Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Třeština
Oficiální závody (CSN) / 200613H3
13.06.2020 - 13.06.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H4446
Veronika Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3045
Radek Smyčka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.06.2020 10:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.06.2020 16:07:11
#JezdecKůňSubjekt
1Kučerová Sandra (H4209)<0IA1>SHAKESPEARE oil Team (KJ0IA1, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
3Fojtková Eva (F4195)<0L2H>ROMA 4 (KJ0L2H, K)Jezdecký klub Červená Voda (MF0346)
4Všetíčková Monika (J0VJ5)<0KSL>MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
5Šiková Kateřina (J0RM6)<0IEC>LOTOS 9 (KJ0IEC, H)JK Osada Lípa (MG0009)
6Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
9Šípová Lenka (F4296)<0KCX>LETICIE (KJ0KCX, K)JK Útěchov (MF0333)
10Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12Neuerová Nela (F4295)<0KH9>ERSTIN (KJ0KH9, K)JK Útěchov (MF0333)
13Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Michaličková Kateřina (F4112)<0HU4>TIR (KJ0HU4, V)Jezdecký klub Červená Voda (MF0346)
16Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D LESY SOUKAL (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
21Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
22Kučerová Sandra (H4209)<0HQH>ROCK'N LERY (KJ0HQH, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z s návazným rozeskakováním - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.06.2020 11:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.06.2020 16:07:11
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3Kučerová Sandra (H4209)<0HQH>ROCK'N LERY (KJ0HQH, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Ivánek Ondřej (J0YKY)<0FLE>MAVERICK 5 (KJ0FLE, V)JK Osada Lípa (MG0009)
5Neuerová Nela (F4295)<0KH9>ERSTIN (KJ0KH9, K)JK Útěchov (MF0333)
6Šípová Lenka (F4296)<0KCX>LETICIE (KJ0KCX, K)JK Útěchov (MF0333)
7Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D LESY SOUKAL (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
8Všetíčková Monika (J0VJ5)<0KSL>MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
9Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Michaličková Kateřina (F4112)<0HU4>TIR (KJ0HU4, V)Jezdecký klub Červená Voda (MF0346)
11Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
13Šiková Kateřina (J0RM6)<0IEC>LOTOS 9 (KJ0IEC, H)JK Osada Lípa (MG0009)
14Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
15Vachutka Ladislav (H2762)<0Y2N>CLOE 2 (KJ0Y2N, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
17Pešková Lucie (F2523)<0IR1>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
18Sláma Vladimír Jakub (H0157)<0GYA>BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
19Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
21Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
22Novotná Zuzana (H1892)<0VAV>CECILKA (KJ0VAV, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
23Navrátilová Lenka (H0655)<0LQY>ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
24Vachutková Lenka (H2481)<0L4E>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26Kučerová Sandra (H4209)<0IA1>SHAKESPEARE oil Team (KJ0IA1, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27Kratochvilová Dagmar (H2251)<0EH4>GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
Skoky
04_ Skoková soutěž L*/L** - handicap - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.06.2020 14:45

11
Skoky
05_ Skoková soutěž S*/S** - handicap - cena House Media Group
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.06.2020 15:45

6