Přihlásit se

Skoky
Velká cena Olomouce 2020
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 200730H1
30.07.2020 - 02.08.2020
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2909
Jakub Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020 8:00

34
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L* s návazným rozeskakováním - Otevřená
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.07.2020 9:20

72
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
210
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
71.0
 
 
36.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
5
 
 
Počet skoků
11
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03A Skoková soutěž st. S* na čas - Otevřená - A
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020

54
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
81.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03B Skoková soutěž st. S* na čas - Otevřená - B
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020

53
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
81.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ST* - Cena společnosti FRESTA
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.07.2020 15:30

83
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
30000 (10000, 8000, 6000, 3000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
5
 
 
Počet skoků
13
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020 8:00

35
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1500, 1000, 800, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020 9:20

61
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07A Skoková soutěž st. S** - Otevřená - A
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020

58
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07B Skoková soutěž st. S** - Otevřená - B
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020

57
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž st. T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
31.07.2020 15:30

55
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
150000 (50000, 35000, 25000, 15000, 10000, 3000, 3000, 3000, 3000, 3000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
350
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
80.0
56.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
7
 
 
 
 
Počet skoků
15
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná do 125 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
31.07.2020 18:30

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 125 cm
Článek PJS:
298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0341
Jan Kubrický
RZ
Člen sboru
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020 9:00

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1650, 1300, 900, 650, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
11
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10A Skoková soutěž st. L** - CJC 2020 - Děti
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020

6
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
5
 
 
Počet skoků
11
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10B Skoková soutěž st. S* - CJC 2020 - Junioři
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020

5
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
5
 
 
Počet skoků
11
 
 
6
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
01.08.2020 10:00

62
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
400
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
69.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
5
 
 
Počet skoků
11
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž st. ZL - FINÁLE Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
01.08.2020 13:00

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
320
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
55.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
11
 
 
8
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.08.2020 15:15

75
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
22000 (5000, 4000, 3000, 2000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.08.2020 8:00

45
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2500, 2000, 1000, 500, 500, 500, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
67.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž st. L**/S* - FINÁLE Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020 10:00

19
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200 (3000, 2500, 1800, 1000, 700, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15A Skoková soutěž st. L** - FINÁLE CJC 2020 - Děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
8
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15B Skoková soutěž st. S* - FINÁLE CJC 2020 - Junioři
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020

10
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10200
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
390
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
67.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
8
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020 11:15

35
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 1500, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
81.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
7
 
 
Počet skoků
12
 
 
8
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.08.2020 14:30

52
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
1000,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
100000 (35000, 20000, 15000, 10000, 5000, 3000, 3000, 3000, 3000, 3000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
370
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
72.0
60.0
 
 
 
s
Počet překážek
11
7
 
 
 
 
Počet skoků
14
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
H2909
Jakub Šalek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící