Přihlásit se

Skoky
Z-Jumping festival Zduchovice
Oficiální závody (CSN) / 190927B1
27.09.2019 - 29.09.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1160
Lenka Valtrová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm - na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019 14:00

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2500 (600, 550, 500, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
62.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2019

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2019

13
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
83.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Dvoufázové skákání 125/130 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
27.09.2019

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7000 (2300, 1800, 1400, 800, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 125 cm
Článek PJS:
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
260
230
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
45.0
40.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
5
 
 
 
 
Počet skoků
6
6
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.09.2019 9:30

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 110/115cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž L** - 120cm - na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž S** - 130cm - na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7000 (2300, 1800, 1400, 800, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
81.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž ST** - 140cm - na rozeskakování
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
28.09.2019

5
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
9000 (3000, 2500, 1800, 1000, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
480
 
 
250
 
m
Tempo
375
 
 
375
 
m/min
Čas
77.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
12
 
 
6
 
 
Počet skoků
14
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 9:30

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 115/120cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1200, 900, 800, 600, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

35
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skoková soutěž S* - 125cm - na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

30
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7000 (2300, 1800, 1400, 800, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ Skoková soutěž ST* - 135cm - na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

10
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
9000 (3000, 2500, 1800, 1000, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící
Skoky
18_ Skoková soutěž T* - 145cm - na rozeskakování
Běžná T* (145) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.09.2019

10
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
900,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
12000 (4000, 3200, 2600, 1200, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
300
 
m
Tempo
375
 
 
375
 
m/min
Čas
80.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
12
 
 
7
 
 
Počet skoků
15
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
HR
HR
Soutěžící