Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Třeština
Oficiální závody (CSN) / 200613H3
13.06.2020 - 13.06.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H4446
Veronika Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3045
Radek Smyčka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.06.2020 10:00

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
věcné ceny a poukázky v hodnotě 4 000 pro 1.-5.místo
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
370
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
59.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H3045
Radek Smyčka
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H4446
Veronika Michálková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž Z s návazným rozeskakováním - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.06.2020 11:30

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné v hodnotě 2 500 Kč pro 1.-5.místo
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
370
 
 
205
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
64.0
 
 
36.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H3045
Radek Smyčka
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H4446
Veronika Michálková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.06.2020 13:15

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Finanční 3.000 Kč (1000, 700, 500, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
78.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
10
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H3045
Radek Smyčka
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H4446
Veronika Michálková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž L*/L** - handicap - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.06.2020 14:45

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1200, 1000, 800, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H3045
Radek Smyčka
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H4446
Veronika Michálková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž S*/S** - handicap - cena House Media Group
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.06.2020 15:45

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1300, 1100, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
540
 
 
340
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
93.0
 
 
59.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H3045
Radek Smyčka
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H4446
Veronika Michálková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící