Pořadatelé:
MF0168 - JK Dolní Přím z.s.
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
A0119
Milena Minářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0113
Marcel Kamínek
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
F2549
Jana Kejklíčková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G1670
Andrea Dohnalová
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Drezurní úloha DU – A/2018
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:07 | Machová Tereza (F1435) | <2>ARKÁDA - 2 (KJ0U54, K) | TJ Hřebčín Slatiňany z.s. (MF0033) |
2 | 09:14 | Vítková Natália (J0XKM) | <14>MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5, H) | Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441) |
3 | 09:21 | Machačová Eliška (J0WUT) | <4>MARAN BERWYN (KJ0H5H, V) | JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) |
4 | 09:28 | Opltová Terezie (J0WMH) | <5>CONNAN (KJ0AI5, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
5 | 09:35 | Orctová Eliška (F2827) | <6>KIREA (KJ0WEF, K) | JC Rusek (MF0258) |
6 | 09:42 | Šolcová Marie (F4355) | <8>MEGAN 4 (KJ0S8H, K) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
7 | 09:59 | Zavadilová Lucie (E0577) | <9>APAČ 2 (KJ0ELI, V) | JK Kunčice (MF0071) |
8 | 10:06 | Zolmanová Kateřina (F1308) | <10>ZAFIRA 5 (KJ0S2O, K) | JS Běloves z.s. (MF0391) |
9 | 10:13 | Kubias Josef (F4170) | <11>BRAX (KJ0KVG, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
10 | 10:20 | Lelková Pavlína (F0099) | <13>CAPH (KJ0V0Y, K) | JK Náchod (MF0154) |
11 | 10:27 | Havlíčková Natálie (F4363) | <7>RAYEN (KJ0I9Y, V) | Janákův sbor Selských jízd Nechanice (MF0002) |
12 | 10:34 | Vítková Natália (J0XKM) | <15>NIKITA 8 (KJ0MU3, K) | Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441) |
13 | 10:41 | Kamínková Tereza (B3675) | <1>MEFISTO 3 (KJ0KY5, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
02_ Drezurní úloha DU - B/2018
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:10 | Safari Leticia (F4329) | <20>JACK 31 (KJ0VW7, V) | Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036) |
2 | 11:15 | Havlíčková Natálie (F4363) | <7>RAYEN (KJ0I9Y, V) | Janákův sbor Selských jízd Nechanice (MF0002) |
3 | 11:20 | Kamínková Tereza (B3675) | <1>MEFISTO 3 (KJ0KY5, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
4 | 11:25 | Machová Tereza (F1435) | <2>ARKÁDA - 2 (KJ0U54, K) | TJ Hřebčín Slatiňany z.s. (MF0033) |
5 | 11:30 | Zolmanová Kateřina (F1308) | <10>ZAFIRA 5 (KJ0S2O, K) | JS Běloves z.s. (MF0391) |
6 | 11:35 | Opltová Terezie (J0WMH) | <5>CONNAN (KJ0AI5, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
7 | 11:40 | Šolcová Marie (F4355) | <8>MEGAN 4 (KJ0S8H, K) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
8 | 11:45 | Kubias Josef (F4170) | <11>BRAX (KJ0KVG, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
9 | 11:50 | Machačová Dagmar ml. (F4409) | <17>LABINKA (KJ05ZE, K) | JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) |
10 | 11:55 | Lelková Pavlína (F0099) | <13>CAPH (KJ0V0Y, K) | JK Náchod (MF0154) |
11 | 12:00 | Safari Leticia (F4329) | <19>FREDDY FRESH (KJ0MEC, V) | Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036) |
12 | 12:05 | Černá Miluše (F2084) | <16>LUNA 16 (KJ0ITI, K) | Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274) |
03_ Drezurní úloha L0/2016
Běžná
L0/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 12:30 | Černá Miluše (F2084) | <16>LUNA 16 (KJ0ITI, K) | Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274) |
2 | 12:37 | Kamínková Tereza (B3675) | <21>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
3 | 12:44 | Horáková Kateřina (F4189) | <22>KASSIOPA (KJ0D3L, K) | JC Rusek (MF0258) |
4 | 12:51 | Vondrášková Adéla (J0Q2D) | <23>ZUAV (KJ0CDZ, V) | TJ Krakonoš Trutnov (MR0012) |
5 | 12:58 | Bisová Martina (F4381) | <24>MONZUN 2 (KJ0FWI, V) | JS pod Kunětickou horou (MF0192) |
6 | 13:05 | Falta Roman (F0368) | <25>KOKOSKA (KJ0GJB, K) | JPS Borovinka (MF0142) |
7 | 13:12 | Stuchlíková Sára (F4430) | <26>CLLIN VON DESHAIDES (KJ0UZH, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
8 | 13:19 | Mádrová Denisa (B3682) | <27>TONDA (KJ0DW2, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
04_ Drezurní úloha DJ/2018
Běžná
DJ/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:50 | Kamínková Tereza (B3675) | <21>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
2 | 13:57 | Horáková Kateřina (F4189) | <22>KASSIOPA (KJ0D3L, K) | JC Rusek (MF0258) |
3 | 14:04 | Vondrášková Adéla (J0Q2D) | <23>ZUAV (KJ0CDZ, V) | TJ Krakonoš Trutnov (MR0012) |
5 | 14:11 | Falta Roman (F0368) | <25>KOKOSKA (KJ0GJB, K) | JPS Borovinka (MF0142) |
6 | 14:18 | Sýkorová Jitka (F3890) | <29>ROSALINDE (KJ0KHK, K) | CLUB GAETANO CAFFE (MF0379) |
7 | 14:25 | Kavanová Barbora (E2107) | <30>ICARUS VAN DE BULKSEHOEVE (KJ0X5K, V) | Jezdecká společnost Javorník (ME0089) |
8 | 14:32 | Mádrová Denisa (B3682) | <27>TONDA (KJ0DW2, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
9 | 14:39 | Stuchlíková Sára (F4430) | <26>CLLIN VON DESHAIDES (KJ0UZH, V) | JK Dolní Přím z.s. (MF0168) |
05_ Drezurní úloha JU/2018
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23
06_ Drezurní úloha JD/2018
Běžná
JD/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.05.2019 19:34:23