Přihlásit se

Skoky
Podzimní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 211015A1
15.10.2021 - 17.10.2021
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0094
Irena Hůlková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1683
Martina Hlavsová
CZE
Skoky
04_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.10.2021

36
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž ZL – Cena Sedlářství LIBICH
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
15.10.2021

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
300,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
465
 
 
250
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
80.0
 
 
43.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
4
 
 
Počet skoků
9
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.10.2021 9:00

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2700 (600, 500, 400, 400, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
460
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
74.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.10.2021

58
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3400 (700, 600, 500, 400, 400, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
610
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
105.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
10
 
 
4
 
 
Počet skoků
11
 
 
4
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.10.2021

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1300, 1000, 800, 450, 450)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
600
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
103.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.10.2021

25
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1900, 1500, 1300, 800, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST* (135)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
600
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
103.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
17.10.2021 9:00

23
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
dle rozpisu
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
360
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
57.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
17.10.2021

37
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2700 (600, 500, 400, 400, 400, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
380
 
 
230
 
m
Tempo
350
 
 
350
 
m/min
Čas
66.0
 
 
40.0
 
s
Počet překážek
8
 
 
5
 
 
Počet skoků
9
 
 
5
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.10.2021

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1300, 1000, 700, 500, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
510
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
88.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
14
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.10.2021

19
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
6000 (1900, 1500, 1300, 800, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
550
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
95.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
17.10.2021

7
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (2600, 2050, 1450, 1050, 850)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.2 - Klasické rozeskakování /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
560
 
 
320
 
m
Tempo
375
 
 
375
 
m/min
Čas
90.0
 
 
52.0
 
s
Počet překážek
12
 
 
6
 
 
Počet skoků
15
 
 
7
 
 

Rozhodčí:
B1683
Martina Hlavsová
RZ
Člen sboru
E0295
Martina Janošíková
RZ
Člen sboru
B0483
Jiří Gotvald
RZ
Člen sboru
A0094
Irena Hůlková
HR
HR
Soutěžící