Přihlásit se

Skoky
Finále ČSP - Hořovice 2020
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 200915B1
15.09.2020 - 20.09.2020
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0002 - Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0585
Jana Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0169
Eva Mentlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0163
Zdeněk Krpela
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ ZL na čas, kvalifikace AT
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.09.2020 12:00

74
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:17:36
#JezdecKůňSubjekt
1Patková Alžběta (B2578)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
2Doležal Filip (E1023)<0YNR>SANTENDRO-T (KJ0YNR, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3Zbořilová Tereza (D1606)<0KJ9>CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
4Egrová Nikola (D1982)<0IFO>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Gutová Kristýna (J0WA0)<0JTK>LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Nosková Jana (A0410)<0MB7>QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
7Straka Vladislav (D1080)<0VC1>GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
8Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
9Holíková Iva (B1557)<0Y1W>ACE 1 (KJ0Y1W, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
10Kadlecová Michaela (A0229)<0GKV>CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
11Valentová Helena (E1888)<0H0T>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
12Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
13Hrabalová Dagmar (F1358)<0BXW>VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Marešová Eva (J03NJ)<0Z10>QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
16Soukupová Petra (E2008)<0FHO>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
17Klímová Veronika (B1967)<0W93>ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
19Šíchová Renata (A1173)<0IIY>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
20Baumgartner Daniel (B2367)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
21Písařík Oliver (J0V0F)<0UFY>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Písařík Adam (J0V0E)<0XZR>CLAIRE DE LUNE 22 (KJ0XZR, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23Veselovská Kateřina (D0118)<0WTO>KARMEL 1 (KJ0WTO, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
25Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0MBL>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
26Kinclová Nikola (B3125)<0TKQ>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
27Jarošová Markéta (A1369)<0JXE>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
28Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
30Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Barešová Zuzana (J0EM6)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
32Svobodová Martina (E0425)<0HRG>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
33Moulisová Barbora (D1908)<0JK4>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
34Staňková Lucie (D1847)<0JYQ>QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
35Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
36Homola Vlastimil (J0REJ)<00V0>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
37Štětina Jan (C0547)<0XCN>KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
39Abrahámová Monika (A0908)<0UNP>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
41Šťastná Karolína (B3804)<0YNN>GOLDIE 5 (KJ0YNN, K)JK Všetice (MB0216)
42Staňková Lenka (A0800)<00UX>CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
43Vrbenská Kristýna (F3050)<0GJJ>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
44Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
45Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
46Novotná Andrea (A1728)<0W4U>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
47Kohoutová Jana (D1280)<0WNF>VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
48Mládek Václav (F4208)<0WPP>RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
49Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
50Šimečková Zuzana (D1846)<0HO7>LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
51Melková Olga (A1995)<0KZ9>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
52Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
53Hažmuková Michaela (D1338)<0YJO>PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
54Trčová Veronika (B3287)<0JWL>NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
55Peca Natan (E1929)<0JJT>ANNA 2 (KJ0JJT, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
56Pařenicová Petra (A2138)<0YCI>BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
57Ryndová Denisa (B3296)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
58Zbořilová Tereza (D1606)<0I3L>LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
59Egrová Nikola (D1982)<0IXM>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
60Gutová Kristýna (J0WA0)<0DDV>LAPENTTI (KJ0DDV, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
61Nosková Jana (A0410)<0GKQ>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
62Straka Vladislav (D1080)<0YJ6>CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
63Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
64Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
65Holíková Iva (B1557)<0XC2>CANTERO (KJ0XC2, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
66Kadlecová Michaela (A0229)<0FDI>CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
67Valentová Helena (E1888)<0XPK>BULGARA SN (KJ0XPK, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
68Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
69Patková Alžběta (B2578)<0UNQ>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
70Šíchová Renata (A1173)<0F6O>CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
71Baumgartner Daniel (B2367)<0MAA>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
72Hrabalová Dagmar (F1358)<0DSK>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
73Svobodová Martina (E0425)<0TLM>CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
74Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
Skoky
02_ L* na čas, kvalifikace AT
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.09.2020 14:30

53
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Patková Alžběta (B2578)<0UNQ>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
3Holíková Iva (B1557)<0Y1W>ACE 1 (KJ0Y1W, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
4Nosková Jana (A0410)<0GKQ>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
5Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
6Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
8Zbořilová Tereza (D1606)<0KJ9>CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
9Jarošová Markéta (A1369)<0JXE>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
10Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
12Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Egrová Nikola (D1982)<0IFO>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16Písařík Oliver (J0V0F)<0UFY>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Písařík Adam (J0V0E)<0XZR>CLAIRE DE LUNE 22 (KJ0XZR, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Veselovská Kateřina (D0118)<0WTO>KARMEL 1 (KJ0WTO, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
20Mládek Václav (F4208)<0WPP>RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
21Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
22Novák Jan (A1312)<0W5A>PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
23Štětina Jan (C0547)<0XCN>KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
25Valentová Helena (E1888)<0H0T>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
26Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
27Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
28Soukupová Petra (E2008)<0FHO>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
29Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
30Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
31Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
32Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
33Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34Kinclová Nikola (B3125)<0TKQ>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
35Šťastná Karolína (B3804)<0YNN>GOLDIE 5 (KJ0YNN, K)JK Všetice (MB0216)
36Staňková Lenka (A0800)<00UX>CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
37Peca Natan (E1929)<0LVK>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
38Barešová Zuzana (J0EM6)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
39Staňková Lucie (D1847)<0JYQ>QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
40Kohoutová Jana (D1280)<0WNF>VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
41Pařenicová Petra (A2138)<0YCI>BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
42Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
43Holíková Iva (B1557)<0XC2>CANTERO (KJ0XC2, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
44Nosková Jana (A0410)<0MB7>QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
45Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
46Svobodová Martina (E0425)<0TLM>CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
47Patková Alžběta (B2578)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
48Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
49Zbořilová Tereza (D1606)<0I3L>LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
50Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
52Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
53Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
Skoky
03_ L* na čas, kvalifikace AT
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.09.2020 8:00

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Patková Alžběta (B2578)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
2Abrahámová Monika (A0908)<0UNP>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
3Prášková Tereza (A1296)<0YAJ>KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Nosková Jana (A0410)<00TS>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
5Svobodová Martina (E0425)<0TLM>CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
6Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
7Soukupová Petra (E2008)<0FHO>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
8Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
9Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Hrabalová Dagmar (F1358)<0BXW>VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
12Peca Natan (E1929)<0LVK>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
13Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
14Kopecká Ilona (B0309)<0SOK>MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
15Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
16Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
17Mládek Václav (F4208)<0WPP>RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
18Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Portychová Linda (B3517)<0YHI>KERRY TOWN (KJ0YHI, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
21Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
22Hažmuková Michaela (D1338)<0YJO>PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
23Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
24Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
25Melková Olga (A1995)<0KZ9>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0MBL>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
27Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
28Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
29Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
30Ryndová Denisa (B3296)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
31Fenclová Vladislava (D0132)<0XLT>CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
32Abrahámová Monika (A0908)<0JI3>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
33Nosková Jana (A0410)<0GKQ>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
34Prášková Tereza (A1296)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Svobodová Martina (E0425)<0HRG>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
36Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
37Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)JK Zelený ranč (ME0204)
38Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
39Hrabalová Dagmar (F1358)<0DSK>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
40Peca Natan (E1929)<0JJT>ANNA 2 (KJ0JJT, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
41Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
04_ L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.09.2020 10:15

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Patková Alžběta (B2578)<0UNQ>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
2Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
3Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
4Prášková Tereza (A1296)<0WYR>CASSOULET (KJ0WYR, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Lacinová Klára (B2975)<0LZ2>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
7Eim Iveta (Z99SO)<0WB1>VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Slovensko (MZ0040)
8Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
9Pekárková Iva (B0394)<0LYU>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
10Pospíšil Ondřej (E0549)<010V>DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
12Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
13Pařenica Josef (A0187)<0XMH>JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
14Vacková Veronika (B3327)<0SOL>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
15Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
16Djordjević - Lančová Michaela (B3046)<0KXU>JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
17Bardonová Kateřina (B1325)<0VJX>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
18Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
19Smaha Luděk (D0541)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
20Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
21Kryspínová Daniela (E1570)<0UCF>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
22Ježková Martina (J0PT9)<00YW>MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
23Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
24Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25Kuková Valentýna (A2080)<0UGZ>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
26Peca Natan (E1929)<0HBU>WOUTER (KJ0HBU, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
27Egrová Nikola (D1982)<0IFO>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28Štětina Jan (C0547)<0VLD>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
30Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Weidnerová Linda (J0TFY)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Opatrný Aleš (B0808)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Duchanová Adéla (E1955)<0VU7>CUMPANO (KJ0VU7, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
36Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
37Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
38Lacinová Klára (B2975)<00WW>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
39Eim Iveta (Z99SO)<0JC0>GENT 2 (KJ0JC0, V)Slovensko (MZ0040)
40Krügerová Kristina (D1687)<0JKK>ORION HG (KJ0JKK, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
41Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
42Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
43Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
44Prášková Tereza (A1296)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45Pospíšil Ondřej (E0549)<0M8J>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
46Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
47Stružinský František (E1779)<0VZN>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
05D Kvalifikační kolo CJC s hendikepem - děti
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.09.2020

73
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Stöhrová Alice (J0WBW)<00XE>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
6Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Maršíková Julie (J0ORD)<0SBF>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
10Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
13Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
14Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
15Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
18Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
19Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
22Libichová Natálie (J0QXE)<0BF4>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
26Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
28Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
29Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
30Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
33Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
05J Kvalifikační kolo CJC s hendikepem - Junioři
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.09.2020

73
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
5Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
6Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Knotková Sára (A1924)<0UAC>NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Holcová Martina (B3499)<0Y8P>TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Holcová Martina (B3499)<0ZA8>BOJAK D.L. (KJ0ZA8, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Sikorová Lenka (B3537)<0UUN>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Sikorová Lenka (B3537)<0Y8Q>SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13Dvořáková Sára (B3518)<0M2C>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
14Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
15Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
16Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
19Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Písařík Adam (J0V0E)<0XPC>DOMINGO S (KJ0XPC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
24Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
25Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
26Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
27Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
28Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
30Kodadová Sarah (D1930)<0MS2>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
31Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
32Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
33Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
35Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
36Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
37Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
38Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
39Kostková Anna (B3752)<0UZ6>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
05_ Kvalifikační kolo CJC s hendikepem
Běžná Obtížnost neurčena 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.09.2020 12:30

73
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
3Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
4Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
5Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Libichová Natálie (J0QXE)<0BF4>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
7Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
11Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
12Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
13Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
14Maršíková Julie (J0ORD)<0SBF>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
17Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
18Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Stöhrová Alice (J0WBW)<00XE>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
22Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
24Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
25Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
26Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
27Kostková Anna (B3752)<0UZ6>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
29Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
32Kodadová Sarah (D1930)<0MS2>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
33Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
34Sikorová Lenka (B3537)<0Y8Q>SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Holcová Martina (B3499)<0ZA8>BOJAK D.L. (KJ0ZA8, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
37Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
42Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
43Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
44Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
45Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46Knotková Sára (A1924)<0UAC>NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
47Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
48Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
49Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
50Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51Dvořáková Sára (B3518)<0M2C>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
52Písařík Adam (J0V0E)<0XPC>DOMINGO S (KJ0XPC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
53Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
54Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
55Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
56Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
57Holcová Martina (B3499)<0Y8P>TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
58Sikorová Lenka (B3537)<0UUN>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
59Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
60Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
61Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
62Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
63Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
64Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
65Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
66Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
67Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
68Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
69Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
70Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
71Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
72Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
73Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
06_ S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.09.2020 15:30

60
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3Jindra Jaroslav (H0373)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4Opatrný Aleš (B0808)<0SQ0>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
9Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
10Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
11Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
13Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Pospíšil Ondřej (E0549)<0TNH>HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
15Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
17Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18Najmanová Sofie (B3119)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20Krügerová Kristina (D1687)<0DID>CAMELOT HG (KJ0DID, H)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
21Hanušová Kateřina (A0314)<0KKY>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
23Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
24Hrdá Eliška (H3793)<0Z98>EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
25Malák Vladimír (B1853)<00TO>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
26Štětina Jan (C0547)<0Z0T>MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
27Vítek Miloslav (C0024)<0XD2>UNO 31 (KJ0XD2, V)Equestrians Club (MA0086)
28Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29Klus Marek (H1948)<0Z6F>TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
30Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
31Opatrný Aleš (B0808)<0LAY>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
33Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
34Portychová Linda (B3517)<0YO8>COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
36Simovski Dušan (V0583)<0106>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
37Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38Doležal Rudolf (F0382)<0ZCD>SALANA (KJ0ZCD, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
40Špičák Roman (B1353)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
41Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
42Vašák Martin (B3272)<0YT0>ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)Stáj Housa (MB0156)
43Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
44Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
45Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
47Písařík Oliver (J0V0F)<0XPB>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
48Pospíšil Ondřej (E0549)<0LWI>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
49Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
50Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
52Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
53Jindra Jaroslav (H0373)<0M6X>CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
54Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
55Opatrný Aleš (B0808)<0TE9>CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
56Finsterle Sára (F3983)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
57Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
58Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
59Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
60Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
Skoky
07A Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem - odd. A
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
17.09.2020 8:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
3Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
4Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
6Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
8Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9Holcová Martina (B3499)<0Y8P>TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Sikorová Lenka (B3537)<0UUN>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
12Duchanová Adéla (E1955)<0VU7>CUMPANO (KJ0VU7, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
13Dvořáková Sára (B3518)<0M2C>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
14Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
15Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
20Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
22Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
07B Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem - odd. B
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
17.09.2020

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.09.2020 08:27:35
#JezdecKůňSubjekt
1Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
2Svobodová Tereza (B3238)<0LWX>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
4Knotková Sára (A1924)<0UAC>NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
8Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
10Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
11Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
12Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14Maršíková Julie (J0ORD)<0SBF>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
16Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
18Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
07C Kvalifikační kolo CJC na styl jezdce s hendikempem - odd. C
Běžná do 120 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
17.09.2020

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.09.2020 08:27:58
#JezdecKůňSubjekt
1Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
2Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
3Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
5Libichová Natálie (J0QXE)<0BF4>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
6Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
8Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
10Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Sikorová Lenka (B3537)<0Y8Q>SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
13Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
14Poledňáková Klára (H4262)<0XMW>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
15Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18Kodadová Sarah (D1930)<0MS2>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19Písařík Adam (J0V0E)<0KIJ>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Kostková Anna (B3752)<0UZ6>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
08_ S* na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.09.2020 11:00

80
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0SGE>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Pospíšil Ondřej (E0549)<010V>DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
3Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
4Štětina Jan (C0547)<0MMD>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Smaha Luděk (D0541)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
6Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7Eim Iveta (Z99SO)<0JC0>GENT 2 (KJ0JC0, V)Slovensko (MZ0040)
8Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Opatrný Aleš (B0808)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Prášková Tereza (A1296)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
13Kostková Anna (B3752)<0Q4E>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14Vegrichtová Denisa (B3071)<0GLO>BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16Stružinský František (E1779)<0VZN>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
17Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
18Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
19Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20Klímová Veronika (B1967)<0KRG>ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Hažmuková Michaela (D1338)<0KQP>CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
22Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
23Djordjević - Lančová Michaela (B3046)<0KXU>JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
24Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
25Nágr Ondřej (D0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
26Portychová Linda (B3517)<0MXQ>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
28Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
29Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
31Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
33Svobodová Tereza (B3238)<0VF5>HARANKA (KJ0VF5, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
34Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
35Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
36Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
37Bardonová Kateřina (B1325)<0VJX>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
38Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0VTK>CONNOR MCGREGOR (KJ0VTK, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Pospíšil Ondřej (E0549)<0M8J>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
41Laryšová Tina (H4561)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
42Štětina Jan (C0547)<0VLF>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
43Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
44Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
45Finsterle Sára (F3983)<0JXV>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
46Helebrantová Anna (A1963)<0VTN>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
47Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
48Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49Vítek Miloslav (C0024)<0XD2>UNO 31 (KJ0XD2, V)Equestrians Club (MA0086)
50Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
51Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
52Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
53De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
54Weidnerová Linda (J0TFY)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
56Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
57Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
58Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
59Vacková Veronika (B3327)<0SOL>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
60Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
61Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
62Opatrný Aleš (B0808)<0TKA>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
63Prášková Tereza (A1296)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
64Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
65Kostková Anna (B3752)<0V1O>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
66Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
67Pekárková Iva (B0394)<0LYU>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
68Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
69Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
70Bartková Aneta (F4321)<0JT3>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
71Klímová Veronika (B1967)<0JCB>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
72Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
73Hažmuková Michaela (D1338)<0IF3>CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
74Hlaváčková Klára (K0336)<0KEE>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
75Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0JZ4>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
76Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
77Pospíšil Ondřej (E0549)<0TNH>HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
78Laryšová Tina (H4561)<0UF8>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
79Štětina Jan (C0547)<0VLE>ELVIS-S (KJ0VLE, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
80Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
Skoky
09_ ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.09.2020 14:45

88
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
3Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
4Štětina Jan (C0547)<0MMD>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
6Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
7Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
9Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
10Bartková Aneta (F4321)<0JT3>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
12Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
13Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14Opatrný Aleš (B0808)<0L0V>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Portychová Linda (B3517)<0YO8>COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17Málková Kateřina (F2906)<0RRF>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
18Hrdá Eliška (H3793)<0Z98>EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Jindra Jaroslav (H0373)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
20Hanušová Kateřina (A0314)<0KKY>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
21Písařík Oliver (J0V0F)<0XPB>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
23Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
24Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
25Vegrichtová Denisa (B3071)<0KVV>TURBO 3 (KJ0KVV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
27Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
29Klímová Veronika (B1967)<0KRG>ENJOY MH (KJ0KRG, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
30Doležal Rudolf (F0382)<0ZCD>SALANA (KJ0ZCD, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31Svobodová Tereza (B3238)<0LAG>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
32Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
33Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
34Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
35Malák Vladimír (B1853)<00TO>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
36Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
37Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
38Špičák Roman (B1353)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
39Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
40Helebrantová Anna (A1963)<0S4S>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
41Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
42Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
43Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
44Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
45Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
46Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
47Štětina Jan (C0547)<0Z0T>MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
48Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
49Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
50Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
51Vítek Miloslav (C0024)<0TFC>RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)Equestrians Club (MA0086)
52Klus Marek (H1948)<0Z6F>TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
53Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
54Opatrný Aleš (B0808)<0SQ0>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
56Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
57Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
58De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
59Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
60Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
61Veselovská Kateřina (D0118)<0LW7>CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
62Písařík Adam (J0V0E)<0Z55>CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
63Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
64Studnička Jan (A0942)<00X7>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
65Chýle Jan (E0251)<0L2K>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
66Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
67Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
68Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
69Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
70Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
71Hrdá Eliška (H3793)<0ML7>CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
72Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
73Jindra Jaroslav (H0373)<0M6X>CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
74Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
75Klímová Veronika (B1967)<0JCB>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
76Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
77Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
78Skřivan Jiří (F0031)<0LY0>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
79Pospíšil Ondřej (E0549)<0LB2>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
80Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
81Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
82Finsterle Sára (F3983)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
83Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
84Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
85Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
86Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
87Opatrný Aleš (B0808)<0TE9>CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
88Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
Skoky
10_ Finálové kolo AT 2020
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
18.09.2020 8:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Peca Natan (E1929)<0LVK>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
2Hrabalová Dagmar (F1358)<0DSK>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
4Nosková Jana (A0410)<0MB7>QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
5Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
6Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
7Ryndová Denisa (B3296)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
9Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
11Jarošová Markéta (A1369)<0JXE>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
12Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Svobodová Martina (E0425)<0TLM>CANTO ME (KJ0TLM, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
15Soukupová Petra (E2008)<0FHO>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
16Melková Olga (A1995)<0KZ9>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
19Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Peca Natan (E1929)<0JJT>ANNA 2 (KJ0JJT, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
22Hrabalová Dagmar (F1358)<0BXW>VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
24Nosková Jana (A0410)<0GKQ>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
Skoky
11D Finálové kolo CJC 2020 L** - děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
18.09.2020

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
8Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
9Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
12Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
13Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
14Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
16Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
17Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
20Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
11J Finálové kolo CJC 2020 S* - junioři
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
18.09.2020

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
5Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
6Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Knotková Sára (A1924)<0UAC>NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
10Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
11Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
13Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
15Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
16Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
21Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Svobodová Tereza (B3238)<0LWX>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
23Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
25Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
26Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
27Kostková Anna (B3752)<0UZ6>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Písařík Adam (J0V0E)<0KIJ>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
11_ Finálové kolo CJC 2020 L**/S*, s hendikepem
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
18.09.2020 9:45

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
2Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
4Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
5Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
8Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
9Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
11Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
14Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
16Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Písařík Adam (J0V0E)<0KIJ>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Kostková Anna (B3752)<0UZ6>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
23Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
24Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
25Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
30Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
31Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
32Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
33Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
35Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
36Knotková Sára (A1924)<0UAC>NOVARO 4 (KJ0UAC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
38Svobodová Tereza (B3238)<0LWX>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
39Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
40Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
41Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43Opatrná Adéla (B3519)<0MME>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
45Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
46Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
47Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
48Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
49Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
12_ U 25, ST **
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
18.09.2020 12:15

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.09.2020 12:33:29
#JezdecKůňSubjekt
1Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Laryšová Tina (H4561)<0UF8>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Kučerová Kateřina (E1671)<0WEE>KING KONG (KJ0WEE, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
5Málková Kateřina (F2906)<0RRF>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
6Hrdá Eliška (H3793)<0Z98>EASY DAY D'HOF-TEN-BOS (KJ0Z98, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Michlíčková Mariana (G3847)<0VM2>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
8Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
9Najmanová Sofie (B3119)<00ZZ>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Vašák Martin (B3272)<0YT0>ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)Stáj Housa (MB0156)
11Kostková Anna (B3752)<0Q4E>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
13Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
14Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
16Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
17Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Stružinský František (E1779)<0IDG>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
21Svobodová Tereza (B3238)<0VF5>HARANKA (KJ0VF5, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
22Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
23Písařík Adam (J0V0E)<0Z55>CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24Písařík Oliver (J0V0F)<0XPB>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
26Vegrichtová Denisa (B3071)<0KVV>TURBO 3 (KJ0KVV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
27Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
28Šrámková Lucie (F2851)<0FY7>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
29Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
30Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Helebrantová Anna (A1963)<0VTN>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
32Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
33Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
34Portychová Linda (B3517)<0YO8>COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Kučerová Kateřina (E1671)<0LFY>ANABEL VAN'T KATHOF (KJ0LFY, K)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
36Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
37Hrdá Eliška (H3793)<0ML7>CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
38Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
39Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
40Najmanová Sofie (B3119)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
41Stružinský František (E1779)<0VJ8>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
13_ ČSP VC RANCH HOŘOVICE 2020, T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
18.09.2020 15:15

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
2Bieliková Nikola (E0891)<0IIZ>CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
3Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
4Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
5Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
6Zvára Ondřej (B1228)<0GRV>QUIMERO-M (KJ0GRV, H)Stáj Arcus Czech (MG0299)
7Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
8Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
9Opatrný Aleš (B0808)<0LAY>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
11Simovski Dušan (V0583)<0106>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
12Helebrantová Anna (A1963)<0S4S>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
13Svobodová Tereza (B3238)<0LAG>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
14Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
15Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
18Veselovská Kateřina (D0118)<0LW7>CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
20Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
21Vítek Miloslav (C0024)<0TFC>RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)Equestrians Club (MA0086)
22Skřivan Jiří (F0031)<0LY0>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
23Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
24Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26Doležal Filip (E1023)<0URK>COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
27Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
28Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
29Studnička Jan (A0942)<00X7>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
30Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
31Kučerová Kateřina (E1671)<0WEE>KING KONG (KJ0WEE, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
32Chýle Jan (E0251)<0L2K>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
33Bieliková Nikola (E0891)<0HNO>CARISON (KJ0HNO, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
34Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
35Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
36Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
37Zvára Ondřej (B1228)<0MCR>CHACCOLAN (KJ0MCR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
38Štětina Jan (C0547)<0Z0T>MYSTIC LINDENHOF (KJ0Z0T, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
39Pospíšil Ondřej (E0549)<0LWI>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
40Opatrný Aleš (B0808)<0XIZ>GENTLEMEN VAN HET VELDHOF (KJ0XIZ, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
Skoky
14_ S* na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
19.09.2020 9:00

76
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
3Prášková Tereza (A1296)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
5Písařík Oliver (J0V0F)<0XZQ>CARCOON (KJ0XZQ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Pospíšil Ondřej (E0549)<0TNH>HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
7Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
8Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
9Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
10Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
11Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Opatrná Adéla (B3519)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
15Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
16Duchanová Adéla (E1955)<0VU7>CUMPANO (KJ0VU7, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
17Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
18Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19Laryšová Tina (H4561)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
20Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
21Weidnerová Linda (J0TFY)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Kostková Anna (B3752)<0V1O>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
24Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
25Portychová Linda (B3517)<0MXQ>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
27Soukupová Petra (E2008)<0FHO>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
28Pekárková Iva (B0394)<0LYU>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
29Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
30Málková Kateřina (F2906)<0RRF>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
31Bierhanzlová Anna (D1773)<0X7S>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
32Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
33Malák Vladimír (B1853)<00TO>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
34Štětina Jan (C0547)<0MMD>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
35Pospěch Daniel (K0251)<0LED>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
36Prášková Tereza (A1296)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
38Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
39Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
40Bardonová Kateřina (B1325)<0VJX>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
41Finsterle Sára (F3983)<0JXV>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
42Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
43Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
44Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
45Kryspínová Daniela (E1570)<0UCF>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
46Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
47Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
48Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
49Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
50Sikorová Lenka (B3537)<0Y8Q>SR CASSIAZ 1 (KJ0Y8Q, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
51Knotková Sára (A1924)<0JG2>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
52Pospíšil Ondřej (E0549)<0M8J>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
53Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
54Mayer Jiří (A0043)<0LUB>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
55Svobodová Tereza (B3238)<0L81>APRIL Z (KJ0L81, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
56Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
57Nágr Ondřej (D0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
58Opatrný Aleš (B0808)<0TKA>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
59Pařenica Josef (A0187)<0XMH>JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
60Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
61Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
62Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
63Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
64Hendrichová Adéla (A1568)<0XGX>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
65Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
66Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
67Šusterová Viktorie (E1964)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
68Vondráčková Linda (A1124)<00WO>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
69Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
70Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
71Lánský Josef (B2511)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
72Pospíšil Ondřej (E0549)<010V>DUBLIN Z (KJ010V, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
73Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
74Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
75Pospěch Daniel (K0251)<00WQ>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
76Prášková Tereza (A1296)<0W3B>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
15A ST* na čas. Cena BMW CarTec GROUP
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
19.09.2020

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Vacková Veronika (B3327)<0SOL>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
4Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
5Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
6Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
9Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
11Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
12Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
13Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
14Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
18Klus Marek (H1948)<0Z6F>TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
19Doležal Rudolf (F0382)<0ZCD>SALANA (KJ0ZCD, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
21Malák Vladimír (B1853)<00TO>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
22Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
23Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
24Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
25Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
26Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
27Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
28Laryšová Tina (H4561)<0UF8>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
30Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
31Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
32Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
33Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
34Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
35Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
36Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
37Opatrný Aleš (B0808)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
39Hažmuková Michaela (D1338)<0IF3>CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
40Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
41Stružinský František (E1779)<0VJ8>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
42Stružinský František (E1779)<0IDG>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
43Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
44Lánský Josef (B2511)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
45Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
46Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
47Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
48Zigová Kateřina (E1020)<0X4X>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
49Zigová Kateřina (E1020)<0XOH>CHARMANTE 40 (KJ0XOH, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
50Polák Karel (A0595)<0MVO>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
51Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
52Pospěch Daniel (K0251)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
53Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
54Polák Karel (A0595)<00Y8>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
55Finsterle Sára (F3983)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
56Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
57Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
15B ST** na čas. Cena BMW CarTec GROUP
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
19.09.2020

64
Skoky
15_ ST*/ST** na čas. Cena BMW CarTec GROUP
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
19.09.2020 12:15

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
3Malák Vladimír (B1853)<00TO>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
4Polák Karel (A0595)<0MVO>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
5Zigová Kateřina (E1020)<0XOH>CHARMANTE 40 (KJ0XOH, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
6Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
7Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
10Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Stružinský František (E1779)<0IDG>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
12Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
13Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
14Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
15Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
16Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
17Hažmuková Michaela (D1338)<0IF3>CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
18Lánský Josef (B2511)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
22Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
23Laryšová Tina (H4561)<0UF8>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
25Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
26Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
27Klus Marek (H1948)<0Z6F>TENERIFE'S CARDOZO (KJ0Z6F, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
28Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
29Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
30Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
31Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Doležal Rudolf (F0382)<0ZCD>SALANA (KJ0ZCD, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
34Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Opatrný Aleš (B0808)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36Vacková Veronika (B3327)<0SOL>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
37Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
38Stružinský František (E1779)<00ZG>CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
39Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
40Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
41Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
43Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
44Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
45Polák Karel (A0595)<00Y8>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
46Zigová Kateřina (E1020)<0X4X>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
47Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
48Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
49Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
50Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52Pospěch Daniel (K0251)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
53Finsterle Sára (F3983)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
54Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
55Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
56Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
57Písařík Oliver (J0V0F)<0XPB>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
58Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
59Helebrantová Anna (A1963)<0VTN>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
60Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
61Hažmuková Michaela (D1338)<0KQP>CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
62Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
63Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
64Stružinský František (E1779)<0VJ8>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
16_ T* o cenu EQUISOUL
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
19.09.2020 15:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
3Opatrný Aleš (B0808)<0TE9>CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
5Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
6Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
7Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
8Polák Karel (A0595)<0L8I>EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
9Jindra Jaroslav (H0373)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
10Pospěch Daniel (K0251)<0LED>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
11Bieliková Nikola (E0891)<0IIZ>CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
12Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13Doležal Filip (E1023)<0URK>COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
14Zvára Ondřej (B1228)<0MCR>CHACCOLAN (KJ0MCR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
15Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
19Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20Štětina Jan (C0547)<0MMD>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21Opatrný Aleš (B0808)<0SQ0>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
23Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
25Veselovská Kateřina (D0118)<0LW7>CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
26Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
27Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
29Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
30Pospíšil Ondřej (E0549)<0LWI>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
31Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
32Polák Karel (A0595)<0VJ4>TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
33Jindra Jaroslav (H0373)<0M6X>CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
34Pospěch Daniel (K0251)<00WQ>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
35Bieliková Nikola (E0891)<0HNO>CARISON (KJ0HNO, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
36Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
37Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38Opatrný Aleš (B0808)<0L0V>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
17_ Finálové kolo AT 2020
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
20.09.2020 8:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
2Loužilová Tereza (B3318)<0P17>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Kaclíková Kristýna (A1476)<0J1M>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
4Jarošová Markéta (A1369)<0JXE>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
5Hrabalová Dagmar (F1358)<0BXW>VARIACE 1 (KJ0BXW, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6Homola Vlastimil (J0REJ)<00V0>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
7Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
8Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
9Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
11Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Šimečková Zuzana (D1846)<0KMQ>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
13Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Melková Olga (A1995)<0KZ9>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
15Šnoblová Nicole (J0OKZ)<0MBL>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
16Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)JK Zelený ranč (ME0204)
17Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
18Benešová Pavla (F3809)<0CLR>ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
19Ryndová Denisa (B3296)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Svobodová Martina (E0425)<0HRG>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
21Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
22Peca Natan (E1929)<0LVK>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
23Nosková Jana (A0410)<0GKQ>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
24Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
Skoky
18A Finálové kolo CJC 2020 L**, mladší junioři
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
20.09.2020 10:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Bubáková Kateřina (J0VYN)<0TLD>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
3Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
4Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
5Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
6Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
8Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
9Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
10Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
11Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
14Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
15Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Kopřivová Gabriela (H4305)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
18Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
18B Finálové kolo CJC 2020 S**, starší junioři
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
20.09.2020 11:15

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 07:27:56
#JezdecKůňSubjekt
1Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Kupková Lucie (C1489)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
4Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
7Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8Písařík Adam (J0V0E)<0HUT>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
10Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
11Hlaváčková Klára (K0336)<0KEE>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Svobodová Tereza (B3238)<0LWX>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
14Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15Sikorová Lenka (B3537)<0UUN>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Knotková Sára (A1924)<0JG2>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
20Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
21Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
Skoky
19_ Finále U 25, ST**
Běžná ST** (140) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
20.09.2020 14:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 19:07:58
#JezdecKůňSubjekt
1Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Hrdá Eliška (H3793)<0ML7>CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
3Helebrantová Anna (A1963)<0S4S>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
4Písařík Adam (J0V0E)<0Z55>CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5Michlíčková Mariana (G3847)<0VM2>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
6Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
7Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
8Stružinský František (E1779)<0IDG>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
9Šrámková Lucie (F2851)<0FY7>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
10Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
11Svobodová Tereza (B3238)<0LAG>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
12Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
13Simovski Dušan (V0583)<0106>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14Vegrichtová Denisa (B3071)<0KVV>TURBO 3 (KJ0KVV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16Kučerová Kateřina (E1671)<0LFY>ANABEL VAN'T KATHOF (KJ0LFY, K)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
17Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
20Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
21Portychová Linda (B3517)<0MXQ>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
20_ Finále ČSP 2020
Běžná T* (145) Vícekolová soutěž s výměnou koní /
20.09.2020 15:30

16