Přihlásit se

Skoky
Finále ČSP - Hořovice 2020
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 200915B1
15.09.2020 - 20.09.2020
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
01_ ZL na čas, kvalifikace AT
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

75/ 80
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Würzová Eva (B3828)ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
3 Fuchs Pavla (F0738)GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
4 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
5 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
7 Mencáková Petra (F3849)COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
8 Šťastná Karolína (B3804)GOLDIE 5 (KJ0YNN, K)JK Všetice (MB0216)
9 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
10 Peca Natan (E1929)ANNA 2 (KJ0JJT, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
11 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
13 Doležal Filip (E1023)SANTENDRO-T (KJ0YNR, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
14 Nosková Jana (A0410)SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
15 Nosková Jana (A0410)QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
16 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
17 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
18 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19 Egrová Nikola (D1982)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21 Pařenicová Petra (A2138)BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
22 Barešová Zuzana (J0EM6)SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
23 Ryndová Denisa (B3296)GORMIT (KJ0VCB, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
24 Veselovská Kateřina (D0118)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25 Písařík Adam (J0V0E)CLAIRE DE LUNE 22 (KJ0XZR, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
26 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
27 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
28 Mládek Václav (F4208)RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
30 Hažmuková Michaela (D1338)PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
31 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
32 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
33 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
34 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
35 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
36 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37 Hrabalová Dagmar (F1358)VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
38 Hrabalová Dagmar (F1358)MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
39 Straka Vladislav (D1080)CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
40 Straka Vladislav (D1080)GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
41 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
42 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
44 Svobodová Martina (E0425)ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
45 Svobodová Martina (E0425)CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
46 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
47 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
48 Jarošová Markéta (A1369)COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
49 Gutová Kristýna (J0WA0)LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)Little Gun z.s. (MB0535)
50 Gutová Kristýna (J0WA0)LAPENTTI (KJ0DDV, V)Little Gun z.s. (MB0535)
51 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
53 Kohoutová Jana (D1280)VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
54 Staňková Lenka (A0800)CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
55 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
56 Staňková Lucie (D1847)QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
57 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
58 Šimečková Zuzana (D1846)LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
59 Holíková Iva (B1557)CANTERO (KJ0XC2, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
60 Holíková Iva (B1557)ACE 1 (KJ0Y1W, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
61 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
62 Zbořilová Tereza (D1606)CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
63 Trčová Veronika (B3287)NAZARETA (KJ0JWL, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
64 Patková Alžběta (B2578)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
65 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
66 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
67 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
68 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
69 Šíchová Renata (A1173)CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
70 Šíchová Renata (A1173)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
71 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
72 Valentová Helena (E1888)BULGARA SN (KJ0XPK, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
73 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
74 Kadlecová Michaela (A0229)CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
75 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
Skoky
02_ L* na čas, kvalifikace AT
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

67/ 80
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fuchs Pavla (F0738)GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
2 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
3 Egrová Nikola (D1982)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
5 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
6 Mencáková Petra (F3849)COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
7 Šťastná Karolína (B3804)GOLDIE 5 (KJ0YNN, K)JK Všetice (MB0216)
8 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
9 Peca Natan (E1929)LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
10 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11 Doležal Filip (E1023)OLAF VD BEGIJNAKKER (KJ0Z05, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12 Nosková Jana (A0410)SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
13 Nosková Jana (A0410)QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
14 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
15 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
16 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
18 Pařenicová Petra (A2138)BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
19 Barešová Zuzana (J0EM6)SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
20 Veselovská Kateřina (D0118)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21 Písařík Adam (J0V0E)CLAIRE DE LUNE 22 (KJ0XZR, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
24 Mládek Václav (F4208)RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
25 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
26 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
27 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
28 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
29 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
30 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
31 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
32 Straka Vladislav (D1080)DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
33 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
35 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
36 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
37 Svobodová Martina (E0425)ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
38 Svobodová Martina (E0425)CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
39 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
40 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
41 Jarošová Markéta (A1369)COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
42 Gutová Kristýna (J0WA0)LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)Little Gun z.s. (MB0535)
43 Gutová Kristýna (J0WA0)LAPENTTI (KJ0DDV, V)Little Gun z.s. (MB0535)
44 Portychová Linda (B3517)KERRY TOWN (KJ0YHI, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
46 Kohoutová Jana (D1280)VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
47 Staňková Lenka (A0800)CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
48 Staňková Lucie (D1847)QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
49 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
50 Šimečková Zuzana (D1846)LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
51 Holíková Iva (B1557)CANTERO (KJ0XC2, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
52 Holíková Iva (B1557)ACE 1 (KJ0Y1W, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
53 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
54 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
55 Zbořilová Tereza (D1606)CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
56 Trčová Veronika (B3287)NAZARETA (KJ0JWL, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
57 Patková Alžběta (B2578)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
58 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
59 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
60 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
61 Abrahámová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
62 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
63 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
64 Novák Jan (A1312)PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
65 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
66 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
67 Rhodes Peter (H4558)LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
Skoky
03_ L* na čas, kvalifikace AT
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

55/ 56
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3 Würzová Eva (B3828)ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
4 Bubáková Kateřina (J0VYN)MY MASERATI (KJ0YT3, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
5 Fuchs Pavla (F0738)GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
6 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
7 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
8 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
9 Mencáková Petra (F3849)COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
10 Šťastná Karolína (B3804)GOLDIE 5 (KJ0YNN, K)JK Všetice (MB0216)
11 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
12 Peca Natan (E1929)ANNA 2 (KJ0JJT, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
13 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
14 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
15 Doležal Filip (E1023)SANTENDRO-T (KJ0YNR, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
16 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
17 Nosková Jana (A0410)SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
18 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
19 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
20 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
21 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Prášková Tereza (A1296)KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
25 Ryndová Denisa (B3296)GORMIT (KJ0VCB, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
26 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
27 Mládek Václav (F4208)RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
29 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
31 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
32 Hažmuková Michaela (D1338)PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
33 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
34 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
35 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
36 Fenclová Vladislava (D0132)CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
37 Levová Barbora (K0206)PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
38 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
39 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
40 Hrabalová Dagmar (F1358)VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
41 Hrabalová Dagmar (F1358)MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
42 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
43 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
44 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
45 Svobodová Martina (E0425)ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
46 Svobodová Martina (E0425)CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
47 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
48 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
49 Abrahámová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
50 Kopecká Ilona (B0309)MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
51 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
52 Rhodes Peter (H4558)LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
53 Bečvářová Natálie (J0QFV)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
54 Bečvářová Natálie (J0QFV)CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55 Humeni Vanesa (A2203)AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
Skoky
04_ L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

55/ 61
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Egrová Nikola (D1982)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
2 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
3 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
4 Peca Natan (E1929)WOUTER (KJ0HBU, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
6 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
9 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
10 Opatrná Adéla (B3519)JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Opatrná Adéla (B3519)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
13 Lacinová Klára (B2975)CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
14 Pařenica Josef (A0187)JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
15 Ježková Martina (J0PT9)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
16 Simovski Dušan (V0583)KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17 Simovski Dušan (V0583)OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
18 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20 Prášková Tereza (A1296)PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
22 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
23 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Pospíšil Ondřej (E0549)BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
25 Pospíšil Ondřej (E0549)DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
26 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
27 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
28 Pospíchalová Tina (E2093)UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
30 Smaha Luděk (D0541)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
31 Vojtková Barbora (A1145)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
33 Djordjević - Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
34 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
35 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
36 Klímová Veronika (B1967)ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
37 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
38 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
39 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
40 Klus Marek (H1948)LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
41 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
42 Eim Petr (G1628)BEWITCH (KJ0H7A, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
43 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
44 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
45 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
46 Patková Alžběta (B2578)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
47 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
48 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
49 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
50 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
51 Novák Jan (A1312)PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
52 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
53 Rhodes Peter (H4558)LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
54 Krügerová Kristina (D1687)ORION HG (KJ0JKK, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
55 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
05_ Kvalifikační kolo CJC s hendikepem
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

81/ 92
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
2 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
3 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
4 Najmanová Laura (B3689)ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5 Najmanová Laura (B3689)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6 Helebrantová Anna (A1963)DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
9 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
10 Bubáková Kateřina (J0VYN)COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
11 Bubáková Kateřina (J0VYN)MY MASERATI (KJ0YT3, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
12 Bubáková Kateřina (J0VYN)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
13 Šebestová Johana Laura (B3747)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Slavíčková Lenka (B3541)SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Knotková Sára (A1924)NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Holcová Martina (B3499)TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Holcová Martina (B3499)BOJAK D.L. (KJ0ZA8, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21 Sikorová Lenka (B3537)SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
24 Abtová Anna (A2258)LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
25 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
26 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
27 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
29 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30 Opatrná Adéla (B3519)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31 Opatrná Adéla (B3519)LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
33 Pařenicová Petra (A2138)BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
34 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
36 Sovová Rozálie (J0URR)ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37 Sovová Rozálie (J0URR)JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
38 Písařík Adam (J0V0E)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
39 Písařík Adam (J0V0E)DOMINGO S (KJ0XPC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
40 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
41 Písařík Oliver (J0V0F)CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
43 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
45 Bartoňková Nyna (G4048)MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
46 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
47 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
48 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
49 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
50 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
51 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
52 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
53 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
54 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
55 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
58 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
59 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
60 Veverková Kristýna (F4410)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
61 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
62 Štechová Markéta (J0R11)CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
63 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
64 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
65 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
66 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
67 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
68 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
69 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
70 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
71 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
72 Kodadová Nikita (D1910)HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
73 Kodadová Sarah (D1930)LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
74 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
75 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
76 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
77 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
78 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
79 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
80 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
81 Hakr Daniel (A2081)DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
06_ S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

69/ 73
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2 Bubáková Kateřina (J0VYN)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
3 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
5 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
6 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
7 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
8 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
10 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
11 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
12 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
13 Opatrná Adéla (B3519)JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Opatrná Adéla (B3519)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Simovski Dušan (V0583)KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16 Prášková Tereza (A1296)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Prášková Tereza (A1296)CASSOULET (KJ0WYR, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18 Prášková Tereza (A1296)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Opatrný Aleš (B0808)COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Písařík Oliver (J0V0F)ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21 Pospíšil Ondřej (E0549)HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
22 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
23 Pospíchalová Tina (E2093)UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
24 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
25 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
26 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
27 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
29 Vojtková Barbora (A1145)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
31 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
32 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
34 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
37 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
38 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
39 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
40 Hrdá Eliška (H3793)EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
41 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
43 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
44 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
45 Doležal Rudolf (F0382)QUIBEL (KJ0MOC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
47 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
48 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
49 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
50 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
51 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
52 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
53 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
54 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
55 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
56 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
57 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
58 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
59 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
60 Šíchová Renata (A1173)CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
61 Šíchová Renata (A1173)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
62 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
63 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
64 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
65 Matuška Lukáš (B2808)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
66 Tomanová Kateřina (B3503)DIVINE DES VERGERS Z (KJ0Y7B, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
67 Krügerová Kristina (D1687)ORION HG (KJ0JKK, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
68 Krügerová Kristina (D1687)CAMELOT HG (KJ0DID, H)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
69 Špičák Roman (B1353)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
Skoky
07A Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

88/ 89
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
2 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
3 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
4 Najmanová Laura (B3689)ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5 Helebrantová Anna (A1963)DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
6 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
9 Bubáková Kateřina (J0VYN)COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
10 Bubáková Kateřina (J0VYN)MY MASERATI (KJ0YT3, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
11 Bubáková Kateřina (J0VYN)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
12 Šebestová Johana Laura (B3747)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Slavíčková Lenka (B3541)SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Knotková Sára (A1924)NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Holcová Martina (B3499)TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Holcová Martina (B3499)BOJAK D.L. (KJ0ZA8, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20 Sikorová Lenka (B3537)SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
23 Poledňáková Klára (H4262)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
24 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
25 Abtová Anna (A2258)LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
26 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
27 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
29 Kopřivová Gabriela (H4305)CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
30 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31 Opatrná Adéla (B3519)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Opatrná Adéla (B3519)LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Svobodová Tereza (B3238)MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
34 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
35 Pařenicová Petra (A2138)BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
36 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
37 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
39 Sovová Rozálie (J0URR)ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40 Sovová Rozálie (J0URR)JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
41 Písařík Adam (J0V0E)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42 Písařík Adam (J0V0E)DOMINGO S (KJ0XPC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
43 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44 Písařík Oliver (J0V0F)CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
46 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
47 Bartoňková Nyna (G4048)MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
48 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
49 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
50 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
51 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
52 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
53 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
54 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
55 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
56 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
57 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
58 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
59 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
60 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
61 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
62 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
63 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
64 Veverková Kristýna (F4410)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
65 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
66 Štechová Markéta (J0R11)CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
67 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
68 Hažmuková Michaela (D1338)PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
69 Duchanová Adéla (E1955)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
70 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
71 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
72 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
73 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
74 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
75 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
76 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
77 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
78 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
79 Kodadová Nikita (D1910)HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
80 Kodadová Sarah (D1930)LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
81 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
82 Michlíčková Mariana (G3847)OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
83 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
84 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
85 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
86 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
87 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
88 Hakr Daniel (A2081)DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
07B Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07C Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ S* na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

85/ 92
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
2 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
3 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Doležal Filip (E1023)DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
6 Doležal Filip (E1023)ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
9 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
10 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
11 Opatrná Adéla (B3519)JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Opatrná Adéla (B3519)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
14 Svobodová Tereza (B3238)HARANKA (KJ0VF5, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
15 Pařenica Josef (A0187)JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
16 Ježková Martina (J0PT9)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
17 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
18 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
19 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20 Simovski Dušan (V0583)OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
21 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23 Prášková Tereza (A1296)PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
25 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
30 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
31 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
32 Mestenhauserová Kateřina (B1832)CONNOR MCGREGOR (KJ0VTK, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34 Písařík Oliver (J0V0F)CLARISSA 62 (KJ0XNS, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
35 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
36 Pospíšil Ondřej (E0549)BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
37 Pospíšil Ondřej (E0549)DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
39 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
40 Žižáková Viktorie (B3644)ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
41 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
42 Hlaváčková Klára (K0336)MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
43 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
44 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
45 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
48 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
49 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
50 Djordjević - Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
51 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
52 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
53 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
54 Štětina Jan (C0547)MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
55 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
56 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
57 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
58 Klímová Veronika (B1967)ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
59 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
60 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
61 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
62 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
63 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
64 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
65 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
66 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
67 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
68 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
69 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
70 Klus Marek (H1948)LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
71 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
72 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
73 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
74 Eim Petr (G1628)VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
75 Eim Petr (G1628)GENT 2 (KJ0JC0, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
76 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
77 Nágr Ondřej (D0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
78 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
79 Vegrichtová Denisa (B3071)HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
80 Vegrichtová Denisa (B3071)BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
81 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
82 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
83 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
84 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
85 Rhodes Peter (H4558)CONCABA (KJ0TJ4, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
Skoky
09_ ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

94/ 95
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
3 Bubáková Kateřina (J0VYN)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
4 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Finsterle Sára (F3983)CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
7 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
8 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
9 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
10 Studnička Jan (A0942)ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
11 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
12 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
13 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
14 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
18 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Opatrná Adéla (B3519)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Opatrná Adéla (B3519)LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
23 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
24 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
25 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
27 Vítek Miloslav (C0024)RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)Equestrians Club (MA0086)
28 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
30 Prášková Tereza (A1296)CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31 Opatrný Aleš (B0808)COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
33 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
34 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
35 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
36 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
37 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
38 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39 Mestenhauserová Kateřina (B1832)CONNOR MCGREGOR (KJ0VTK, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
41 Veselovská Kateřina (D0118)CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42 Písařík Adam (J0V0E)CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
43 Písařík Oliver (J0V0F)ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44 Pospíšil Ondřej (E0549)HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
45 Pospíšil Ondřej (E0549)HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
46 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
47 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
48 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
49 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
50 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
51 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
52 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
53 Hažmuková Michaela (D1338)CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
54 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
55 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
56 Štětina Jan (C0547)MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
57 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
58 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
59 Klímová Veronika (B1967)ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
60 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
61 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
62 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
63 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
64 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
65 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
66 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
67 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
68 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
69 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
70 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
71 Hrdá Eliška (H3793)EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
72 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
73 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
74 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
75 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
76 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
77 Doležal Rudolf (F0382)QUIBEL (KJ0MOC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
78 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
79 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
80 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
81 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
82 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
83 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
84 Vegrichtová Denisa (B3071)TURBO 3 (KJ0KVV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
85 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
86 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
87 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
88 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
89 Tomanová Kateřina (B3503)DIVINE DES VERGERS Z (KJ0Y7B, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
90 Tomanová Kateřina (B3503)QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
91 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
92 Špičák Roman (B1353)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
93 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
94 Chýle Jan (E0251)LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
10_ Finálové kolo AT 2020
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ Finálové kolo CJC 2020 L**/S*, s hendikepem
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 50
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ U 25, ST **
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

52/ 60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Najmanová Sofie (B3119)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
5 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
6 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
7 Finsterle Sára (F3983)CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
8 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
9 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
10 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
12 Svobodová Tereza (B3238)HARANKA (KJ0VF5, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
13 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
15 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16 Prášková Tereza (A1296)CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
18 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20 Stružinský František (E1779)COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
21 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
22 Písařík Adam (J0V0E)CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23 Písařík Oliver (J0V0F)ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
25 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
26 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27 Hažmuková Michaela (D1338)CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
28 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
29 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
30 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
31 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
33 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
34 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
35 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
36 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
37 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
38 Michlíčková Mariana (G3847)HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
39 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
40 Vašák Martin (B3272)ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42 Portychová Linda (B3517)COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Vegrichtová Denisa (B3071)TURBO 3 (KJ0KVV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
44 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
46 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
47 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
48 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
49 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
50 Kučerová Kateřina (E1671)ANABEL VAN'T KATHOF (KJ0LFY, K)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
51 Tomanová Kateřina (B3503)QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
52 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
13_ ČSP VC RANCH HOŘOVICE 2020, T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

40/ 100
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
5 Studnička Jan (A0942)ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
6 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
7 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
9 Vítek Miloslav (C0024)RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)Equestrians Club (MA0086)
10 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
12 Opatrný Aleš (B0808)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13 Opatrný Aleš (B0808)GENTLEMEN VAN HET VELDHOF (KJ0XIZ, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Veselovská Kateřina (D0118)CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
16 Pospíšil Ondřej (E0549)HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
17 Štětina Jan (C0547)MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
19 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
20 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
21 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
23 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
24 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
25 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
26 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
27 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
29 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
30 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
31 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
32 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
34 Kučerová Kateřina (E1671)KING KONG (KJ0WEE, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
35 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
36 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
37 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
38 Tomanová Kateřina (B3503)QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
39 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
40 Chýle Jan (E0251)LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
14_ S* na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

66/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
3 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Peca Natan (E1929)LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
6 Doležal Filip (E1023)DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7 Doležal Filip (E1023)ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
10 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
11 Ježková Martina (J0PT9)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
12 Simovski Dušan (V0583)KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
13 Simovski Dušan (V0583)OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
15 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16 Písařík Oliver (J0V0F)CLARISSA 62 (KJ0XNS, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17 Pospíšil Ondřej (E0549)BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
18 Pospíšil Ondřej (E0549)DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
19 Žižáková Viktorie (B3644)ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
21 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
22 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
23 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
24 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
25 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
26 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
27 Klímová Veronika (B1967)ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
28 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
31 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
32 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
33 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
34 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
35 Klus Marek (H1948)LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
36 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
38 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
39 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
40 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
41 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
42 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
43 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
44 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
45 Pařenica Josef (A0187)JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
46 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
47 Pospěch Daniel (K0251)GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
48 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
49 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
50 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
51 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
52 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
53 Nágr Ondřej (D0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
54 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
55 Mihalíková Eliška (V0609)ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
56 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
57 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
58 Mücková Tereza (B2721)KENTUCKY AIR (KJ0Y7T, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
59 Rhodes Peter (H4558)LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
60 Rhodes Peter (H4558)CONCABA (KJ0TJ4, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
61 Rhodes Peter (H4558)ARMANI CODE (KJ0S1K, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
62 Bierhanzlová Anna (D1773)WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
63 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
64 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
65 Petrus Jakub (F2435)LE AMI (KJ0S66, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
66 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
Skoky
15_ ST* na čas. Cena BMW CarTec GROUP
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

81/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Finsterle Sára (F3983)CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
6 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
7 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
9 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
10 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
11 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
12 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
15 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16 Simovski Dušan (V0583)KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17 Opatrný Aleš (B0808)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18 Opatrný Aleš (B0808)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
21 Písařík Oliver (J0V0F)ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Pospíšil Ondřej (E0549)HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
23 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
24 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
25 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
26 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
27 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28 Hažmuková Michaela (D1338)CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
29 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
30 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
32 Klímová Veronika (B1967)ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
33 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
34 Polák Karel (A0595)HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
35 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
37 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
38 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
39 Voksa Daniel (F0025)CLARETINO (KJ0LYQ, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
40 Voksa Daniel (F0025)CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
41 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
42 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
43 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
44 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
45 Hrdá Eliška (H3793)EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
46 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
47 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
48 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
49 Doležal Rudolf (F0382)QUIBEL (KJ0MOC, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
50 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
51 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
52 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
53 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
54 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
55 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
56 Pospěch Daniel (K0251)ELIOTT (KJ0VFE, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
57 Pospěch Daniel (K0251)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
58 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
59 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
60 Vašák Martin (B3272)ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
61 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
62 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
63 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
64 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
65 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
66 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
67 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
68 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
69 Kostková Anna (B3752)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
70 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
71 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
72 Mihalíková Eliška (V0609)ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
73 Zigová Kateřina (E1020)CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
74 Zigová Kateřina (E1020)CHARMANTE 40 (KJ0XOH, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
75 Mücková Tereza (B2721)KENTUCKY AIR (KJ0Y7T, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
76 Rhodes Peter (H4558)CONCABA (KJ0TJ4, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
77 Tomanová Kateřina (B3503)DIVINE DES VERGERS Z (KJ0Y7B, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
78 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
79 Bierhanzlová Anna (D1773)WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
80 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
81 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
Skoky
16_ T* o cenu EQUISOUL
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

35/ 80
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
2 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Vítek Miloslav (C0024)RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
6 Opatrný Aleš (B0808)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7 Opatrný Aleš (B0808)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
9 Veselovská Kateřina (D0118)CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11 Pospíšil Ondřej (E0549)HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
12 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
13 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
15 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
17 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
18 Polák Karel (A0595)TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
19 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
20 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
22 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
23 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
24 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
25 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
26 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
28 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
29 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
30 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
31 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
32 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
33 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
34 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
17_ Finálové kolo AT 2020
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0/ 25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
18A Finálové kolo CJC 2020 L**, mladší junioři
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0/ 20
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
18B Finálové kolo CJC 2020 S**, starší junioři
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0/ 20
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
19_ Finále U 25, ST**
Běžná ST** (140) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0/ 20
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
20_ Finále ČSP 2020
Běžná do 145 cm Vícekolová soutěž s výměnou koní / A

0/ 4
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
CSN-ČSP
Finále ČSP - Hořovice 2020
Výsledky
15. 9. – 20. 9.
B / Hořovice
JS Opatrný

Pro větší detail klikněte!