Přihlásit se

Skoky
Hobby cup Zduchovice
Hobby závody (CSN-H) / 190905B1
05.09.2019 - 05.09.2019
B / Zduchovice
Dokončený
Skoky
03_ Skákání do 70 cm
Hobby do 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A
Live
21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Andresová Isabela (J0LT2)GOLDIE 3 (KJ0S1O, K)Země koní (MA0231)
2 Pilátová Antonie (F4281)BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
3 Juricová Kristýna (A1750)CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
4 Nováková Lenka (J0S1W)HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
5 Tesaříková Eva (A1193)QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
6 Bendíková Ema (J0YWS)COTILLA-K (KJ0D9U, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7 Váňová Karolína (B3694)PICCOLETA (KJ0T1X, K)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
8 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
9 Mejstříková Marcela (J0NLZ)ARTUR 8 (KJ0TJT, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
10 Bardonová Kateřina (B1325)RUSCAL (KJ0XJ3, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11 Melková Olga (A1995)ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12 Kraus Ondřej (B2225)CAGIVA-V (KJ0UPI, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
13 Rybnikářová Kateřina (J0UW0)ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
14 Hrkalová Sára (J0RMN)LOUSIANA (KJ0HY8, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
15 Bělohlávková Marcela (J0UW4)MANDIAMA (KJ0U9K, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
16 Matrasová Zuzana (J0UW1)CULICH (KJ0FEL, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
17 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
18 Peták Jaroslav (D1928)DIANA LB (KJ0XUJ, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Merunková Anežka (J0ZH1)TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Falea (MC0185)
20 Konečný Lukáš (J0ZMQ)NIKOLA 10 (KJ0AD3, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Kalíková Kateřina (J0TG5)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
Skoky
04_ Skákání do 80 cm
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A
Live
30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Andresová Isabela (J0LT2)GOLDIE 3 (KJ0S1O, K)Země koní (MA0231)
2 Palička Zdeněk (B0066)ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
3 Palička Zdeněk (B0066)FOREVER FORS WH (KJ0W91, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
4 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
5 Pilátová Antonie (F4281)BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
6 Pilátová Antonie (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
7 Helšusová Alžběta (E1175)CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8 Tesaříková Eva (A1193)QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
9 Horký Václav (C0688)KANAI (KJ0XF4, V)JK Tandem (MC0163)
10 Horký Václav (C0688)ARCOMO (KJ0XF9, V)JK Tandem (MC0163)
11 Váňová Karolína (B3694)PICCOLETA (KJ0T1X, K)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
12 Bardonová Kateřina (B1325)RUSCAL (KJ0XJ3, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13 Melková Olga (A1995)ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
15 Růžičková Tereza (J0ZF8)ARGENTINA 5 (KJ0GAV, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
16 Peták Pavel (D1960)VAPITI 1 (KJ0LJW, V)JS Bartoš (MB0103)
17 Šindelářová Aneta (C1498)FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
18 Sieratovská Lenka (E1477)CLIFF 1 (KJ0G69, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
19 Nejeschlebová Diana (E1859)PATRIOT 3 (KJ0CZG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
20 Hubáčková Petra (B3247)SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
21 Kraus Ondřej (B2225)CAGIVA-V (KJ0UPI, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
22 Hrkalová Sára (J0RMN)LOUSIANA (KJ0HY8, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
23 Bělohlávková Marcela (J0UW4)MANDIAMA (KJ0U9K, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
24 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
25 Peták Jaroslav (D1928)DIANA LB (KJ0XUJ, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26 Peták Jaroslav (D1928)DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
27 Merunková Anežka (J0ZH1)TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Falea (MC0185)
28 Josefčíková Vendula (J0ZH8)ROMEO 17 (KJ0KYW, V)JK Falea (MC0185)
29 Poláček Ondřej (J0ZMP)CARDINAL 3 (KJ0GES, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30 Kalíková Kateřina (J0TG5)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
Skoky
Hobby
CSN-H
Hobby cup Zduchovice
Dokončený
5. 9. – 5. 9.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!