Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Brno, 3. kolo Panská lícha Cup
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200705G1
05.07.2020 - 05.07.2020
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0061 - Jezdecký klub Panská lícha z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0323
Dana Kuřitková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0535
Alena Vetišková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
V0139
Eva Sobotková, PhD.
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2979
Jan Kadlec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
04_ Soutěž stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.07.2020 12:05

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
věcné
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
55.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Dvoufázové skákání stupně „100/100 cm“
Běžná do 100 cm 274.1.5.1 - Žádná fáze na čas /
05.07.2020 13:05

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2600 (650, 550, 500, 450, 450)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 100 cm
Článek PJS:
274.1.5.1 - Žádná fáze na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
240
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
60.0
42.0
 
 
 
s
Počet překážek
7
4
 
 
 
 
Počet skoků
8
4
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05A JJL Amatéři
Běžná do 100 cm 274.1.5.1 - Žádná fáze na čas / A
05.07.2020

7
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2 600,- Kč 700/600/500/400/400
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 100 cm
Článek PJS:
274.1.5.1 - Žádná fáze na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
350
240
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
60.0
42.0
 
 
 
s
Počet překážek
7
4
 
 
 
 
Počet skoků
8
4
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Soutěž ve skoku stupně „ZL“
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.07.2020 16:05

37
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3150 (900, 700, 600, 500, 450)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06J JJL Junioři
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

4
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3 100,- Kč 900/700/600/500/400
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Soutěž ve skoku stupně „L*/L** s handicapem“
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020 17:55

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (2000, 1600, 1150, 700, 550)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Obtížnost neurčena
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07A L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07B L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07S JJL Senioři
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

4
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6.000,- Kč 2000/1600/1200/750/450
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Soutěž ve skoku stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.07.2020 19:20

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
550,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8300 (3000, 2200, 1500, 900, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
330
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
76.0
 
 
57.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
11
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
F2979
Jan Kadlec
RZ
Člen sboru
V0139
Eva Sobotková, PhD.
RZ
Člen sboru
G0535
Alena Vetišková
RZ
Člen sboru
G0323
Dana Kuřitková
HR
HR
Soutěžící