Log in

Multi-discipline
PONY ZÁVODY, OM pony skoky oblasti B + A * KOLO SPECIÁL ČP PONY SKOKY A STYL 2024
Oblastní mistrovství (CHN-OM) / 240614B1
14.06.2024 - 16.06.2024
B / Zduchovice
Finished
Skoky
04_ Kombinovaná soutěž NADĚJE PONY
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

14/ 16
Drezura
04A Drezura Z1 / 2022 - Drezurní zkouška kombinované drezurně skokové soutěže NADĚJE PONY
Pony Z1/2022 - ČJF / PONY G1 - 2 rozhodčí z jednoho místa
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
04B Skoková zkouška ZPA na styl - Skoková zkouška kombinované drezurně skokové soutěže NADĚJE PONY
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
05_ Kombinovaná soutěž TALENT PONY
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

15/ 15
Drezura
05A Drezura DÚ-A / 2022 - Drezurní zkouška kombinované drezurně skokové soutěže TALENT PONY
Pony DU-A/2022 / PONY G1 - 2 rozhodčí z jednoho místa
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
05B Skoková zkouška ZLPA na styl - Skoková zkouška kombinované drezurně skokové soutěže TALENT PONY
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
06_ ZP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
Online results
39/ 50
# Rider Horse Subject
1 Jirušová Ella (J147S)PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
2 Hájková Zuzana (J13FD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
3 Hájková Zuzana (J13FD)ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
4 Fois Luca (J0ZW2)H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
5 Semrádová Kristýna (J13YN)TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6 Křížová Julie (J1194)TRISTAN BERI (KJ142C, H)Rescue and riders team (MC0307)
7 Karásková Zuzana (J11T8)JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Součková Klára (J12KR)LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Schattauerová Evelína (J16DQ)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Majer David (J14ET)MELISA 4 (KJ0F3Z, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Zahořová Viktorie (J10LD)VODA (KJ0GWH, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
12 Zahořová Nicol (J13PI)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
13 Mikulášová Kristýna (J10HH)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Pavlová Laura (J10R9)DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
15 Pavlová Laura (J10R9)PRETORIA RIA (CZE) (KJ0YQ3, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
16 Dvořáková Anna (J14EF)BETTY 8 (KJ1169, K)Rescue and riders team (MC0307)
17 Dvořáková Anna (J14EF)LUKAS 1057 (KJ0ZIV, H)Rescue and riders team (MC0307)
18 Kolbeková Viktorie (J0ZTY)CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
19 Kreuzigerová Viktorie (J1218)ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Sokolová Tereza (J0YCI)CHEEKY (KJ14HM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
21 Máchová Anežka (J0ZY2)DARINKA 3 (KJ10YJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
22 Sedláčková Darina (J11H1)MISCHELLE (KJ0TTV, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
23 Šimůnková Nicola (J0Q2L)HVĚZDIČKA 2 (KJ0SAQ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
24 Vondrášková Tereza (J149T)IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
25 Oswaldová Adéla (J0XXW)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
26 Ďurišová Isabela (J16H8)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27 Ďurišová Isabela (J16H8)KEILA 1 (KJ0ZWS, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
28 Zahořová Viktorie (J10LD)ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
29 Jelínková Eliška (J15K2)KARNEOL 2 (KJ0Y7D, V)Enjoy HORSE Podřipsko s.r.o. (ME0314)
30 Šrůtová Tereza (J147P)LITTLE BOY 3 (KJ121G, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Šrůtová Tereza (J147P)MORTIMERY FALLEN ANGEL (KJ137S, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Kučerová Petra (J13M8)KARIN 692 (KJ0VC4, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
33 Davidová Anna (J0V3Y)SCARLET 10 (KJ0TWD, K)JK Trojan (MA0020)
34 Žlábková Laura (J1609)SILVER STAR 1 (KJ14S8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
35 Derychová Laura (J1426)TASOGYE SUTA (KJ0JMJ, V)Stáj Basilika (MC0281)
36 Ferklová Viktorie (J12CJ)MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37 Zeusová Tereza (J133D)ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
38 Zeusová Tereza (J133D)JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
39 Benešová Karolína (J14YK)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
Skoky
07_ ZLP - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
Online results
48/ 50
# Rider Horse Subject
1 Derychová Laura (J1426)ORIN 7 (KJ0LN5, V)Stáj Basilika (MC0281)
2 Jirušová Ella (J147S)PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
3 Fois Luca (J0ZW2)H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
4 Náprstková Natálie (J0YZ6)CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Náprstková Natálie (J0YZ6)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Náprstková Natálie (J0YZ6)NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Rajchmanová Andrea (J0WA6)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
8 Rajchmanová Anna (J0WA5)FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9 Semrádová Kristýna (J13YN)TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
10 Křížová Julie (J1194)TRISTAN BERI (KJ142C, H)Rescue and riders team (MC0307)
11 Karásková Zuzana (J11T8)JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Součková Klára (J12KR)EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Nejedlá Sára (J0YCC)DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Nejedlá Sára (J0YCC)LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Flenerová Lucie (J1342)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Stříteská Lucie (J12M2)BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Součková Josephine (J1405)MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Zahořová Viktorie (J10LD)VODA (KJ0GWH, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
19 Zahořová Nicol (J13PI)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
20 Martínková Nela (J138S)SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
21 Martínková Nela (J138S)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
22 Mikulášová Kristýna (J10HH)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23 Merunková Anežka (J0ZH1)LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
24 Pavlová Laura (J10R9)DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
25 Pavlová Laura (J10R9)PRETORIA RIA (CZE) (KJ0YQ3, K)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
26 Ježková Natálie (J13GW)CASPIAN 2 (KJ138R, V)Rescue and riders team (MC0307)
27 Dvořáková Anna (J14EF)BETTY 8 (KJ1169, K)Rescue and riders team (MC0307)
28 Dvořáková Anna (J14EF)LUKAS 1057 (KJ0ZIV, H)Rescue and riders team (MC0307)
29 Kolbeková Viktorie (J0ZTY)CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
30 Kubásková Karolína (J14YJ)MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
31 Kreuzigerová Viktorie (J1218)ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Höcková Tereza (J127S)SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
33 Sotolářová Karolina Sofie (J125F)MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
34 Vyskočilová Týna (J117G)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
35 Vyskočilová Týna (J117G)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
36 Vondrášková Tereza (J149T)IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
37 Stříšková Veronica (J0XF5)VITEA (KJ0TVF, K)Stáj SITA (MF0099)
38 Oswaldová Adéla (J0XXW)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
39 Refková Lucie (J130B)DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
40 Lužová Sofie (J11M7)GAILEEN (KJ12C6, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41 Sokolová Tereza (J0YCI)POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
42 Frajdlová Vanessa (J14Y5)FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
43 Sziekliková Markéta (J0W4C)CHICO (KJ13TL, H)Team Roman Šafrata (MB0599)
44 Kafková Viktorie (J15ML)BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
45 Matějková Nela (J13M9)VIDARIUS (KJ11CT, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
46 Kajgrová Natálie (J12H4)LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
47 Zeusová Tereza (J133D)ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
48 Zeusová Tereza (J133D)JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
Skoky
08_ LP** - ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024
Pony LP** 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
Online results
45/ 50
# Rider Horse Subject
1 Derychová Laura (J1426)ORIN 7 (KJ0LN5, V)Stáj Basilika (MC0281)
2 Náprstková Natálie (J0YZ6)CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3 Náprstková Natálie (J0YZ6)NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Rajchmanová Andrea (J0WA6)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5 Rajchmanová Anna (J0WA5)FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
6 Šťovíčková Johanka (J12ZN)ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7 Šťovíčková Johanka (J12ZN)JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
8 Karásková Kateřina (J0YE0)MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Nejedlá Sára (J0YCC)DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Nejedlá Sára (J0YCC)LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Flenerová Lucie (J1342)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Maláková Marie (J0Z9B)POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
13 Maláková Marie (J0Z9B)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
14 Stříteská Lucie (J12M2)VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Ferklová Viktorie (J12CJ)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Martínková Nela (J138S)SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
17 Martínková Nela (J138S)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
18 Mikulášová Kristýna (J10HH)PANDORA 259 (KJ0Y58, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19 Merunková Anežka (J0ZH1)LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)JK Todně Petry Jircové (MC0319)
20 Ježková Natálie (J13GW)CASPIAN 2 (KJ138R, V)Rescue and riders team (MC0307)
21 Kubásková Karolína (J14YJ)MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
22 Janovská Darina (J15WV)VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
23 Sokolová Tereza (J0YCI)POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24 Berková Sára (J0WQ3)BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
25 Höcková Tereza (J127S)SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
26 Höcková Tereza (J127S)ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
27 Sotolářová Karolina Sofie (J125F)MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
28 Vyskočilová Týna (J117G)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
29 Vyskočilová Týna (J117G)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
30 Dlabalová Adriana (J0RN3)LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
31 Stříšková Veronica (J0XF5)VITEA (KJ0TVF, K)Stáj SITA (MF0099)
32 Perníček Jan (J116V)BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
33 Refková Lucie (J130B)DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
34 Kadrmasová Sofie (J166A)MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
35 Lužová Sofie (J11M7)GAILEEN (KJ12C6, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Frajdlová Vanessa (J14Y5)FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
37 Sziekliková Markéta (J0W4C)CHICO (KJ13TL, H)Team Roman Šafrata (MB0599)
38 Rybová Mína (J0ZBY)LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Matějková Nela (J13M9)VIDARIUS (KJ11CT, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
40 Kajgrová Natálie (J12H4)LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
41 Davidová Anna (J0V3Y)SCARLET 10 (KJ0TWD, K)JK Trojan (MA0020)
42 Žlábková Laura (J1609)SILVER STAR 1 (KJ14S8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
43 Kučerová Petra (J13M8)KARIN 692 (KJ0VC4, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
44 Křížová Lucie (J11VY)MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
45 Lochmanová Elizabeth (J12FC)VANESA 13 (KJ0UWE, K)SK EquineStyle s.r.o. (MB0590)
Skoky
09_ Skoková soutěž handicap ZP - otevřená
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
Online results
21
# Rider Horse Subject
1 Hithová Agáta (J13RL)BORA 3 (KJ0VOP, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
2 Trubačová Sára (J13YH)SUZIE (KJ14LE, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
3 Kuklíková Natálie (J0R68)ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
4 Hájková Zuzana (J13FD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
5 Hájková Zuzana (J13FD)ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
6 Hochmanová Anna (J12KY)SJAKIRA (KJ136C, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Součková Klára (J12KR)LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Gertner Juliana (J16DP)ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Zahořová Viktorie (J10LD)VODA (KJ0GWH, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
10 Kašparová Dora (J1157)SJORS VD BENGD (KJ14RH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
11 Černá Anna (J12HV)ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
12 Šťavíková Anežka (J15UG)VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
13 Riedlová Julie (J15BE)SHERRY 6 (KJ0XD8, K)Stáj S.E.N. Pohořany z.s. (MH0452)
14 Vodičková Anna (J0W30)TROJICE BORUVKA(CZE) (KJ0Y5A, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
15 Halendová Natálie (J14IW)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16 Hájek Tomáš (J15MG)WILLEKE (KJ00Y5, K)JK Záhořany (MB0344)
17 Janovská Josefína (J1455)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
18 Kreuzigerová Viktorie (J1218)SOFIE 5 (KJ0US5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Zahořová Viktorie (J10LD)ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
20 Benešová Karolína (J14YK)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
21 Vondrášková Tereza (J149T)IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
Skoky
11_ Skoková soutěž handicap ZLP- otevřená
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
Online results
28
# Rider Horse Subject
1 Jirušová Ella (J147S)PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
2 Hájková Zuzana (J13FD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
3 Hájková Zuzana (J13FD)ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
4 Náprstková Natálie (J0YZ6)CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Náprstková Natálie (J0YZ6)NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Semrádová Kristýna (J13YN)TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
7 Hochmanová Anna (J12KY)CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Zahořová Nicol (J13PI)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
9 Kašparová Dora (J1157)SJORS VD BENGD (KJ14RH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
10 Kreuzigerová Viktorie (J1218)ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Höcková Tereza (J127S)SÁRA 46 (KJ0TVP, K)EQUILION z.s. (MF0478)
12 Černá Anna (J12HV)ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
13 Šťavíková Anežka (J15UG)VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
14 Riedlová Julie (J15BE)SHERRY 6 (KJ0XD8, K)Stáj S.E.N. Pohořany z.s. (MH0452)
15 Vodičková Anna (J0W30)TROJICE BORUVKA(CZE) (KJ0Y5A, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
16 Fenclová Pavla (J13WW)ROSSUM'S WYONA (KJ10H5, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17 Hovorková Anna (J12LZ)BEN 8 (KJ0JRW, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
18 Korousová Karolína (J0ZUL)VIKING 14 (KJ0U5N, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
19 Hájek Tomáš (J15MG)WILLEKE (KJ00Y5, K)JK Záhořany (MB0344)
20 Zmrzlíková Eliška (J1354)DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
21 Sziekliková Markéta (J0W4C)MDL'S ICE QUEEN (KJ14O2, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
22 Koubková Karolína (J10GN)MINNIE 1 (KJ12V9, K)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
23 Zahořová Viktorie (J10LD)ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
24 Lněnička Ema (J13BW)LA VANILLA (KJ0WC0, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
25 Zemanová Ella (J105E)FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)Stáj Lucie Hlaváčková - Přeskaky (ME0325)
26 Vítková Natália (J0XKM)CANADA RIVER (KJ12TH, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
27 Vondrášková Tereza (J149T)IRON 3 (KJ0DP2, V)Rescue and riders team (MC0307)
28 Lněnička Ema (J13BW)FREYA 1 (KJ0X4Z, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
Skoky
12_ 1.kolo OM A+B jezdci 11-13let na pony A+B
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
Online results
46
# Rider Horse Subject
1 Hithová Agáta (J13RL)BORA 3 (KJ0VOP, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
2 Trubačová Sára (J13YH)SUZIE (KJ14LE, K)Stáj Pohoří Růžičková (MB0562)
3 Kuklíková Tereza (J116E)ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
4 Májová Babeta (J0YI6)CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
5 Fois Luca (J0ZW2)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
6 Fois Luca (J0ZW2)H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
7 Náprstková Natálie (J0YZ6)CARLOS 489 (KJ11EZ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Náprstková Natálie (J0YZ6)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Náprstková Natálie (J0YZ6)NANCY 3 (KJ0K1D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Semrádová Kristýna (J13YN)TUCCI HS (KJ13SZ, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
11 Žádná Vanesa (J11GC)FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12 Žádná Vanesa (J11GC)L' OREAL (KJ0L9U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13 Karásková Kateřina (J0YE0)MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Nejedlá Sára (J0YCC)DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Nejedlá Sára (J0YCC)LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Maláková Marie (J0Z9B)POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
17 Maláková Marie (J0Z9B)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
18 Holíková Emma (J156X)ROYAL ADVENTURE (KJ107B, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
19 Holíková Emma (J156X)MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
20 Stříteská Lucie (J12M2)VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Stříteská Lucie (J12M2)BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Maternová Viktorie (J16DM)ARIETTA PASJONATA (KJ11Q8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Shah Amelia (J1406)JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24 Martínková Nela (J138S)SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
25 Martínková Nela (J138S)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
26 Mikulášová Kristýna (J10HH)PANDORA 259 (KJ0Y58, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
27 Fenclová Anna (J1489)ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28 Kubásková Karolína (J14YJ)JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
29 Kubásková Karolína (J14YJ)MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)JK Heroutice (MB0067)
30 Janovská Darina (J15WV)VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
31 Černá Anna (J12HV)SHADOW 7 (KJ0V2U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
32 Fenclová Pavla (J13WW)ROSSUM'S WYONA (KJ10H5, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
33 Hovorková Anna (J12LZ)BEN 8 (KJ0JRW, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
34 Sotolářová Karolina Sofie (J125F)MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
35 Janovská Josefína (J1455)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
36 Perníček Jan (J116V)GISSELL (KJ0IX7, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
37 Perníček Jan (J116V)BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
38 Šafratová Sofie (J0W4A)BRUSINKA 2 (KJ11CZ, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
39 Sziekliková Markéta (J0W4C)FRODO 5 (KJ0YGF, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
40 Sziekliková Markéta (J0W4C)MDL'S ICE QUEEN (KJ14O2, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
41 Skálová Verona (J13YX)GLEN ALLY (KJ0D3A, V)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
42 Stránská Denisa (J102K)PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
43 Kafková Viktorie (J15ML)BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
44 Zeusová Tereza (J133D)ALEXANDER 10 (KJ0W6X, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
45 Zeusová Tereza (J133D)JENIFER 3 (KJ0B6R, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
46 Kalcovská Lenka (J0Z5N)ESME 4 (KJ0UTI, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
13_ Pony handicap LP** - otevřená * kval. ČP skoky pony 2024 – PONY SILVER TOUR (8 - 13 let, pony A+B)
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
Online results
28
# Rider Horse Subject
1 Kupčíková Sophie (J10KD)CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
2 Lněnička Ema (J13BW)LA VANILLA (KJ0WC0, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
3 Kavková Barbora (J14E3)KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
4 Kavková Barbora (J14E3)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
5 Šťovíčková Johanka (J12ZN)ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6 Šťovíčková Johanka (J12ZN)JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7 Žádná Vanesa (J11GC)FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Hochmanová Anna (J12KY)REVISIBLE VAN DE BUCXTALE (KJ12JE, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9 Součková Klára (J12KR)EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Nejedlá Sára (J0YCC)LADY STAR (KJ0F9O, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Ferklová Viktorie (J12CJ)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Martínková Nela (J138S)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
13 Kašparová Dora (J1157)JANE 8 (KJ11L5, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
14 Janovská Darina (J15WV)VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
15 Sokolová Tereza (J0YCI)POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
16 Berková Sára (J0WQ3)BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
17 Höcková Tereza (J127S)ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
18 Černá Anna (J12HV)SHADOW 7 (KJ0V2U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
19 Vieweghová Ester (J11CV)PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
20 Zmrzlíková Eliška (J1354)DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
21 Zmrzlíková Eliška (J1354)PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
22 Petrů Julie (J15FH)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Jezdecký klub Brnířov, z. s. (MD0274)
23 Refková Lucie (J130B)DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
24 Kadrmasová Sofie (J166A)MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
25 Frajdlová Vanessa (J14Y5)FAIN - 2 (KJ0YTA, V)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
26 Rybová Mína (J0ZBY)LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Vítková Natália (J0XKM)CANADA RIVER (KJ12TH, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
28 Vítková Natália (J0XKM)DERRYLOUGH DAISY (KJ127G, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
Skoky
14_ 1.kolo OM A+B jezdci 14-16let na pony B
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
Online results
23
# Rider Horse Subject
1 Šiftrová Veronika (J0ML2)DUBLIN 3 (KJ0YFB, V)Jezdecký klub Favory Benice, z.s. (MB0481)
2 Součková Klára (J12KR)EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Flenerová Lucie (J1342)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Součková Josephine (J1405)MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Younis Naila (J0XKD)BELLA (KJ108V, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Ferklová Viktorie (J12CJ)THEODOR (KJ0YUL, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Lochmanová Elizabeth (J12FC)VANESA 13 (KJ0UWE, K)SK EquineStyle s.r.o. (MB0590)
8 Křížová Lucie (J11VY)MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
9 Křížová Lucie (J11VY)GRACE 19 (KJ0ZYS, K)JS Žabovřesky (MB0110)
10 Sokolová Tereza (J0YCI)POPELKA (KJ10XJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
11 Kobrlová Nela (J0ZZP)ALPINHORSE PERSEA (KJ109V, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
12 Kobrlová Nela (J0ZZP)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
13 Korousová Karolína (J0ZUL)VIKING 14 (KJ0U5N, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
14 Štěpánová Lucie (J13J4)FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
15 Vieweghová Ester (J11CV)PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
16 Prušáková Barbora (J0I0J)PRETORIA EMPIRICA (CZE) (KJ1025, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17 Dlabalová Adriana (J0RN3)LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
18 Kovářová Helena Eva (J0Z6K)GLEN BARON (KJ10EU, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
19 Szieklíková Natálie (J0YT8)BEUTY (KJ0XWA, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
20 Buranyčová Anna (J16V1)GLEN NAOMI (KJ0GBD, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
21 Buranyčová Anna (J16V1)GLENN CLEOPATRA (KJ1372, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
22 Kalcovská Lucie (J0MUK)DIAMOND'S BELLA (KJ0YNV, K)Equestrians Club (MA0086)
23 Šafratová Barbora (J0W4B)RANGO (KJ00WR, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
Skoky
15_ Pony handicap SP**- otevřená * kval. ČP skoky pony 2024 – PONY GOLD TOUR (11-16 let, pony A+B)
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
Online results
22
# Rider Horse Subject
1 Kupčíková Sophie (J10KD)CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
2 Janečková Alice (J0Z22)TRIP 2 (KJ0Z9S, V)Pink Dressage Team, z.s. (MB0602)
3 Rajchmanová Andrea (J0WA6)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
4 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5 Žádná Vanesa (J11GC)L' OREAL (KJ0L9U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
6 Maláková Marie (J0Z9B)POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Všetice (MB0216)
7 Stříteská Lucie (J12M2)VELVET MISTERY (KJ12YK, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Kašparová Dora (J1157)JANE 8 (KJ11L5, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
9 Höcková Tereza (J127S)ENTENTÝKY (KJ0M9U, K)EQUILION z.s. (MF0478)
10 Kobrlová Nela (J0ZZP)ALPINHORSE PERSEA (KJ109V, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
11 Prušáková Barbora (J0I0J)PRETORIA EMPIRICA (CZE) (KJ1025, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12 Zmrzlíková Eliška (J1354)PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
13 Petrů Julie (J15FH)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Jezdecký klub Brnířov, z. s. (MD0274)
14 Kovářová Helena Eva (J0Z6K)GLEN BARON (KJ10EU, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
15 Refková Lucie (J130B)DIAMOND'S DORIAN (KJ0YRA, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
16 Kadrmasová Sofie (J166A)MIRINDA 1 (KJ0XSJ, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
17 Sziekliková Markéta (J0W4C)FRODO 5 (KJ0YGF, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
18 Rybová Mína (J0ZBY)LOUGH STAR (KJ13QK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Berková Sára (J0WQ3)BLUE BERRY 9 (KJ141K, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
20 Zemanová Ella (J105E)FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)Stáj Lucie Hlaváčková - Přeskaky (ME0325)
21 Štěpánová Lucie (J13J4)FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
22 Vítková Natália (J0XKM)DERRYLOUGH DAISY (KJ127G, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
Skoky
16_ Pony handicap STP**- otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY MASTERS TOUR (11-16 let, pony B)
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
Online results
7
Skoky
17_ OM Družstva A+B
Pony ZLPA (70) 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A / A
Online results
50
# Rider Horse Subject
1 Kuklíková Tereza (J116E)ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
2 Kuklíková Natálie (J0R68)ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
3 Májová Babeta (J0YI6)CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
4 Dvořáková Beata (J1568)FABIAN 2 (KJ0XTV, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
5 Náprstková Natálie (J0YZ6)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Hochmanová Anna (J12KY)REVISIBLE VAN DE BUCXTALE (KJ12JE, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Karásková Kateřina (J0YE0)MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Karásková Zuzana (J11T8)JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Součková Klára (J12KR)LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Nejedlá Sára (J0YCC)DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Flenerová Lucie (J1342)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Maláková Marie (J0Z9B)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)JK Všetice (MB0216)
13 Holíková Emma (J156X)ROYAL ADVENTURE (KJ107B, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
14 Stříteská Lucie (J12M2)BEENTJESGRAVEN BELLE (KJ11F2, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Hanzálková Marie (J14EU)STEENAKKERS DONJA (KJ13S5, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Gertner Juliana (J16DP)ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Součková Josephine (J1405)MASCOTTE VD VOGELZANG (KJ11WY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Skřivanová Adriana (J1409)APRÍL 2 (KJ0Z9X, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Majerová Adéla (J1407)SWEET HEART (KJ0M9V, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Maternová Viktorie (J16DM)ARIETTA PASJONATA (KJ11Q8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Shah Amelia (J1406)JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Majer David (J14ET)MELISA 4 (KJ0F3Z, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Mikulášová Kristýna (J10HH)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
24 Kolbeková Viktorie (J0ZTY)CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
25 Kubásková Karolína (J14YJ)JACK DANIELS 3 (KJ10UN, V)JK Heroutice (MB0067)
26 Kreuzigerová Viktorie (J1218)ORCHID'S CALYNDA (KJ12W3, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Sokolová Tereza (J0YCI)CHEEKY (KJ14HM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
28 Máchová Anežka (J0ZY2)DARINKA 3 (KJ10YJ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
29 Sedláčková Darina (J11H1)MISCHELLE (KJ0TTV, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
30 Šrůtová Tereza (J147P)MORTIMERY FALLEN ANGEL (KJ137S, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Šimůnková Nicola (J0Q2L)HVĚZDIČKA 2 (KJ0SAQ, K)Tělocvičná jednota Sokol Byšice (MB0546)
32 Sotolářová Karolina Sofie (J125F)MEQUIN (KJ0V20, V)JS jezdecké společnosti Ctěnice (MA0122)
33 Dlabalová Adriana (J0RN3)LUKAS 1 (KJ13ZF, V)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MA0330)
34 Simandl Matyáš (J0ZU5)VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)BS Equestrian Team z.s. (MA0329)
35 Perníček Jan (J116V)GISSELL (KJ0IX7, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
36 Perníček Jan (J116V)BENTLEY H 1 (KJ14O6, H)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
37 Šafratová Sofie (J0W4A)BRUSINKA 2 (KJ11CZ, K)Team Roman Šafrata (MB0599)
38 Szieklíková Natálie (J0YT8)BEUTY (KJ0XWA, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
39 Buranyčová Anna (J16V1)GLEN NAOMI (KJ0GBD, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
40 Skálová Verona (J13YX)GLEN ALLY (KJ0D3A, V)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (MA0326)
41 Stránská Denisa (J102K)PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
42 Kafková Viktorie (J15ML)BRITANI 3 (KJ0ZTN, K)EquiStable Korycany, z.s. (MB0582)
43 Ferklová Viktorie (J12CJ)MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
44 Křížová Lucie (J11VY)MONA BARCHILO (KJ0U5Y, K)JS Žabovřesky (MB0110)
45 Sušilová Ella (J136L)GLENN CLEOPATRA (KJ1372, K)Equestrians Club (MA0086)
46 Sziekliková Markéta (J0W4C)CHICO (KJ13TL, H)Team Roman Šafrata (MB0599)
47 Šafratová Barbora (J0W4B)RANGO (KJ00WR, V)Team Roman Šafrata (MB0599)
48 Kalcovská Lenka (J0Z5N)ESME 4 (KJ0UTI, K)Equestrians Club (MA0086)
49 Martínková Nela (J138S)SMOKE (KJ0KYY, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
50 Benešová Karolína (J14YK)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
Skoky
18_ Pony handicap ZP - otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY BENJAMIN TOUR (jezdci 8-10 let, pony S+A)
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
Online results
26
# Rider Horse Subject
1 Lněnička Ema (J13BW)FREYA 1 (KJ0X4Z, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
2 Hájková Zuzana (J13FD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
3 Hájková Zuzana (J13FD)ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
4 Rajchmanová Andrea (J0WA6)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
6 Hochmanová Anna (J12KY)CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Karásková Zuzana (J11T8)MUNIEK (KJ1371, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Karásková Zuzana (J11T8)JAKUCJA (KJ00U5, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Součková Klára (J12KR)LOLA 11 (KJ1240, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Hanzálková Marie (J14EU)STEENAKKERS DONJA (KJ13S5, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Zahořová Viktorie (J10LD)VODA (KJ0GWH, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
12 Zahořová Nicol (J13PI)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
13 Jirušová Ella (J147S)PRINC 24 (KJ0RY0, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
14 Černá Anna (J12HV)ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
15 Šťavíková Anežka (J15UG)VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
16 Oswaldová Adéla (J0XXW)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
17 Palánová Žofie (J14L1)SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Koubková Karolína (J10GN)MINNIE 1 (KJ12V9, K)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
19 Zahořová Viktorie (J10LD)ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
20 Lněnička Mia (J13BV)LA VANILLA (KJ0WC0, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
21 Kuklíková Natálie (J0R68)ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
22 Májová Babeta (J0YI6)CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
23 Simandl Matyáš (J0ZU5)VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)BS Equestrian Team z.s. (MA0329)
24 Benešová Karolína (J14YK)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK Heroutice (MB0067)
25 Mikulášová Kristýna (J10HH)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26 Rajchmanová Andrea (J0WA6)DORA 9 (KJ13SG, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
Skoky
19_ Pony handicap ZLP- otevřená * kv. ČP skoky pony 2024 – PONY BRONZE TOUR (8 - 13 let, pony S+A)
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A
Online results
34
# Rider Horse Subject
1 Dvořáková Beata (J1568)FABIAN 2 (KJ0XTV, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
2 Lněnička Ema (J13BW)FREYA 1 (KJ0X4Z, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
3 Hájková Zuzana (J13FD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
4 Hájková Zuzana (J13FD)ABBÉ (KJ0VUO, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
5 Fois Luca (J0ZW2)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
6 Fois Luca (J0ZW2)H-KARINA (KJ0MSC, K)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
7 Kavková Barbora (J14E3)KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
8 Kavková Barbora (J14E3)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
9 Rajchmanová Andrea (J0WA6)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
10 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11 Šťovíčková Johanka (J12ZN)ŠIBAL (KJ0BFK, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
12 Šťovíčková Johanka (J12ZN)JAVA SUN (KJ132J, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
13 Žádná Vanesa (J11GC)FLIPPER 1 (KJ0YQZ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
14 Hochmanová Anna (J12KY)SJAKIRA (KJ136C, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
15 Hochmanová Anna (J12KY)REVISIBLE VAN DE BUCXTALE (KJ12JE, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16 Karásková Zuzana (J11T8)MUNIEK (KJ1371, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Součková Klára (J12KR)EVANA Z (KJ1261, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Nejedlá Sára (J0YCC)DARINKA 2 (KJ0LGS, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Gertner Juliana (J16DP)ANGEE 1 (KJ13TQ, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Shah Amelia (J1406)JAMES-BONT (KJ11F1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Zahořová Nicol (J13PI)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
22 Kolbeková Viktorie (J0ZTY)CSILLÁM VILLÁM (KJ12GR, K)JK Heroutice (MB0067)
23 Černá Anna (J12HV)ZEJLA (KJ110U, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
24 Šťavíková Anežka (J15UG)VERONA FLORIMA (KJ124A, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
25 Janovská Josefína (J1455)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)Jezdecký klub Sedla (MB0574)
26 Oswaldová Adéla (J0XXW)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)Jezdecký spolek TARA z.s. (ME0324)
27 Zahořová Viktorie (J10LD)ANGELO TRINKET BLACKMORE (KJ10CY, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
28 Holíková Emma (J156X)ROYAL ADVENTURE (KJ107B, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29 Lněnička Mia (J13BV)LA VANILLA (KJ0WC0, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
30 Kuklíková Tereza (J116E)ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
31 Kuklíková Natálie (J0R68)ABERGAVENNY FREE DANCER(GBR) (KJ0WI8, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
32 Ferklová Viktorie (J12CJ)MENEDH ROSABELLA (KJ1479, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33 Mikulášová Kristýna (J10HH)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
34 Rajchmanová Andrea (J0WA6)DORA 9 (KJ13SG, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
Skoky
20_ 2.kolo OM PRAHA 8-10let na pony S+A
Pony ZLP 238.1.2 - Se stanov.časem a rozesk. na čas / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
21_ Dvoukolové OM PRAHA, 8-10let na pony S+A - VÝSLEDKY
Pony ZLP Soutěž schválená VV / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
22_ 2.kolo OM STŘEDNÍ ČECHY 8-10let na pony S+A
Pony ZLP 238.1.2 - Se stanov.časem a rozesk. na čas / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
23_ Dvoukolové OM STŘEDNÍ ČECHY, 8-10let na pony S+A - VÝSLEDKY
Pony ZLP Soutěž schválená VV / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
24_ 2.kolo OM PRAHA 11-13let na pony A+B
Pony LP* 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
25_ Dvoukolové OM PRAHA, 11-13let na pony A+B - VÝSLEDKY
Pony LP* Soutěž schválená VV / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
26_ 2.kolo OM STŘEDNÍ ČECHY 11-13let na pony A+B
Pony LP* 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
27_ Dvoukolové OM STŘEDNÍ ČECHY, 11-13let na pony A+B - VÝSLEDKY
Pony LP* Soutěž schválená VV / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
28_ 2.kolo OM PRAHA 14-16let na pony B
Pony SPB*(95) 273.3.4+273.4.4 - Dvoukolová soutěž / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
29_ 2.kolo OM STŘEDNÍ ČECHY 14-16let na pony B
Pony SPB*(95) 273.3.4+273.4.4 - Dvoukolová soutěž / A
Online results
0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Skoky
Běžná
Pony
Drezura
Pony
CHN-OM
PONY ZÁVODY, OM pony skoky oblasti B + A * KOLO SPECIÁL ČP PONY SKOKY A STYL 2024
Dokončený
14. 6. – 16. 6.
B / Zduchovice
JC Zduchovice

Click for bigger detail!