Přihlásit se

Skoky
Z-Riders Tour
Oficiální závody (CSN) / 211022B1
22.10.2021 - 24.10.2021
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1160
Lenka Valtrová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0550
Michala Daňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.10.2021 8:30

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2500 (600, 550, 500, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZM (90)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
9
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.10.2021

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2500 (600, 550, 500, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
73.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.10.2021

57
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
22.10.2021

43
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1200, 900, 800, 600, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L* (115)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas / A

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
450
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
78.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.10.2021

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S* (125)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
 
 
m
Tempo
325
 
 
 
 
m/min
Čas
93.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
06_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.10.2021 9:00

28
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2500 (600, 550, 500, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
430
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
69.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
07_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.10.2021

61
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
08_ Dvoufázové skákání 115/120 cm
Běžná do 120 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
23.10.2021

56
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 120 cm
Článek PJS:
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
250
200
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
43.0
35.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
5
 
 
 
 
Počet skoků
7
5
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
09_ Dvoufázové skákání 120/125 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
23.10.2021

39
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
450,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
4000 (1200, 900, 800, 600, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 125 cm
Článek PJS:
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
230
260
 
 
 
m
Tempo
350
350
 
 
 
m/min
Čas
40.0
45.0
 
 
 
s
Počet překážek
6
5
 
 
 
 
Počet skoků
7
6
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
10_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.10.2021

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
550
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
95.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
9
 
 
 
 
 
Počet skoků
10
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
11_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
24.10.2021 8:30

19
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
2500 (600, 550, 500, 450, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
Z (100)
Článek PJS:
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
71.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
12_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

49
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
400,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
3000 (800, 700, 600, 500, 400)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ZL (110)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
420
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
72.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
13_ Skoková soutěž L** - 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

53
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
L** (120)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
440
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
76.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
10
 
 
 
 
 
Počet skoků
11
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
14_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

29
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
500,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
5000 (1600, 1200, 1000, 700, 500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
S** (130)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
490
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
84.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
11
 
 
 
 
 
Počet skoků
13
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící
Skoky
15_ Skoková soutěž handicap 135/140cm
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.10.2021

20
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
700,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
7100 (2200, 1800, 1500, 900, 700)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
ST** (140)
Článek PJS:
238.2.1 - Soutěž na čas /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
 
 
 
 
m
Tempo
350
 
 
 
 
m/min
Čas
86.0
 
 
 
 
s
Počet překážek
12
 
 
 
 
 
Počet skoků
15
 
 
 
 
 

Rozhodčí:
D1739
Michael Beneš
RZ
Člen sboru
D1160
Lenka Valtrová
RZ
Člen sboru
D0275
Zdeňka Štruncová
RZ
Člen sboru
D0528
Petra Mašková
HR
HR
Soutěžící