Log in

Multi-discipline
PONY ZÁVODY, OM pony skoky oblasti B + A * KOLO SPECIÁL ČP PONY SKOKY A STYL 2024
Oblastní mistrovství (CHN-OM) / 240614B1
14.06.2024 - 16.06.2024
B / Zduchovice
Dokončený
Skoky
Drezura
Organisers:
MB0283 - Jezdecké centrum Zduchovice
Officials:
Skoky
Referee
RZ
A0188
Cyril Neumann
CZE
Skoky
Referee
RZ
A1066
Renata Habásková
CZE
Skoky
Referee
RZ
B0606
Eva Špuláková
CZE
Skoky
Referee
RZ
G1479
Pavel Holešovský
CZE
Skoky
Referee
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Referee
RZ
D0945
Zuzana Hřebíková
CZE
Skoky
Referee
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Referee
HR
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
Builder
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Drezura
Referee
RZ
B0606
Eva Špuláková
CZE
Drezura
Referee
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Drezura
Referee
RZ
D0945
Zuzana Hřebíková
CZE
Drezura
Referee
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Drezura
Referee
RZ
A0188
Cyril Neumann
CZE
Drezura
Referee
HR
F0576
Ilona Matoušková
Drezura
Referee
RZ
A1066
Renata Habásková
CZE
ATTENTION: All starting lists published in JIS are only "Preliminary starting lists" and the organizer has the right to adjust the riders' order as needed.
Official starting lists are closed according to PJS one hour before the start of the competition.
Skoky
02_ Skoková soutěž ZM na styl dětí - Středočeská stylovka, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZM (90)
Běžná do 90 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024
Online results
4
Skoky
04B Skoková zkouška ZPA na styl - Skoková zkouška kombinované drezurně skokové soutěže NADĚJE PONY, 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů, ZP
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
14.06.2024
Online results
13
Skoky
05B Skoková zkouška ZLPA na styl - Skoková zkouška kombinované drezurně skokové soutěže TALENT PONY, 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů, ZLP
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
14.06.2024
Online results
13
Skoky
06A Oddělení A ZP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZP
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024 11 a.m.
Online results
22
Startlist last actualization: 14.06.2024 11:00:20
#JezdecKůňSubjekt
1Hájková Zuzana (J13FD)<18>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
2Pavlová Laura (J10R9)<59>DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
3Dvořáková Anna (J14EF)<62>LUKAS 1057 (KJ0ZIV, H)Rescue and riders team (MC0307)
4Šrůtová Tereza (J147P)<31>LITTLE BOY 3 (KJ121G, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Ďurišová Isabela (J16H8)<73>KEILA 1 (KJ0ZWS, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6Jirušová Ella (J147S)<51>PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
7Křížová Julie (J1194)<54>TRISTAN BERI (KJ142C, H)Rescue and riders team (MC0307)
8Schattauerová Evelína (J16DQ)<21>DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Kolbeková Viktorie (J0ZTY)<99>CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
10Zahořová Viktorie (J10LD)<74>ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
11Fois Luca (J0ZW2)<52>H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
12Karásková Zuzana (J11T8)<55>JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Sedláčková Darina (J11H1)<67>MISCHELLE (KJ0TTV, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
14Oswaldová Adéla (J0XXW)<71>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
15Jelínková Eliška (J15K2)<77>KARNEOL 2 (KJ0Y7D, V)Enjoy HORSE Podřipsko s.r.o. (ME0314)
16Zahořová Nicol (J13PI)<27>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
17Žlábková Laura (J1609)<188>SILVER STAR 1 (KJ14S8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
18Ferklová Viktorie (J12CJ)<189>MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Hájková Zuzana (J13FD)<19>ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
20Pavlová Laura (J10R9)<185>PRETORIA RIA (CZE) (KJ0YQ3, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
21Dvořáková Anna (J14EF)<61>BETTY 8 (KJ1169, K)Rescue and riders team (MC0307)
22Šrůtová Tereza (J147P)<174>MORTIMERY FALLEN ANGEL (KJ137S, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
06B Oddělení B ZP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZP
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024 11 a.m.
Online results
14
Skoky
07A Oddělení A ZLP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZLP
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024
Online results
22
Startlist last actualization: 14.06.2024 13:39:43
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlová Laura (J10R9)<59>DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
2Dvořáková Anna (J14EF)<62>LUKAS 1057 (KJ0ZIV, H)Rescue and riders team (MC0307)
3Kolbeková Viktorie (J0ZTY)<99>CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
4Křížová Julie (J1194)<54>TRISTAN BERI (KJ142C, H)Rescue and riders team (MC0307)
5Jirušová Ella (J147S)<51>PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
6Zahořová Viktorie (J10LD)<74>ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
7Náprstková Natálie (J0YZ6)<81>CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Martínková Nela (J138S)<95>SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
9Vyskočilová Týna (J117G)<105>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
10Sziekliková Markéta (J0W4C)<79>CHICO (KJ13TL, H)Team Roman Šafrata (MB0599)
11Karásková Zuzana (J11T8)<55>JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Fois Luca (J0ZW2)<52>H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
13Oswaldová Adéla (J0XXW)<71>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
14Žlábková Laura (J1609)<188>SILVER STAR 1 (KJ14S8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15Höcková Tereza (J127S)<101>SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
16Pavlová Laura (J10R9)<185>PRETORIA RIA (CZE) (KJ0YQ3, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
17Dvořáková Anna (J14EF)<61>BETTY 8 (KJ1169, K)Rescue and riders team (MC0307)
18Zeusová Tereza (J133D)<191>JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
20Vondrášková Tereza (J149T)<69>IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
21Kreuzigerová Viktorie (J1218)<64>ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Mikulášová Kristýna (J10HH)<58>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23Semrádová Kristýna (J13YN)<53>TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
07B Oddělení B ZLP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZLP
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024
Online results
24
Startlist last actualization: 14.06.2024 14:24:05
#JezdecKůňSubjekt
1Rajchmanová Andrea (J0WA6)<85>EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
2Rajchmanová Anna (J0WA5)<86>FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
3Matějková Nela (J13M9)<194>VIDARIUS (KJ11CT, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Kubásková Karolína (J14YJ)<45>JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
5Kajgrová Natálie (J12H4)<195>LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
6Sokolová Tereza (J0YCI)<108>POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
7Refková Lucie (J130B)<106>DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
8Stříšková Veronica (J0XF5)<70>VITEA (KJ0TVF, K)Stáj SITA (MF0099)
9Ježková Natálie (J13GW)<98>CASPIAN 2 (KJ138R, V)Rescue and riders team (MC0307)
10Flenerová Lucie (J1342)<92>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Součková Josephine (J1405)<94>MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Merunková Anežka (J0ZH1)<97>LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
13Derychová Laura (J1426)<80>ORIN 7 (KJ0LN5, V)Stáj Basilika (MC0281)
14Frajdlová Vanessa (J14Y5)<78>FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
15Kafková Viktorie (J15ML)<193>BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
16Sotolářová Karolina Sofie (J125F)<103>MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
17Stříteská Lucie (J12M2)<93>BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Součková Klára (J12KR)<89>EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Lužová Sofie (J11M7)<107>GAILEEN (KJ12C6, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Vyskočilová Týna (J117G)<104>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
21Martínková Nela (J138S)<96>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
22Zeusová Tereza (J133D)<190>ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
24Náprstková Natálie (J0YZ6)<83>NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Kubásková Karolína (J14YJ)<100>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
Skoky
08A Oddělení A LP** - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, LP**
Pony LP** 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024
Online results
20
Startlist last actualization: 14.06.2024 16:24:09
#JezdecKůňSubjekt
1Náprstková Natálie (J0YZ6)<81>CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Vyskočilová Týna (J117G)<105>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
3Martínková Nela (J138S)<95>SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
4Höcková Tereza (J127S)<101>SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
5Šťovíčková Johanka (J12ZN)<87>ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6Stříteská Lucie (J12M2)<37>VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Derychová Laura (J1426)<80>ORIN 7 (KJ0LN5, V)Stáj Basilika (MC0281)
8Nejedlá Sára (J0YCC)<90>DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Maláková Marie (J0Z9B)<110>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
10Flenerová Lucie (J1342)<92>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Merunková Anežka (J0ZH1)<97>LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
12Ježková Natálie (J13GW)<98>CASPIAN 2 (KJ138R, V)Rescue and riders team (MC0307)
13Kubásková Karolína (J14YJ)<100>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
14Refková Lucie (J130B)<106>DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
15Lužová Sofie (J11M7)<107>GAILEEN (KJ12C6, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Rajchmanová Andrea (J0WA6)<85>EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
17Karásková Kateřina (J0YE0)<109>MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Rajchmanová Anna (J0WA5)<86>FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
19Mikulášová Kristýna (J10HH)<112>PANDORA 259 (KJ0Y58, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20Janovská Darina (J15WV)<114>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
Skoky
08B Oddělení B LP** - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, LP**
Pony LP** 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
14.06.2024
Online results
21
Startlist last actualization: 14.06.2024 17:06:51
#JezdecKůňSubjekt
1Sokolová Tereza (J0YCI)<108>POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
2Berková Sára (J0WQ3)<115>BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
3Dlabalová Adriana (J0RN3)<117>LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
4Perníček Jan (J116V)<118>BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
5Kadrmasová Sofie (J166A)<119>MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
6Frajdlová Vanessa (J14Y5)<78>FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
7Kajgrová Natálie (J12H4)<195>LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
8Ferklová Viktorie (J12CJ)<40>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Stříšková Veronica (J0XF5)<70>VITEA (KJ0TVF, K)Stáj SITA (MF0099)
10Rybová Mína (J0ZBY)<196>LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Matějková Nela (J13M9)<194>VIDARIUS (KJ11CT, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
12Davidová Anna (J0V3Y)<187>SCARLET 10 (KJ0TWD, K)JK Trojan (MA0020)
13Křížová Lucie (J11VY)<113>MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
14Lochmanová Elizabeth (J12FC)<161>VANESA 13 (KJ0UWE, K)SK EquineStyle s.r.o. (MB0590)
15Náprstková Natálie (J0YZ6)<83>NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Vyskočilová Týna (J117G)<104>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
17Martínková Nela (J138S)<96>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
18Höcková Tereza (J127S)<116>ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
19Šťovíčková Johanka (J12ZN)<88>JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20Nejedlá Sára (J0YCC)<91>LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Maláková Marie (J0Z9B)<111>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
Skoky
09_ Skoková soutěž handicap ZP - otevřená, 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas, ZP
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.06.2024 8 a.m.
Online results
18
Startlist last actualization: 15.06.2024 07:59:04
#JezdecKůňSubjekt
1Šrůtová Tereza (J147P)<31>LITTLE BOY 3 (KJ121G, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hájek Tomáš (J15MG)<128>WILLEKE (KJ00Y5, K)JK Záhořany (MB0344)
3Riedlová Julie (J15BE)<30>SHERRY 6 (KJ0XD8, K)Stáj S.E.N. Pohořany z.s. (MH0452)
4Součková Klára (J12KR)<56>LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Kašparová Dora (J1157)<124>SJORS VD BENGD (KJ14RH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
6Halendová Natálie (J14IW)<127>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
7Janovská Josefína (J1455)<49>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
8Hochmanová Anna (J12KY)<131>SJAKIRA (KJ136C, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9Gertner Juliana (J16DP)<39>ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Hithová Agáta (J13RL)<120>BORA 3 (KJ0VOP, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
11Trubačová Sára (J13YH)<121>SUZIE (KJ14LE, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
12Kuklíková Natálie (J0R68)<122>ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
13Černá Anna (J12HV)<125>ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
14Šťavíková Anežka (J15UG)<126>VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
15Vodičková Anna (J0W30)<47>TROJICE BORUVKA(CZE) (KJ0Y5A, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
16Vondrášková Tereza (J149T)<69>IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
17Benešová Karolína (J14YK)<203>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
18Zahořová Viktorie (J10LD)<43>VODA (KJ0GWH, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
Skoky
11_ Skoková soutěž handicap ZLP- otevřená, 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas, ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.06.2024
Online results
22
Startlist last actualization: 15.06.2024 09:38:45
#JezdecKůňSubjekt
1Hájková Zuzana (J13FD)<18>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
2Jirušová Ella (J147S)<51>PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
3Koubková Karolína (J10GN)<134>MINNIE 1 (KJ12V9, K)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
4Hájek Tomáš (J15MG)<128>WILLEKE (KJ00Y5, K)JK Záhořany (MB0344)
5Náprstková Natálie (J0YZ6)<81>CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Riedlová Julie (J15BE)<30>SHERRY 6 (KJ0XD8, K)Stáj S.E.N. Pohořany z.s. (MH0452)
7Kašparová Dora (J1157)<124>SJORS VD BENGD (KJ14RH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
8Hochmanová Anna (J12KY)<132>CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9Höcková Tereza (J127S)<101>SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
10Zahořová Nicol (J13PI)<27>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
11Zahořová Viktorie (J10LD)<74>ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
12Hájková Zuzana (J13FD)<19>ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
13Semrádová Kristýna (J13YN)<53>TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
14Kreuzigerová Viktorie (J1218)<64>ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Šťavíková Anežka (J15UG)<126>VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
16Vodičková Anna (J0W30)<47>TROJICE BORUVKA(CZE) (KJ0Y5A, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
17Fenclová Pavla (J13WW)<135>ROSSUM'S WYONA (KJ10H5, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
18Hovorková Anna (J12LZ)<136>BEN 8 (KJ0JRW, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
19Janovská Darina (J15WV)<114>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
20Korousová Karolína (J0ZUL)<137>VIKING 14 (KJ0U5N, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21Zmrzlíková Eliška (J1354)<138>DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
22Zemanová Ella (J105E)<197>FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)Stáj Lucie Hlaváčková - Přeskaky (ME0325)
Skoky
12_ 1.kolo OM A+B jezdci 11-13let na pony A+B, 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času, ZLP
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
15.06.2024
Online results
41
Startlist last actualization: 15.06.2024 10:33:55
#JezdecKůňSubjekt
1Kuklíková Tereza (J116E)<144>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
2Martínková Nela (J138S)<95>SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
3Náprstková Natálie (J0YZ6)<81>CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Stříteská Lucie (J12M2)<37>VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Maternová Viktorie (J16DM)<41>ARIETTA PASJONATA (KJ11Q8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Černá Anna (J12HV)<150>SHADOW 7 (KJ0V2U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
7Janovská Josefína (J1455)<49>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
8Shah Amelia (J1406)<42>JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Fois Luca (J0ZW2)<52>H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
10Kubásková Karolína (J14YJ)<45>JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
11Maláková Marie (J0Z9B)<111>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
12Perníček Jan (J116V)<50>GISSELL (KJ0IX7, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
13Holíková Emma (J156X)<148>ROYAL ADVENTURE (KJ107B, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
14Nejedlá Sára (J0YCC)<90>DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Zeusová Tereza (J133D)<191>JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
16Fenclová Anna (J1489)<44>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Semrádová Kristýna (J13YN)<53>TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
18Karásková Kateřina (J0YE0)<109>MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Mikulášová Kristýna (J10HH)<112>PANDORA 259 (KJ0Y58, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20Hithová Agáta (J13RL)<120>BORA 3 (KJ0VOP, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
21Trubačová Sára (J13YH)<121>SUZIE (KJ14LE, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
22Fenclová Pavla (J13WW)<135>ROSSUM'S WYONA (KJ10H5, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
23Hovorková Anna (J12LZ)<136>BEN 8 (KJ0JRW, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
24Májová Babeta (J0YI6)<145>CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
25Sotolářová Karolina Sofie (J125F)<103>MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
26Kafková Viktorie (J15ML)<193>BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
27Šafratová Sofie (J0W4A)<139>BRUSINKA 2 (KJ11CZ, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
28Skálová Verona (J13YX)<151>GLEN ALLY (KJ0D3A, V)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
29Stránská Denisa (J102K)<184>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
30Kalcovská Lenka (J0Z5N)<199>ESME 4 (KJ0UTI, K)Equestrians Club (MA0086)
31Náprstková Natálie (J0YZ6)<83>NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32Stříteská Lucie (J12M2)<93>BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33Martínková Nela (J138S)<96>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
34Zeusová Tereza (J133D)<190>ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
35Nejedlá Sára (J0YCC)<91>LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36Holíková Emma (J156X)<149>MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
37Perníček Jan (J116V)<118>BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
38Žádná Vanesa (J11GC)<147>L' OREAL (KJ0L9U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
39Maláková Marie (J0Z9B)<110>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
40Kubásková Karolína (J14YJ)<100>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
41Černá Anna (J12HV)<125>ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
Skoky
13_ Pony handicap LP** - otevřená * kval. ČP skoky pony 2024 – PONY SILVER TOUR (8 - 13 let, pony A+B), 238.2.1 - Soutěž na čas, LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.06.2024
Online results
23
Startlist last actualization: 15.06.2024 11:54:37
#JezdecKůňSubjekt
1Kavková Barbora (J14E3)<35>KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
2Šťovíčková Johanka (J12ZN)<87>ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
3Zahořová Nicol (J13PI)<27>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
4Černá Anna (J12HV)<150>SHADOW 7 (KJ0V2U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
5Kavková Barbora (J14E3)<36>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
6Zmrzlíková Eliška (J1354)<138>DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
7Sokolová Tereza (J0YCI)<108>POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
8Kadrmasová Sofie (J166A)<119>MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
9Žádná Vanesa (J11GC)<146>FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
10Kupčíková Sophie (J10KD)<152>CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
11Kašparová Dora (J1157)<155>JANE 8 (KJ11L5, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
12Janovská Darina (J15WV)<114>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
13Berková Sára (J0WQ3)<115>BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
14Höcková Tereza (J127S)<116>ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
15Vieweghová Ester (J11CV)<156>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
16Petrů Julie (J15FH)<158>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Jezdecký klub Brnířov, z. s. (MD0274)
17Refková Lucie (J130B)<106>DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
18Ferklová Viktorie (J12CJ)<40>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Rybová Mína (J0ZBY)<196>LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Kubásková Karolína (J14YJ)<45>JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
21Martínková Nela (J138S)<96>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
22Šťovíčková Johanka (J12ZN)<88>JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
23Zmrzlíková Eliška (J1354)<157>PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
Skoky
14_ 1.kolo OM A+B jezdci 14-16let na pony B, 238.2.1 - Soutěž na čas, LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.06.2024
Online results
22
Startlist last actualization: 15.06.2024 13:13:35
#JezdecKůňSubjekt
1Křížová Lucie (J11VY)<162>GRACE 19 (KJ0ZYS, K)JS Žabovřesky (MB0110)
2Kobrlová Nela (J0ZZP)<166>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
3Szieklíková Natálie (J0YT8)<129>BEUTY (KJ0XWA, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
4Ferklová Viktorie (J12CJ)<40>THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Vieweghová Ester (J11CV)<156>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
6Sokolová Tereza (J0YCI)<108>POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
7Součková Klára (J12KR)<89>EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Lochmanová Elizabeth (J12FC)<161>VANESA 13 (KJ0UWE, K)SK EquineStyle s.r.o. (MB0590)
9Součková Josephine (J1405)<94>MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Šiftrová Veronika (J0ML2)<159>DUBLIN 3 (KJ0YFB, V)Jezdecký klub Favory Benice, z.s. (MB0481)
11Dlabalová Adriana (J0RN3)<117>LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
12Flenerová Lucie (J1342)<92>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Younis Naila (J0XKD)<160>BELLA (KJ108V, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Šafratová Barbora (J0W4B)<202>RANGO (KJ00WR, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
15Korousová Karolína (J0ZUL)<137>VIKING 14 (KJ0U5N, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16Štěpánová Lucie (J13J4)<167>FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
17Kovářová Helena Eva (J0Z6K)<169>GLEN BARON (KJ10EU, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
18Prušáková Barbora (J0I0J)<168>PRETORIA EMPIRICA (CZE) (KJ1025, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
19Buranyčová Anna (J16V1)<170>GLEN NAOMI (KJ0GBD, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
20Křížová Lucie (J11VY)<113>MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
21Kobrlová Nela (J0ZZP)<165>ALPINHORSE PERSEA (KJ109V, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
22Szieklíková Natálie (J0YT8)<140>FRODO 5 (KJ0YGF, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
Skoky
15_ Pony handicap SP**- otevřená * kval. ČP skoky pony 2024 – PONY GOLD TOUR (11-16 let, pony A+B), 238.2.1 - Soutěž na čas, SP**
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.06.2024
Online results
24
Startlist last actualization: 15.06.2024 14:12:37
#JezdecKůňSubjekt
1Náprstková Natálie (J0YZ6)<82>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Stříteská Lucie (J12M2)<37>VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Kobrlová Nela (J0ZZP)<165>ALPINHORSE PERSEA (KJ109V, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
4Prušáková Barbora (J0I0J)<168>PRETORIA EMPIRICA (CZE) (KJ1025, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
5Kovářová Helena Eva (J0Z6K)<169>GLEN BARON (KJ10EU, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
6Štěpánová Lucie (J13J4)<167>FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
7Zmrzlíková Eliška (J1354)<157>PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
8Perníček Jan (J116V)<118>BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
9Zemanová Ella (J105E)<197>FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)Stáj Lucie Hlaváčková - Přeskaky (ME0325)
10Žádná Vanesa (J11GC)<147>L' OREAL (KJ0L9U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11Lochmanová Elizabeth (J12FC)<161>VANESA 13 (KJ0UWE, K)SK EquineStyle s.r.o. (MB0590)
12Refková Lucie (J130B)<106>DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
13Höcková Tereza (J127S)<116>ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
14Petrů Julie (J15FH)<158>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Jezdecký klub Brnířov, z. s. (MD0274)
15Kupčíková Sophie (J10KD)<152>CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
16Kašparová Dora (J1157)<155>JANE 8 (KJ11L5, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
17Maláková Marie (J0Z9B)<110>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
18Berková Sára (J0WQ3)<115>BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
19Rybová Mína (J0ZBY)<196>LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Kadrmasová Sofie (J166A)<119>MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
21Rajchmanová Anna (J0WA5)<173>NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
22Rajchmanová Andrea (J0WA6)<85>EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
23Janečková Alice (J0Z22)<172>TRIP 2 (KJ0Z9S, V)Pink Dressage Team, z.s. (MB0602)
24Nejedlá Sára (J0YCC)<91>LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
16_ Pony handicap STP**- otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY MASTERS TOUR (11-16 let, pony B), 238.2.1 - Soutěž na čas, STP**
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.06.2024
Online results
7
Skoky
17_ OM Družstva A+B, 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A, ZLPA (70)
Pony ZLPA (70) 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
15.06.2024
Online results
52
Startlist last actualization: 15.06.2024 16:09:37
#JezdecKůňSubjekt
1Máchová Anežka (J0ZY2)<66>DARINKA 3 (KJ10YJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
2Sokolová Tereza (J0YCI)<65>CHEEKY (KJ14HM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
3Sedláčková Darina (J11H1)<67>MISCHELLE (KJ0TTV, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
4Šimůnková Nicola (J0Q2L)<68>HVĚZDIČKA 2 (KJ0SAQ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
5Náprstková Natálie (J0YZ6)<82>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Karásková Zuzana (J11T8)<55>JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Nejedlá Sára (J0YCC)<90>DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Maláková Marie (J0Z9B)<111>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
9Kolbeková Viktorie (J0ZTY)<99>CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
10Fois Luca (J0ZW2)<34>VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
11Benešová Karolína (J14YK)<203>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
12Kubásková Karolína (J14YJ)<100>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
13Skálová Verona (J13YX)<151>GLEN ALLY (KJ0D3A, V)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
14Buranyčová Anna (J16V1)<170>GLEN NAOMI (KJ0GBD, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
15Sušilová Ella (J136L)<171>GLENN CLEOPATRA (KJ1372, K)Equestrians Club (MA0086)
16Šrůtová Aneta (J147Q)<31>LITTLE BOY 3 (KJ121G, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Kuklíková Tereza (J116E)<144>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
18Kuklíková Natálie (J0R68)<122>ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
19Dvořáková Beata (J1568)<130>FABIAN 2 (KJ0XTV, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
20Májová Babeta (J0YI6)<145>CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
21Sotolářová Karolina Sofie (J125F)<103>MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
22Šrůtová Tereza (J147P)<174>MORTIMERY FALLEN ANGEL (KJ137S, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Majer David (J14ET)<57>MELISA 4 (KJ0F3Z, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24Součková Josephine (J1405)<94>MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Stříteská Lucie (J12M2)<93>BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26Majerová Adéla (J1407)<24>SWEET HEART (KJ0M9V, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27Maternová Viktorie (J16DM)<41>ARIETTA PASJONATA (KJ11Q8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
28Ferklová Viktorie (J12CJ)<189>MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
29Lázničková Anežka (J152H)<133>MISS ELLIE (KJ0IT4, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
30Kafková Viktorie (J15ML)<193>BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
31Stránská Denisa (J102K)<184>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
32Holíková Emma (J156X)<148>ROYAL ADVENTURE (KJ107B, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
33Martínková Nela (J138S)<95>SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
34Flenerová Lucie (J1342)<92>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Křížová Lucie (J11VY)<113>MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
36Karásková Kateřina (J0YE0)<109>MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37Jirušová Ella (J147S)<51>PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
38Hochmanová Anna (J12KY)<154>REVISIBLE VAN DE BUCXTALE (KJ12JE, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
39Žádná Vanesa (J11GC)<146>FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
40Dlabalová Adriana (J0RN3)<117>LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
41Součková Klára (J12KR)<56>LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
42Mikulášová Kristýna (J10HH)<58>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
43Kreuzigerová Viktorie (J1218)<64>ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44Šafratová Barbora (J0W4B)<202>RANGO (KJ00WR, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
45Šafratová Sofie (J0W4A)<139>BRUSINKA 2 (KJ11CZ, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
46Simandl Matyáš (J0ZU5)<175>VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)BS Equestrian Team z.s. (MA0329)
47Perníček Jan (J116V)<50>GISSELL (KJ0IX7, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
48Szieklíková Natálie (J0YT8)<129>BEUTY (KJ0XWA, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
49Shah Amelia (J1406)<42>JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
50Gertner Juliana (J16DP)<39>ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
51Hanzálková Marie (J14EU)<38>STEENAKKERS DONJA (KJ13S5, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
52Skřivanová Adriana (J1409)<23>APRÍL 2 (KJ0Z9X, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
18_ Pony handicap ZP - otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY BENJAMIN TOUR (jezdci 8-10 let, pony S+A), 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním, ZP
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.06.2024
Online results
23
Startlist last actualization: 16.06.2024 07:50:59
#JezdecKůňSubjekt
1Hájková Zuzana (J13FD)<18>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
2Koubková Karolína (J10GN)<134>MINNIE 1 (KJ12V9, K)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
3Kuklíková Tereza (J116E)<144>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
4Rajchmanová Andrea (J0WA6)<84>SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5Součková Klára (J12KR)<56>LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Oswaldová Adéla (J0XXW)<71>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
7Hochmanová Anna (J12KY)<132>CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8Palánová Žofie (J14L1)<177>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Zahořová Nicol (J13PI)<27>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
10Simandl Matyáš (J0ZU5)<175>VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)BS Equestrian Team z.s. (MA0329)
11Majerová Adéla (J1407)<24>SWEET HEART (KJ0M9V, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Gertner Juliana (J16DP)<39>ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Skřivanová Adriana (J1409)<23>APRÍL 2 (KJ0Z9X, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Hájková Zuzana (J13FD)<19>ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
15Hanzálková Marie (J14EU)<38>STEENAKKERS DONJA (KJ13S5, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Černá Anna (J12HV)<125>ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
17Šťavíková Anežka (J15UG)<126>VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
18Kuklíková Natálie (J0R68)<122>ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
19Májová Babeta (J0YI6)<145>CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
20Mikulášová Kristýna (J10HH)<58>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Majer David (J14ET)<57>MELISA 4 (KJ0F3Z, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Benešová Karolína (J14YK)<203>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
23Rajchmanová Andrea (J0WA6)<204>DORA 9 (KJ13SG, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
Skoky
19_ Pony handicap ZLP- otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY BRONZE TOUR (8 - 13 let, pony S+A), 238.2.1 - Soutěž na čas, ZLP
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.06.2024
Online results
27
Startlist last actualization: 16.06.2024 08:51:08
#JezdecKůňSubjekt
1Hájek Tomáš (J15MG)<128>WILLEKE (KJ00Y5, K)JK Záhořany (MB0344)
2Hájková Zuzana (J13FD)<18>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
3Kolbeková Viktorie (J0ZTY)<99>CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
4Kuklíková Tereza (J116E)<144>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
5Kavková Barbora (J14E3)<35>KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
6Fois Luca (J0ZW2)<34>VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
7Šťovíčková Johanka (J12ZN)<87>ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
8Hochmanová Anna (J12KY)<131>SJAKIRA (KJ136C, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9Rajchmanová Andrea (J0WA6)<84>SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
10Oswaldová Adéla (J0XXW)<71>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
11Dvořáková Beata (J1568)<130>FABIAN 2 (KJ0XTV, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
12Zahořová Nicol (J13PI)<27>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
13Zahořová Viktorie (J10LD)<74>ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
14Ferklová Viktorie (J12CJ)<189>MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Shah Amelia (J1406)<42>JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Karásková Zuzana (J11T8)<55>JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Hájková Zuzana (J13FD)<19>ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
18Kavková Barbora (J14E3)<36>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
19Šťavíková Anežka (J15UG)<126>VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
20Žádná Vanesa (J11GC)<146>FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
21Kuklíková Natálie (J0R68)<122>ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
22Mikulášová Kristýna (J10HH)<58>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23Šťovíčková Johanka (J12ZN)<88>JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
24Hochmanová Anna (J12KY)<154>REVISIBLE VAN DE BUCXTALE (KJ12JE, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25Májová Babeta (J0YI6)<145>CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
26Součková Josephine (J1405)<94>MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27Rajchmanová Andrea (J0WA6)<204>DORA 9 (KJ13SG, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
Skoky
26_ 2.kolo OM STŘEDNÍ ČECHY 11-13let na pony A+B, 238.2.2 - Klasické rozeskakování, LP*
Pony LP* 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
16.06.2024
Online results
27
Startlist last actualization: 16.06.2024 12:29:21
#JezdecKůňSubjekt
1Martínková Nela (J138S)<95>SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
2Černá Anna (J12HV)<150>SHADOW 7 (KJ0V2U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
3Janovská Josefína (J1455)<49>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
4Fois Luca (J0ZW2)<52>H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
5Kubásková Karolína (J14YJ)<45>JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
6Maláková Marie (J0Z9B)<111>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
7Perníček Jan (J116V)<50>GISSELL (KJ0IX7, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
8Nejedlá Sára (J0YCC)<90>DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Zeusová Tereza (J133D)<191>JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
10Fenclová Anna (J1489)<44>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Semrádová Kristýna (J13YN)<53>TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
12Karásková Kateřina (J0YE0)<109>MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Mikulášová Kristýna (J10HH)<112>PANDORA 259 (KJ0Y58, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Hithová Agáta (J13RL)<120>BORA 3 (KJ0VOP, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
15Trubačová Sára (J13YH)<121>SUZIE (KJ14LE, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
16Fenclová Pavla (J13WW)<135>ROSSUM'S WYONA (KJ10H5, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17Hovorková Anna (J12LZ)<136>BEN 8 (KJ0JRW, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
18Kafková Viktorie (J15ML)<193>BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
19Šafratová Sofie (J0W4A)<139>BRUSINKA 2 (KJ11CZ, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
20Stránská Denisa (J102K)<184>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
21Martínková Nela (J138S)<96>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
22Zeusová Tereza (J133D)<190>ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
23Nejedlá Sára (J0YCC)<91>LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Žádná Vanesa (J11GC)<147>L' OREAL (KJ0L9U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25Maláková Marie (J0Z9B)<110>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
26Kubásková Karolína (J14YJ)<100>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
27Černá Anna (J12HV)<125>ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)