Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje - Nové Zámky
Oficiální závody (CSN) / 201003H2
03.10.2020 - 03.10.2020
H / Mladeč, Nové Zámky
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0218
Eva Siatková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3109
Hana Dostálová
CZE
Skoky
05_ Skoková soutěž ZM – parkur 90 cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 11:30

24
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
340
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
54.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H3109
Hana Dostálová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
F0218
Eva Siatková
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž Z – na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.10.2020 12:35

34
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H3109
Hana Dostálová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
F0218
Eva Siatková
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm se žolíkem
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
03.10.2020 14:00

33
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
350,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 110 cm
Článek PJS:
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
66.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
8
 
 
 
 
 
Počet skoků
8
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H3109
Hana Dostálová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
F0218
Eva Siatková
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08A Skoková soutěž L* - 115 cm
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
03.10.2020 15:30

16
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
81.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
12
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
H3109
Hana Dostálová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
F0218
Eva Siatková
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08B Skoková soutěž L** - 120 cm
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
03.10.2020

11
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
.
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
81.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
12
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
H3109
Hana Dostálová
RZ
Člen sboru
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
RZ
Člen sboru
F0218
Eva Siatková
RZ
Člen sboru
H3459
Leona Vrbíková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
HR
HR
Soutěžící