Přihlásit se

Skoky
Finále SJL skoky 2019 - Malá cena
Oficiální závody (CSN) / 191012B1
12.10.2019 - 12.10.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - Stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0630
Pavlína Bůžková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
Skoky
02_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
12.10.2019

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

32
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2000 (600, 450, 350, 300, 300)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
260
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
45.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Z - Finále SJL - mládež mladší - uzavřená soutěž
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019 12:00

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3500, 2500, 2000, 1000, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
330
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
57.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

42
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1100, 800, 600, 400, 400, 350, 350)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
84.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ ZL - Finále SJL - mládež starší - uzavřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3500, 2500, 2000, 1000, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
550
 
 
280
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
95.0
 
 
48.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ L* - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1400, 1100, 700, 600, 400, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
210
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
36.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
4
 
 
Počet skoků
12
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ L** - Finále SJL - senioři - uzavřená soutěž
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

5
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3500, 2500, 2000, 1000, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
290
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
50.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B0630
Pavlína Bůžková
RZ
Člen sboru
B0101
Jana Jakubalová
RZ
Člen sboru
C1055
Zdeněk Koten
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
HR
HR
Soutěžící