Přihlásit se

Skoky
Hobby cup Zduchovice
Hobby závody (CSN-H) / 190905B1
05.09.2019 - 05.09.2019
B / Zduchovice
Dokončený
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
03_ Skákání do 70 cm
Hobby do 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.09.2019
Live
20
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.09.2019 14:16:11
#JezdecKůňSubjekt
1Mejstříková Marcela (J0NLZ)<8>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
2Kraus Ondřej (B2225)<20>CAGIVA-V (KJ0UPI, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
3Hrkalová Sára (J0RMN)<21>LOUSIANA (KJ0HY8, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
4Bělohlávková Marcela (J0UW4)<22>MANDIAMA (KJ0U9K, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
5Bendíková Ema (J0YWS)<7>COTILLA-K (KJ0D9U, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
6Juricová Kristýna (A1750)<15>CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
7Nováková Lenka (J0S1W)<6>HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
8Rybnikářová Kateřina (J0UW0)<11>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
9Melková Olga (A1995)<19>ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10Bardonová Kateřina (B1325)<18>RUSCAL (KJ0XJ3, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11Kalíková Kateřina (J0TG5)<26>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
12Andresová Isabela (J0LT2)<13>GOLDIE 3 (KJ0S1O, K)Země koní (MA0231)
13Merunková Anežka (J0ZH1)<25>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Falea (MC0185)
14Matrasová Zuzana (J0UW1)<12>CULICH (KJ0FEL, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
15Konečný Lukáš (J0ZMQ)<53>NIKOLA 10 (KJ0AD3, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16Pilátová Antonie (F4281)<14>BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
17Tesaříková Eva (A1193)<16>QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Váňová Karolína (B3694)<17>PICCOLETA (KJ0T1X, K)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
19Honigová Lenka (B3342)<23>GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
20Mejstříková Marcela (J0NLZ)<9>ARTUR 8 (KJ0TJT, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
Skoky
04_ Skákání do 80 cm
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.09.2019
Live
31
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.09.2019 15:05:51
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<27>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Pilátová Antonie (F4281)<14>BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
3Horký Václav (C0688)<31>KANAI (KJ0XF4, V)JK Tandem (MC0163)
4Peták Jaroslav (D1928)<24>DIANA LB (KJ0XUJ, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Helšusová Alžběta (E1175)<15>CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Tesaříková Eva (A1193)<16>QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
7Andresová Isabela (J0LT2)<13>GOLDIE 3 (KJ0S1O, K)Země koní (MA0231)
8Růžičková Tereza (J0ZF8)<10>ARGENTINA 5 (KJ0GAV, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
9Kalíková Kateřina (J0TG5)<26>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
10Honigová Lenka (B3342)<23>GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
11Bardonová Kateřina (B1325)<18>RUSCAL (KJ0XJ3, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Melková Olga (A1995)<19>ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13Kraus Ondřej (B2225)<20>CAGIVA-V (KJ0UPI, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
14Merunková Anežka (J0ZH1)<25>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Falea (MC0185)
15Sieratovská Lenka (E1477)<36>CLIFF 1 (KJ0G69, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
16Váňová Karolína (B3694)<17>PICCOLETA (KJ0T1X, K)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
17Tichá Petra (A1211)<33>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
18Peták Pavel (D1960)<34>VAPITI 1 (KJ0LJW, V)JS Bartoš (MB0103)
19Šindelářová Aneta (C1498)<35>FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
20Bělohlávková Marcela (J0UW4)<22>MANDIAMA (KJ0U9K, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
21Josefčíková Vendula (J0ZH8)<40>ROMEO 17 (KJ0KYW, V)JK Falea (MC0185)
22Hubáčková Petra (B3247)<38>SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23Novotná Andrea (A1728)<29>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
24Poláček Ondřej (J0ZMP)<54>CARDINAL 3 (KJ0GES, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
25Nejeschlebová Diana (E1859)<37>PATRIOT 3 (KJ0CZG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
26Vladimír Šimoník (Z9A0L)<55>MIG 2 (KJ0WA1, H)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
27Hrkalová Sára (J0RMN)<21>LOUSIANA (KJ0HY8, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
28Palička Zdeněk (B0066)<28>FOREVER FORS WH (KJ0W91, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
29Pilátová Antonie (F4281)<30>RAMZES 3 (KJ0M96, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
30Horký Václav (C0688)<32>ARCOMO (KJ0XF9, V)JK Tandem (MC0163)
31Peták Jaroslav (D1928)<39>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)