Přihlásit se

Skoky
Grand Prix Jana Kutěje
Oficiální závody (CSN) / 211008H1
08.10.2021 - 10.10.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 9:00

57
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 11:45

66
Skoky
03_ Skoková soutěž st. S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 14:45

36
Skoky
04A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 1. kolo
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

87
Skoky
04B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 2. kolo
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 8:00

50
Skoky
05A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 1. kolo
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

58
Skoky
05B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 2. kolo
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 10:45

49
Skoky
06A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 1. kolo - Cena CET
Běžná ST** (140) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

36
Skoky
06B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 2. kolo - Cena CET
Běžná ST** (140) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 13:30

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
0
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
50000 (15000, 12000, 8000, 6000, 4000, 1000, 1000, 1000, 1000, 1000)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140), ST** (140)
Článek PJS:
276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
300
 
 
 
m
Tempo
375
375
 
 
 
m/min
Čas
68.0
48.0
 
 
 
s
Počet překážek
10
7
 
 
 
 
Počet skoků
12
8
 
 
 
 

Rozhodčí:
H1918
Zdeněk Daněk
RZ
Člen sboru
H2499
Kateřina Krhutová
RZ
Člen sboru
H0290
Vítězslav Hrůzek
RZ
Člen sboru
H0066
Jarmila Měrková
RZ
Člen sboru
H0012
Jaroslav Jindra
RZ
Člen sboru
H0046
Darja Hrůzková
HR
HR
Soutěžící