
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
72.0
72.0
 
 
 
s
Počet překážek
10
11
 
 
 
 
Počet skoků
11
12
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Družstva
Skoky
10_ MČR DRUŽSTVA JUNIOŘI - junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019
10_
54
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
16000 (8000, 5000, 3000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120), L** (120)
Článek PJS:
299.2.1.7 - MČR družstev /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
470
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
76.0
81.0
 
 
 
s
Počet překážek
11
12
 
 
 
 
Počet skoků
13
14
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Družstva
Skoky
11_ Nemistrovská skoková soutěž handicap - 110/120/125cm - POSLEDNÍ ŠANCE
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
18.08.2019 8:00

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Obtížnost neurčena
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ MČR DĚTI (12-14let) - tříkolová soutěž
Běžná L* (115) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 10:00

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (2500, 1500, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115), L* (115), L* (115)
Článek PJS:
299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
440
410
190
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
83.0
76.0
71.0
33.0
 
s
Počet překážek
11
11
11
6
 
 
Počet skoků
13
13
13
7
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ MČR MLADŠÍ JUNIOŘI (14-16let) - tříkolová soutěž
Běžná L** (120) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 12:00

35
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (6500, 4500, 3000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120), L** (120), L** (120)
Článek PJS:
299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
460
470
190
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
88.0
79.0
81.0
33.0
 
s
Počet překážek
12
12
12
6
 
 
Počet skoků
14
14
14
7
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ MČR STARŠÍ JUNIOŘI (17-18let) - tříkolová soutěž
Běžná S* (125) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 14:00

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
25000 (7500, 5500, 4000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125), S* (125), S* (125)
Článek PJS:
299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
480
490
190
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
79.0
83.0
84.0
33.0
 
s
Počet překážek
12
12
12
6
 
 
Počet skoků
14
14
15
7
 
 

Rozhodčí:
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící