Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky senioři/U25 Olomouc
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 210715H1
15.07.2021 - 18.07.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1443
Ladislav Dub
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
Z4593
Marco Behrens
Skoky
Stavitel
chief
H2925
Karolina Holá
CZE
Skoky
Steward
E0109
Jan Metelka
CZE
Skoky
Steward
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
Skoky
Steward
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
01_ MČR - U25 (ST*+ST**+ST**)
Běžná ST** (140) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
15.07.2021

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
64000 (24000, 17000, 11000, 5000, 4000, 2000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135), ST** (140), ST** (140)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
545
495
340
 
m
Tempo
350
375
375
375
 
m/min
Čas
85.0
88.0
80.0
55.0
 
s
Počet překážek
12
13
13
8
 
 
Počet skoků
14
16
16
9
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
01A Skok st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.07.2021

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2400, 2000, 1600, 1200, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
495
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
85.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ MČR - SENIOŘI (T*+T*+T**)
Běžná T** (150) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
15.07.2021

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
116000 (40000, 29000, 18000, 9000, 8000, 5000, 3000, 2000, 2000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145), T* (145), T** (150)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
455
500
490
300
 
m
Tempo
375
375
375
375
 
m/min
Čas
73.0
80.0
79.0
48.0
 
s
Počet překážek
12
13
13
7
 
 
Počet skoků
14
16
16
8
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02A Skok st. T* - Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.07.2021

12
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 2000, 1500, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
455
 
 
 
 
m
Tempo
375
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skok st. ST** - Otevřená
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

8
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2400, 2000, 1600, 1200, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
545
 
 
 
 
m
Tempo
375
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
13
 
 
 
 
 
Počet skoků
16
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ MČR - ŽENY (S**+ST*+ST**)
Běžná ST** (140) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
16.07.2021

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
64000 (24000, 17000, 11000, 5000, 4000, 2000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130), ST* (135), ST** (140)
Článek PJS:
299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
455
460
520
340
 
m
Tempo
350
350
375
375
 
m/min
Čas
78.0
79.0
84.0
55.0
 
s
Počet překážek
12
12
13
7
 
 
Počet skoků
14
15
16
8
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04A Skok st. S** - Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

17
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1800, 1500, 1200, 900, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
455
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ MČR - DRUŽSTVA (S**+S**)
Běžná S** (130) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /
16.07.2021

Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
110000 (48000, 31000, 19000, 5000, 4000, 2000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130), S** (130)
Článek PJS:
299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
480
 
285
 
m
Tempo
350
350
 
350
 
m/min
Čas
84.0
83.0
 
49.0
 
s
Počet překážek
12
12
 
7
 
 
Počet skoků
14
14
 
8
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Družstva
Skoky
05A Skok st. S** - Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1800, 1500, 1200, 900, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skok st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.07.2021

14
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2400, 2000, 1600, 1200, 800)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skok st. T* - Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.07.2021

9
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (3000, 2500, 2000, 1500, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
T* (145)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
 
 
m
Tempo
375
 
 
 
 
m/min
Čas
80.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
13
 
 
 
 
 
Počet skoků
16
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ POSLEDNÍ ŠANCE - Dvoufázové skákání 130/135 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
17.07.2021

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
10000 (2500, 2000, 1700, 1400, 1000, 800, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 130 cm
Článek PJS:
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
200
340
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
35.0
59.0
 
 
 
s
Počet překážek
5
7
 
 
 
 
Počet skoků
5
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
E0633
Sylvie Boušková
RZ
Člen sboru
B1443
Ladislav Dub
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
RZ
Člen sboru
H0079
Radovan Šalek
HR
HR
Soutěžící