Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Královice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200627A1
27.06.2020 - 27.06.2020
B / Královice u Slaného
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0438 - Jezdecký spolek - Královický dvůr
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0411
Klára Damborská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0436
Naděžda Špačková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
poukazy a věcné ceny v hodnotě 4.000,- Kč, floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
62.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020

48
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
poukazy v hodnotě 2 500,- Kč, floty dle PJS
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
62.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.06.2020

50
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (1000, 700, 500, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1200, 1000, 800, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1300, 1100, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
0
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
A0436
Naděžda Špačková
RZ
Člen sboru
A0411
Klára Damborská
RZ
Člen sboru
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
HR
HR
Soutěžící