Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Praha-Velká Chuchle
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 200806D1
06.08.2020 - 09.08.2020
A / Praha Velká Chuchle
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0304 - V Team Prague Arena, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
Z99VO
Marc Debaere
Skoky
Steward
E0109
Jan Metelka
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Steward
V0139
Eva Sobotková, PhD.
CZE
Skoky
01_ MČR - 3. kolo děti
Běžná L** (120) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
09.08.2020 10:30

58
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (5000, 3000, 2000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115), L* (115), L** (120)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
475
440
280
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
82.0
82.0
76.0
48.0
 
s
Počet překážek
11
11
11
6
 
 
Počet skoků
12
13
13
7
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ MČR - 3. kolo mladší junioři
Běžná S** (130) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
09.08.2020 12:30

34
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (6000, 4500, 3500, 2500, 2000, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120), S* (125), S** (130)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
475
440
320
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
85.0
82.0
76.0
55.0
 
s
Počet překážek
12
11
11
7
 
 
Počet skoků
14
13
13
8
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ MČR - 3. kolo starší junioři
Běžná S** (130) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
09.08.2020 14:45

40
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
25000 (7000, 5500, 4500, 3500, 2500, 2000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125), S** (130), S** (130)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
475
475
320
 
m
Tempo
350
350
350
350
 
m/min
Čas
85.0
82.0
82.0
55.0
 
s
Počet překážek
12
12
11
7
 
 
Počet skoků
14
14
14
8
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ MČR - Děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /
08.08.2020 14:30

45
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
24000 (12000, 8000, 4000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
475
 
320
 
m
Tempo
350
350
 
350
 
m/min
Čas
85.0
82.0
 
55.0
 
s
Počet překážek
10
10
 
7
 
 
Počet skoků
11
11
 
8
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
05_ MČR - Junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /
08.08.2020 16:45

48
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
24000 (12000, 8000, 4000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120), L** (120)
Článek PJS:
299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
475
 
280
 
m
Tempo
350
350
 
350
 
m/min
Čas
82.0
82.0
 
48.0
 
s
Počet překážek
11
11
 
6
 
 
Počet skoků
13
13
 
7
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
06_ Skoková soutěž L* 115 cm - otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 8:15

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž S* 125 cm - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 11:00

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž S** 130 cm - otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 12:30

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Poslední šance- skoková soutěž s hend. 110/120/125
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
09.08.2020 8:30

44
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15000 (3300, 2600, 2100, 700, 700, 700, 700, 700, 700, 700, 700, 700, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11A Poslední šance - skoková soutěž s hend. 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

22
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11B Poslední šance - skoková soutěž s hend. 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

12
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11C Poslední šance - skoková soutěž s hend. 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

10
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
15 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
18_ Skoková soutěž L* 115 cm - otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 8:30

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
19_ Skoková soutěž L** 120 cm - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 11:30

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
85.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
20_ Skoková soutěž S* 125 cm - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 13:15

12
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
85.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
21_ Skoková soutěž ZL 110 cm - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 15:30

27
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110), ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
85.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
RZ
Člen sboru
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící
Skoky
22_ Skoková soutěž L** 120 cm - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 18:00

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5 000 Kč
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
475
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
82.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Soutěžící