Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje
Oficiální závody (CSN) / 210910H1
10.09.2021 - 12.09.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
Skoky
01_ Parkur st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
10.09.2021 9:00

19
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
67.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Parkur st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
10.09.2021 10:15

44
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
72.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
15
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.09.2021 13:00

46
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1200, 1000, 800, 700, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
470
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
81.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.09.2021 15:00

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7200 (1800, 1500, 1300, 1000, 600, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Parkur st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.09.2021 8:30

26
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
Věcné ceny
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
410
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
66.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.09.2021 9:45

57
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1200, 1000, 800, 700, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
370
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
64.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
15
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Parkur st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.09.2021 12:15

64
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7200 (1800, 1500, 1300, 1000, 600, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Parkur st. S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.09.2021 14:30

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
11800 (3000, 2500, 2000, 1500, 1000, 600, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
190
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
78.0
 
 
33.0
 
s
Počet překážek
9
 
 
4
 
 
Počet skoků
16
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Parkur st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.09.2021 16:45

32
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
14800 (4000, 3500, 2700, 1500, 1000, 700, 700, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.09.2021 8:30

38
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1200, 1000, 800, 700, 700, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
74.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
16
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.09.2021 10:30

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7200 (1800, 1500, 1300, 1000, 600, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
79.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
12
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Parkur st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.09.2021 11:45

18
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
11800 (3000, 2500, 2000, 1500, 1000, 600, 600, 600)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
200
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
79.0
 
 
35.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
16
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Parkur st. ST* - Cena Olomouckého kraje
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.09.2021 13:00

19
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
800,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
20000 (5500, 4500, 3500, 3000, 2000, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
300
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
84.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
11
 
 
6
 
 
Počet skoků
12
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H1918
Zdeněk Daněk
HR
HR
Soutěžící